M5 E39 vs HONDA CBR 600RR

Видео клипове с участието на нашите любими Баварци.

Модератори: mitaka7, alpina-ma6inata, SpUd3r

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 14.06.2006
Местоположение: ЛУНАТА
Кара: М5 Е39-да лети с 300км/ч
Мечтае да кара: на магистралата Ниш-Белград!!!

M5 E39 vs HONDA CBR 600RR

Мнение от изключвател » 02 Авг 2016, 17:04

Държа да отбележа, че гонката беше напълно приятелска и спортменска,като накрая се поздравихме взаимно и всеки продължи по пътя си!!! :yes:


https://youtu.be/r-FDiq2mIpk
Хубавата кола, която не върви, е като хубавата жена, която не прави секс!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: M5 E39 vs HONDA CBR 600RR

Мнение от adovet » 02 Авг 2016, 17:25

ами от клипчето се вижда че Мката върви колкото мотора. Единствено в завоите имаш лек превез, което е напълно нормално и като вдигна над 200 просто тоя с мотора беше без подходяща екипировка и щеше и да излети като с парашут с това яке :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 14.06.2006
Местоположение: ЛУНАТА
Кара: М5 Е39-да лети с 300км/ч
Мечтае да кара: на магистралата Ниш-Белград!!!

Re: M5 E39 vs HONDA CBR 600RR

Мнение от изключвател » 02 Авг 2016, 17:46

adovet написа:ами от клипчето се вижда че Мката върви колкото мотора. Единствено в завоите имаш лек превез, което е напълно нормално и като вдигна над 200 просто тоя с мотора беше без подходяща екипировка и щеше и да излети като с парашут с това яке :mhihi:



В края на клипа мотора не връща газта което се и чува, просто след 200км. започва да брой стотинките затова е разликата в ускорението ми от момента на изпреварването до нашето изравняване е 20км.!!!
По чист клип от този не мога да ви направя(говоря за момента на изпреварването), няма никакво движение, няма завой в близката далечина и т.н.,но щом винаги казвате на черното бяло, няма проблем вие по ги разбирате тея работи!!! :roll:
Хубавата кола, която не върви, е като хубавата жена, която не прави секс!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: M5 E39 vs HONDA CBR 600RR

Мнение от adovet » 02 Авг 2016, 17:55

изключвател написа:
adovet написа:ами от клипчето се вижда че Мката върви колкото мотора. Единствено в завоите имаш лек превез, което е напълно нормално и като вдигна над 200 просто тоя с мотора беше без подходяща екипировка и щеше и да излети като с парашут с това яке :mhihi:



В края на клипа мотора не връща газта което се и чува, просто след 200км. започва да брой стотинките затова е разликата в ускорението ми от момента на изпреварването до нашето изравняване е 20км.!!!
По чист клип от този не мога да ви направя(говоря за момента на изпреварването), няма никакво движение, няма завой в близката далечина и т.н.,но щом винаги казвате на черното бяло, няма проблем вие по ги разбирате тея работи!!! :roll:

Просто казвам, че Мката ти върви колкото един 600см3 мотор, или можеби една идея повече над 200.. Много ясно се вижда в ускоренията. Просто пича с мотора ако беше с нормално облекло мисля, бая по трудно щеше да го изпревариш :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: M5 E39 vs HONDA CBR 600RR

Мнение от ивчо » 02 Авг 2016, 19:52

Дамм, има го и тоз момент и то много (за екипировката говоря) !
Браво, радвам се че си направихте пътуването малко по-весело :twisted:
А този пътен участък съм го признал за един от приятните за каране и шофиране ... Много малко места има в които няма видимост, и предразполага към такива скорости :conf: :paranoid: Е, не толкова високи, но си е добър за поддържане на 120-140 :wave:
Точно към края, на този "мост" има камера .. Така и не мога да разбера за какво е всъщност, но я има !
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 420
Регистриран на: 2.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: M5 E39 vs HONDA CBR 600RR

Мнение от v_p_m » 02 Авг 2016, 19:54

adovet написа:
изключвател написа:
adovet написа:ами от клипчето се вижда че Мката върви колкото мотора. Единствено в завоите имаш лек превез, което е напълно нормално и като вдигна над 200 просто тоя с мотора беше без подходяща екипировка и щеше и да излети като с парашут с това яке :mhihi:



В края на клипа мотора не връща газта което се и чува, просто след 200км. започва да брой стотинките затова е разликата в ускорението ми от момента на изпреварването до нашето изравняване е 20км.!!!
По чист клип от този не мога да ви направя(говоря за момента на изпреварването), няма никакво движение, няма завой в близката далечина и т.н.,но щом винаги казвате на черното бяло, няма проблем вие по ги разбирате тея работи!!! :roll:

Просто казвам, че Мката ти върви колкото един 600см3 мотор, или можеби една идея повече над 200.. Много ясно се вижда в ускоренията. Просто пича с мотора ако беше с нормално облекло мисля, бая по трудно щеше да го изпревариш :bchug:

Ако ще и с скафандър да е, мотора нема никав шанс на доускорение ... Иначе не виждам нищо интересно, колегата знае кой са силните страни на колата му и се възползва , крайния резултат е предсказуем.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1848
Регистриран на: 11.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i и Карбонова М-ка с педали!
Мечтае да кара: M3

Re: M5 E39 vs HONDA CBR 600RR

Мнение от dr.peshev » 02 Авг 2016, 20:02

Камерата на Шела на Микре дали е била в кутията си :mhihi:
ЕДИНСТВЕНОТО ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ШВЕДСКАТА ТРОЙКА Е БАВАРСКАТА! :winky:

Оригинални BMW дискове и накладки F10/F11 Цък :yes:
Оригинални BMW якета - Промоция Цък :yes:

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: M5 E39 vs HONDA CBR 600RR

Мнение от Dextuar » 03 Авг 2016, 8:10

dr.peshev написа:Камерата на Шела на Микре дали е била в кутията си :mhihi:

И аз това се питам :mhihi: Колегата след няколко седмици може да поясни точно с колко са минали през нея и как е излязла снимката за спомен :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 14.06.2006
Местоположение: ЛУНАТА
Кара: М5 Е39-да лети с 300км/ч
Мечтае да кара: на магистралата Ниш-Белград!!!

Re: M5 E39 vs HONDA CBR 600RR

Мнение от изключвател » 03 Авг 2016, 9:32

dextuar написа:
dr.peshev написа:Камерата на Шела на Микре дали е била в кутията си :mhihi:

И аз това се питам :mhihi: Колегата след няколко седмици може да поясни точно с колко са минали през нея и как е излязла снимката за спомен :lol:



Аз и сега мога да поясня с колко сме минали, но за съжаление там има само празна кутия и отделно радар детектора ми не се е обаждал!!! :driving:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Хубавата кола, която не върви, е като хубавата жена, която не прави секс!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: M5 E39 vs HONDA CBR 600RR

Мнение от DigitalExile » 03 Авг 2016, 9:41

Сложете някой по лек на мотора :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 19.11.2008
Местоположение: Баховица
Пол: Мъж
Кара: Х3 400кс
Мечтае да кара: ново бмв
Детайли за колата: Дизел

Re: M5 E39 vs HONDA CBR 600RR

Мнение от canibmwe30 » 03 Авг 2016, 11:53

Какви са тези недъгави мотори ,
Аз тази Мка Я БИЯ С ДИЗЕЛА! :dunno:
Е30 З А В И Н А Г И В СЪРЦЕТО МИ

Назад към Видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook