Една невероятна история от последните дни.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1070
Регистриран на: 20.01.2005
Местоположение: у вкъщи
Пол: Мъж
Кара: мел
Мечтае да кара: танк

Мнение от XaMaB » 16 Юли 2009, 14:18

Да не се окаже, някои да ти е направил мръсно. Да е изчезнала емблемата на някой съсед и като си я види на твойта и да стане една...
Кой ми затри подписа, за неспазване на правилата, при условие че подписа ми беше по-стар от правилата

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 18.12.2008
Местоположение: София

Мнение от luspa » 16 Юли 2009, 15:08

Ами вече седмица няма проблеми, а и се съмнявам да стане така. Чак такива врагове нямам. :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Мнение от ukelichko » 16 Юли 2009, 23:42

Този номер и аз съм го правил преди 10 години. Тогава имах едно Рено 11 и ми дигнаха емблемата. На Илиенци намерих някакви ментаци, но направо без пари. И си купих цял стек, около 10 май бяха, да си имам. И в студентски град видях едно Рено без емблема и ей така му сложих една. Да си има човека, нали ги бях взел по един лев парчето.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: Стара Загора

Мнение от bmwfann » 18 Юли 2009, 22:24

ukelichko написа:Този номер и аз съм го правил преди 10 години. Тогава имах едно Рено 11 и ми дигнаха емблемата. На Илиенци намерих някакви ментаци, но направо без пари. И си купих цял стек, около 10 май бяха, да си имам. И в студентски град видях едно Рено без емблема и ей така му сложих една. Да си има човека, нали ги бях взел по един лев парчето.

:bchug: :clap: :bgflag:

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook