G20 M Sport Диференциал

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 21.07.2021
Пол: Мъж

G20 M Sport Диференциал

Мнение от TonyD » 26 Окт 2022, 1:10

Привет пичове! Току що се прибрах от едно абдалско каране по завои и съм страшно впечатлен от М спортния диференциал (2T4 M Sport Differential). Очакванията ми бяха да се държи като шпер и колата да се носи като е36-ца на заварка... Така де, да пързаляш и да си продължаваш пързалянето и да се бориш за живота си. :lol:
Обаче в ситуация в която на изход от завой подадеш цялата газ, колата тръгва да презавива (средно ниво презавиване - нито твърде малък ъгъл, нито прекалено голям), коригираш с волана докато все още си на пълна газ(!) (на път който е с доказано ниско ниво на сцепление), и това животно отзад наречено M Sport Differential някакси открива цялото сцепление на света и насочва въртящия момент към гумата на която и е необходимо и те изправя. На места на които в главата ми съм бил сигурен че ще ме хлъзне, диференциала прави така че на автомобила да бъде придаден брутален forward momentum.
Споделям това ако някой се чуди дали да търси/поръчва такъв автомобил с тази екстра - препоръчвам с две ръце. Колата е 330d на задно, DSC off, 19" pirelli pzero.
Вие карали ли сте автомобил който е бил снабден с такъв диференциал и какъв е вашият опит?

Назад към G20/G21/G22/G23/G24

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook