Случки на пътя

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Случки на пътя

Мнение от Jordana » 25 Ное 2022, 20:40

Вероятно те е ударило нещо незакрепено в колата.
Било е с Г образна форма 100%
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: Случки на пътя

Мнение от Venko » 11 Фев 2023, 18:10

До двете дупета с дъртата петица, който удариха нарочно статична кола на входа на люлинския тунел посока Люлин днес по обяд.
Шофьорът на статичната кола е мъж на видима възраст 70 години и пътува с жена си.

Газираните лекета удариха колата му и излезнаха да се разправят с него обяснявайки му, че им е "лошо".

Вие, к**ва с пишки, сте срам за марката, за мъжете, за родината.
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 19.01.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 530xD '06
Мечтае да кара: Вече не мечтае.
Детайли за колата: Е60 530xD '06

Re: Случки на пътя

Мнение от xapubg » 16 Юни 2023, 20:52

cHaunepucTa написа:Пичове, за тая с бялото варненско ауди....
Ами...знам я къде паркира....знам я къде живее, щото живее близо до нас.
Не искам да правя мизерий, защото единственото мръсно, което ще направя ще е на мъжа й. Той ще й оправи гумите, той ще й даде друга кола да кара. Просто...държавата ни е такава....даже думи нямам , а само многоточия пиша...:)

Тая ще я оправи само и единствено по-голям туз от нея и мъжа й....това е....те сами ще се изтребят.
Наздраве! :bchug:

Вярно че поста е от преди 10 + години,, но една гъба напоена със сярна киселина(може и азотна, по избор) и поставена на предния капак върши идеална работа и така на всички коли които и даде мъжо и :), ако е надтова и по друг начин, ама ще си затря тука
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 19.01.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 530xD '06
Мечтае да кара: Вече не мечтае.
Детайли за колата: Е60 530xD '06

Re: Случки на пътя

Мнение от xapubg » 16 Юни 2023, 21:17

Dextuar написа:
dextuar написа:Не е конкретно към теб и твоята ситуация, а по принцип.

Това имах предвид с недочитането.
Това едно на ръка.

Никога не съм имал предвид, ако видя Голф 3-ка да не го пускам, щото съм БМВ джигит.НЕ, твърдо не. Говоря като спра на пешеходна, легнал полицай, you name it, и някой да ми се дърви, да ми показва некви пръсти и после да ми тепа спирачка за щяло и нещяло пред мен. Никога не съм си позволявал умишлено да не пропусна някой да ме изпревари, да си меря половия орган отдавна съм загубил интерес, но има много нагли хора, които не толерирам и при незастрашаващи обстоятелства, си раздавам газ. Щото аз като видя М5, не се изравнявам до нея и с влажен поглед и full throttle да се точа 1 минута, докато го мина, а човека просто си се кефи и си кара нормално, ама онова е звяр и за него мойта малка селска история е пълна смешка. Тоест той не се пъне срещу мен, просто си ускорява нормално като за M5. Идеята ми е, всеки да си преценява възможностите, демек ти си тръгнал да ускоряваш, не се движиш никак бавно, ама аз съм тарикат и играч и бЕгам в насрешното да мина балъка да му докажа, че мойта бричка видиш ли е по-голЕмата бегачка. Това имах предвид, педалско е да не пускаш никой да те мине по какъвто и да е начин,факт, но аз говоря единствено за конкретни ситуациии и обстоятелства, когато не бих и то не винаги ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Един подобен преди няклко години ме настига на магистралата от Варна към Търново, аз си изпреварвам кротко със 160, оня къси дълги, абе елха стана :) направих мму нясто и си викам да видя колко бърза и му се лепнах, е до 170 бърза и то за няма и 2км, после един красив сивосинкав дим от ауспуха и така, а на моята си пишеше ясно 740и, тоя къде беше тръгнал с тая щайга 1.7, че и да ми светка ... абе хора всякави.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 19.01.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 530xD '06
Мечтае да кара: Вече не мечтае.
Детайли за колата: Е60 530xD '06

Re: Случки на пътя

Мнение от xapubg » 16 Юни 2023, 21:52

иначе то ви налколко случки:
1. Отиваме една събота със жената до работата ми да си оправя там някакви настройки по сървърите, тя да ми прави компания и на "Майор Векиски" и Одрин ме засича едно пежо 406, тогав карах форд сиера, е аз си мисля в комповете, нали съм с предимство и "мило ще се блъснем" ама късно - тряс, сиерата (много си я обичах) калници, капаци, фарове, там прилежащи радиатори и т.н. (бе оправиша ми я), поежото се едно не е блъснато !?!? И ченгетата като дойдоха викат гледай новата кола нищо и няма, а аз я вдигни предния капак да видиш - ударил съм го в предната гума, то аз го ударих но той ми отне предимството - се едно от тогава предимство не ползвам.Както и да е счупени носчи на двигателя и "лъвчето" тотал щета. Аз с обица на ушото, като карам да мисля за каране за друго, че оня се оправда, че се бил замислил и не ме видял. Извода 2ма замислени в едно кръстовище -кофти.
2. Жената взе книжка исе доучваме да караме, няма да обяснявам как се вади изхвърлена гума изпод колата в опит да се импровизира "змейка", даже не и баха показали как да прехваща волана без да си оплете ръцете, ама карай.Няколко месеца сухи тренировки на по-безопасни места и я пуснах да кара до вкъщи, на константн беличков и стамболииски, няма никой, неделя следобед една кола пред нас, светва червено и човека спира, мойта ниц и в него, все пак спря ама тоя пър форда беше скорпио2, та излезе малко скъпичко :)
За протокола бмв-тата не смее да ги кара, май я страх от автомата или от кончетата, знам ли
3.Да уточн това със Е38 740и Прибираме се с кума и неговта от Варна през панорамния за Бургас и настигам няква кака с ярис, не съм се злобил ма тя се моташе по завоите и на всеки завой на излизане я настигам (не нарочно и спорт вкарах зараси моторната спирачка, ма ниц), тя зе да се пъни нещо и на излизане от един завой половин задна гума в банкета, ще се пребие, викам си ще и изпреварвам докато е жива още и на една по-дилга права кил-доун, черпосах я ма в тоя момент от завоя излиза едно бмв (балгодаря на колегата ако помни случката), почти спря за да ми направи място да се прибера, да ама завоя не мърда - с 2та крака на спирачката, намалих колкото можа, взех го завоя, ма то шикан айде пак на спирачите, но се отървахме де, не знам с колко съм влязъл в първия завой ( нямаше кога да гледам), но като излязохме от втория бях със 120,на косъм се отървахме. Та хора не правете глупости, дори да мислите че правите услуга ! А аз точно за това я изпреварих каката да не се пребие докато се праи на шоЗфер ...

Забравих когато взехме е38 и отиваме към варна през търново и извън магистралата, тръгвам да изпреварвам някакъв "елемент" с не помня каква кола ( то кат имаш в8 много не ти дреме) и жената вика "ма тоя дав газ" а аз "нека си дава" и кик-а, та заради такива даващи газ гледам да имам поне 400нм на гумите ...

е 38 замина при нов ентусиаст а с е60 не съм имал кой знае какви премеждия, но ако има ще пиша (дано да няма)
Изображение

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook