Chevy Caprice Coupe 8.2 V8 Vs. BMW 325 IX Turbo Drag Race

Видео клипове с участието на нашите любими Баварци.

Модератори: mitaka7, alpina-ma6inata, SpUd3r

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 403
Регистриран на: 31.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 328ci

Chevy Caprice Coupe 8.2 V8 Vs. BMW 325 IX Turbo Drag Race

Мнение от zigo » 25 Ное 2010, 20:32

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1871
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: X7 40i M-sport и Grand Cherokee WK
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: :)

X7: G07 pre-LCI, M-sport, B&W, individual black Merino leather, full bench 2nd row, extended shadow line...

GC: ...SRT

Re: Chevy Caprice Coupe 8.2 V8 Vs. BMW 325 IX Turbo Drag Race

Мнение от Nickelback » 26 Ное 2010, 0:57

Ех как реве този звяр :twisted: А бе големия работен обем си е голяма работа, няма 6, 5.
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

Назад към Видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook