Красив ум

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Красив ум

Мнение от Spit-Fire » 01 Авг 2009, 22:59

Пълната луна игриво хвърля лъчите си по огледално гладката и боя. Можеш толкова добре да се огледаш в нея, че дори би видял прясно наболите косми по гладко обръснатата ти брада. Всяка една извивка има своя чар. Всеки един детайл. Толкова много спомени и преживявания с нея. Безбойни пътешествия по самотните нощни пътища под звуците на любима песен. А помниш ли онзи път, когато се разходихте за първи път. Беше също пълнолуние. В продължение на часове обикаля безцелно града. След това пое по онзи така познат ти път и отиде на любимото си място. След това запали цигара. Точно както след секс. А ти се чудеше това действително секс ли е било или нещо много по-хубаво. Така и не успя да разбереш. А помниш ли след това. Как спираше на всеки светофар и с огромна усмивка изцеждаше възможностите и до следващия светофар и така до като ти свърши бензина. Хаха, сещаш ли се как я бута през половината град и то посред нощ за да стигнеш до най-близката бензиностанция. Но усещането да храниш любимата е безценно. А след това среднощното кафе. Бяхте само ти и тя. И се чувствахте толкова живи. Или поне ти. За нея бе без значение. След това я погали нежно и я прибра в гаража. А спомняш ли си когато за пръв път те предаде, и то насред самотния нощен път. А още по-весело беше, че си бе забравил и телефона. И така за пръв път преспахте заедно. Чак до сутринта. Никога няма да забравя ухилената ти физиономия когато изтърка първия си чифт гуми. Никога няма да забравя и първото ти контролирано плъзгане. Всичко това е като първото гадже, като първата целувка, като първия секс и като безброй други първи неща. Тоест мислиш си, че си направил нещо и си безкрайно щастлив, но истината е съвсем друга. Но нищо. Кой ли би бил толкова смел за да развали дори и за секунда този сакрален момент. Дори аз самия не бих го направил. Всяка една секунда от него има своето изящество, своето съвършенство, своята красота.
Спомням си и първата ти среща очи в очи с нея. Беше толкова нервен. Но е нормално, на първа среща нещата винаги са така. До сега я беше виждал само по снимки. А сега на живо... все още помня изражението ти. Не мога да го сравня с нищо видяно до сега. От този момент нататък и аз и ти разбрахме, че това е тя. Това е тя и тя ще бъде завинги. Всеки един момент, всяко едно приключение, всеки изминал ден.. ти и тя, завинаги. Помня колко щастлив беше. А аз се радвах заедо с теб защото твоето щастие бе и мое. А едва ли има по-голямо щастие от това да намериш нещото което си търсил цял живот. А спомняш ли си преди това, стотиците безсънни нощи. Как по цяла вечер ми говореше за нея. Как ми описваше всеки един детайл толкова прецизно, че все едно бе до нас. А аз те слушах толкова захласнат и се пренасях в твоя свят. А той наистина бе толкова красив и истински. Всяка една секунда прекарана в него се равняваше на дни от нашия. И всичко бе пропитo с онази неподправена наслада наречена любов. Може би това е най-истинското нещо на света. Всяко нещо направено с любов се получава толкова, толкова добре... Помня като закърпваше белезите и когато се бяхте сдърпали малко и несъзнателно я нарани. Правеше го с толкова страдание и едновременно с това - с любов. Защото не бе тя виновна а ти.
Помня когато за пръв път се разходихме заедно тримата. Личеше от километри колко сте щастливи заедно. А аз не можех да не споделя този прекрасен миг. И на сутринта, приятелю, всичко беше толкова различно. Но когато дойдеше вечерта, всичко бе по старому. Ти и тя. Едва ли дори и смъртта би ви разделила. Или не бе така. Помня първия момент в който трябваше да се разделиш с нея, макар и за кратко. Сълзите в очите ти бяха толкова чисти и истински. Беше ли честно този жесток свят да ти я отнеме по този нечестен начин. И тогава твоя свят спираше да съществува, оставаше само нашия, груб, жесток и черно-бял свят. А в него всичко изглежда толкова грозно и неприветливо. И ето че отново слънцето залязва. И за пореден път ти отново си щастлив. Слънцето в твоя свят, приятелю, изгрява за пореден път. И така ще бъде завинаги. А на сутринта като се събудиш, виждаш познатото нощно шкафче. С познатите ключове на него. Познатата стая и познатия свят. Денят минава толкова монотонно и бавно. И когато луната изгрее, тя отново е там. Послушно чакаща да се слеете в едно, защото така твоят свят става едно по-добро място. Очаква те поредната невероятна нощ, изпълнена с чувства, с емоции... изпълнена с живот. И така до сутринта. Утре ще изгрее слънцето в моя скучен и монотонен свят. Но не ме е страх да живея, ни най-малко. Попивам всяка една секунда живот. Защото секундите са ценни. Защото една секунда може да създаде спомен който може да създаде и час. Но колко ли секунди има в един час. И така, приятелю, днес аз съм на ход да живея. А с теб... с теб ще се срещнем отново довечера, когато ти ще имаш шанса отново да се събудиш в твоя свят, коренно по-различен от моя. И така, докато смъртта ни раздели.

.
Последна промяна Spit-Fire на 02 Авг 2009, 1:57, променена общо 3 пъти
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Мнение от SuPeR_FLY » 01 Авг 2009, 23:10

:clap: :clap: :clap: :clap: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 23.10.2007
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E39 523i
Мечтае да кара: E60 M5

Мнение от bmw_fen89 » 02 Авг 2009, 9:25

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Жените и колите, ако не въртят задница не са за хвалене - BMW ти си всичко за мен !!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1014
Регистриран на: 23.06.2003
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е34 520 touring
Мечтае да кара: Е30 М3 и Lancia Delta integrale evo 16v

Мнение от M-TEAM » 02 Авг 2009, 14:40

:++
BMW E30 M3-one dream
skype-bmwpower5555

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8339
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 02 Авг 2009, 16:25

:shock: :driving:

п.с. отивам да покарам!
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 82
Регистриран на: 12.10.2008
Пол: Мъж
Кара: 93 BMW 325 TD
Мечтае да кара: BMW E30 ///M3

Мнение от BuLdwAiZeR » 02 Авг 2009, 17:12

Всеки път когато чета нещо твое се пренасям в друг свят, не мисля за нищо друго освен за това което си написал.Благородно ти зажиждам за таланата :bowdown: :bowdown:
Изображение


eVerY NiGhT In mY DrEaMs i tOuCH yOu i fEeL YoU- mY BMW ///M3 http://vbox7.com/play:9acbe8bb

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 25.05.2009
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: Audi 80 B3 1.8 NE

Мнение от vilik » 02 Авг 2009, 21:54

Колко познато ми звучи само ;) Браво, много добре написано!

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Мнение от Spit-Fire » 07 Авг 2009, 18:14

Нещо не ви кефи тоя разказ ако може така да го наречем. Баси, пък за мен тва е единствения ми мастърпийс .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 15.09.2004
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: is-ка S50
Мечтае да кара: E24 Alpina

!

Мнение от SBS_318ti » 07 Авг 2009, 18:29

Просто ВЕЛИК !!! :bowdown: :bowdown: :bowdown:
ИзображениеИзображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 162
Регистриран на: 17.10.2008
Местоположение: София
Кара: E36

Мнение от Macros » 07 Авг 2009, 18:42

Уникален разказ колега :clap: Всеки път като видя че си написал нова история, знам че ще е страхотна :D

Малката Базука
Аватар
Мнения: 1106
Регистриран на: 16.04.2009
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: e46 e30

Мнение от bozukov_a » 07 Авг 2009, 19:29

Доста истински,браво Пешо.
Признавам че отначалото има няколко случки които са влизали в живота ми.
Колата(BMW и никоя друга разбира се) е като жената(до някаде) преди да е твоя толкова копнееш за нея,
когато я получиш любовта е силна,
когато мине време свикваш с нея-любовта е различна както преди,
но уважението,сигурноста и обичта не ще избледнеят. ;)

П.П Ще видиш че ще се усети промяна в разказите ти,от момента в който се видите за първи път:Ти и ЗВЯРА :winky: :twisted: :winky:
Изображение

BMWPhotographer
Аватар
Мнения: 1672
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Sofia city
Пол: Мъж
Кара: E60 525d LCI++
Мечтае да кара: Все по-хубави 5 серии
Детайли за колата: My baby

Мнение от BMWPetar » 08 Авг 2009, 14:16

Уникално... Моля те, продължавай да пишеш :!:
"Когато пътят стана мокър, Audi quattro-то беше по-бързо в завоите, но просто някакси усмивката на лицето на шофьора на BMW-то беше доста по-голяма..." Джереми Кларксън, сравнение между Audi RS6 и BMW M5, Top gear

BMW Navi Doctor - ъпдейт на навигационни карти и ремонт на всички видове навигационни системи BMW



**E60 525d+ LCI ///M 2008**

Gone, but not forgotten:
*E60 530d++ 2004
*E39 540iA Individual 1998
*E39 523i 1997
*E34 520i M20 1990

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 7.05.2008

Мнение от pLaM3N » 12 Авг 2009, 9:02

BMWPetar написа:Уникално... Моля те, продължавай да пишеш :!:

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 12.06.2009
Пол: Жена
Кара: На изпереня

Мнение от Anny_Drift » 13 Авг 2009, 12:27

Уникално нямам думи старашен си :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :++ :++ :++ :++ :++ :++ :++ :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Магията продължава само докато гори желанието!!!
БМВ не е нито най-бързата кола,нито най-луксозната,сигурно не е и най-красивата, Тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Мнение от Venko » 26 Авг 2009, 22:38

И З У М И Т Е Л Е Н
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook