Лосангелийска М5 среща в снимки

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: Лосангелийска М5 среща в снимки

Мнение от enigma » 20 Юли 2022, 0:51

А, как съм го пропуснал това, супер :ok: .

Аз бях миналата седмица за малко в Ийст ЛА, ама имахме време само за Angeles Crest малко, в Сан Габриел планините...
angeles_crest_hwy.png



Иначе това покрай океана ми е любим маршрут там, от Санта Моника нагоре до Ел Матадор плажа и т.н. :D Навремето имаше един много хубав рибен ресторант там към Малибу, Reel Inn, после го затвориха... Сега гледам пак го има ама не знам доколко е същия.

ПП За липсата на предните номера не слагат ли глоби вече там? На мен навремето ми сложиха тикет в уест ЛА някъде, май Брентууд беше, ама е било преди 10тина години.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
enigma
ያለ እኩል

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Лосангелийска М5 среща в снимки

Мнение от Spunky » 21 Юли 2022, 21:54

СоКал е драйвинг нирвана. Реел Инн не ми харесва много, прехвалено и има по-добри места с прясна риба. Малибу е фантастик от към хубава храна. Има едно хубаво заведение на двама нашенци, V's, на ПСХ между Нобу и пиъра. Единия кара F80 сега.

За номерата, слагат, ако я оставиш на улицата може те зашият иначе не закачат много.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Лосангелийска М5 среща в снимки

Мнение от Spunky » 30 Ное 2022, 20:37

Mалко ъпдейт след последната среща в началото на месеца, на която ходихме в шантав музей за коли и 100 годишни музикални уредби. Имаше един словашки ютубер с Е60 М5, дет е пуснал две видеа от събитието и може да са ви интересни и малко може и да се разбере. Бяхме около 30 коли този път, имаше организирана кафе будка, дето принтираше логотата върху капучината. На второто видео има една м4 на едни израелци, около 800 кона. После ходих с тях и словака и силиконовата му играчка на ливански ресторант, даже е снимал мезетата :mhihi:



Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook