Истории за българските "джамбази"

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Кара: 2015 / 535i
Мечтае да кара: Чисто ново Е23 745i
Детайли за колата: F10

Re: Истории за българските "джамбази"

Мнение от peshehodetz » 10 Май 2022, 20:56

BMW_POWER написа: Обаче историята не е в това. Разви се интересна случка. Един румънец пуснал обява, че си продава Акюрата. Дошли някакви и попитали, дали могат да я откарат на сервиз, за да я видят. Минали през сервиза и му я върнали, защото намерили нещо нередно и не им се плащало за предстоящи ремонти. Номерът в случая беше, че в този сервиз са му демонтрали катализатора....

Не е за български джамбази, но си снимайте колите отвсякъде, преди да ги дадете на някого за тест или преглед :idea:

Много странна история, как така им е дал колата си да я откарат в сервиз да я видят. Той къде е бил и защо не е отишъл с тях. И от какъв зор въобще не си е тредвал колата както правят мнозинството хора тук ми е тръгнал да се занимава с глупости. :|

P.S. Какво е положението с Тойотите при вас, нали беше писал преди, че много ги крадат, предимно, Хайлендър-и, 4Рънър-и и Рав4 и ги изнасят за Русия, сега покрай войната
поради наложените санкции и трудността за достигане до там не са ли престанали ? :( :|
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

големия брат на Монтоя
Аватар
Кара: Curiosity (но с две камери)
Мечтае да кара: БМВ отпреди Бенгъл

Re: Истории за българските "джамбази"

Мнение от BMW_POWER » 11 Май 2022, 0:20

Краде се абсолютно всичко. Акюра, Лексус, Тойота, камионите наред, дори Елантри са взели да крадат.

https://globalnews.ca/news/8267410/york ... -vehicles/

Народа огладня и престъпността расте. В Торонто е страшно. Имаше видеа, как си работят като българските мутри през 90-те. Влизаш в двора и бандата нахълтва след теб и те вадят от колата ...

Тук е нормално дилър да ти даде кола за тест. За частни лица, както се разберете. Аз нашата също така я купих. Даде ми ключовете и каза "Карай". Сложи ми дълърски номер и аз покарах 10-тина минути без нищо да ме връзва. Нямам идея, как е в Щатите или бг-то. Румънците са в бизнеса с катализаторите. Купува чипа кола, сваля катализатора и я препродава. Нямат равни, уникални мангали са.
Bogat-Beden написа:Призиви към колегите, бъдете емоционални ако искате, моля ви се не нападайте на лична основа, какво си мислите, че предизвиквате, освен същото в обратна посока..

Ако не се съобразявате с горното, то прочетете долното:

Mollov написа:... и най-много да си заслужиш някой BAN... щото явно е ЗВЕРСКИ ТРУДНО да не се заяждате помежду си... не говоря само за вас двамата... ма нищо... кой каквото сам си направи.

Предишна

Назад към Страхотни истории