Мое Видео с Test Drive на новото BMW X1 F48

Видео клипове с участието на нашите любими Баварци.

Модератори: mitaka7, alpina-ma6inata, SpUd3r

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 26.10.2007

Мое Видео с Test Drive на новото BMW X1 F48

Мнение от E36TM » 27 Фев 2016, 20:07

Макар от години да не се занимавам в правене на ревюта на коли (хората които ме познават знаят, че вече 5 години показвам смартфони, таблети и други яки джаджи от технологичният свят)...кръвта вода не става :mhihi: И при открила ми се възможност да тествам новата F48-ца, реших да се възползвам :yes:

Направих кратко видео в което споделям кадри и лични впечатления. http://www.digital.bg/test-drive-na-nov ... 75290.html

И използвам, за да ви пиша, че в момента BMW имат кампания за потребителски тестове на колата. Тоест не само журналисти, но и фенове могат да я опитат.

По същество за колата. Да наричам я кола - защото карам голям джип над 2 тона и това определено не е джип. Попринцип смятам X1 и X3 за псевдо джипове, но от този останах приятно изненадан. Допадна ми най-много пространството вътре...забога аз съм почти 2 метра и успях да си побера краката под волана :shock: Последното BMW в което успях да направя това беше E70.

А като седнах на рекарото ме лъхна една мноооого голяма носталгия по старото ми Е46...асоциацията ми беше същата, много приятно чувство :)

С тия абревиатури още не мога да свикна - за мен 2.5 трябва да е с 2.5 двигател :mhihi: Но уви - този е 2-литра би-турбо. Има динамика, ноо и малко дразнещ лаг, който не очаквах от толкова модерна технология. Кикдауна също е малко бавен. Нооо да не прекалявам с текст, ако ви е интересно - ще споделям още мнения. Иначе накратко съм споделил и във видеото за впечатленията си. :ok:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 426
Регистриран на: 16.05.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW M3 E46

Re: Мое Видео с Test Drive на новото BMW X1 F48

Мнение от Harry Poter » 05 Мар 2016, 12:39

Браво колега :clap: Харесва ми.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 26.10.2007

Re: Мое Видео с Test Drive на новото BMW X1 F48

Мнение от E36TM » 20 Юни 2016, 11:00

Ииии малко да пообновя с едно мое видео с музика за ушите :mhihi:

M4 с необикновен MPerformance звук :++

https://www.youtube.com/watch?v=_9wpMRb51Us

Назад към Видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook