Комфорт при различните окачвания

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 454
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: BMW G80 M3 Competition xDrive

Re: Комфорт при различните окачвания

Мнение от vodkarulez » 19 Ное 2021, 20:27

Йонов, другия път като идваш, много те моля дай ми да ти покарам G20-ката. Защото моята м340i си беше с много стегнато окачване, а сега M3 Competition си е също стегната кола. G20 е много различна от F30, когато говорим за окачване. Бих казал дори, че нямат нищо общо. А, че шибедаха скърца си е скандал, който надявам се някога при някого ще управиш. Влюбен съм в M3 Competition-а, точно щото няма шибедах, но също така и поради други 10 причини :)
Специалист-Икономист

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 450
Регистриран на: 17.04.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW M340i X Drive
Мечтае да кара: M ки

Re: Комфорт при различните окачвания

Мнение от ionov » 19 Ное 2021, 22:51

vodkarulez написа:Йонов, другия път като идваш, много те моля дай ми да ти покарам G20-ката. Защото моята м340i си беше с много стегнато окачване, а сега M3 Competition си е също стегната кола. G20 е много различна от F30, когато говорим за окачване. Бих казал дори, че нямат нищо общо. А, че шибедаха скърца си е скандал, който надявам се някога при някого ще управиш. Влюбен съм в M3 Competition-а, точно щото няма шибедах, но също така и поради други 10 причини :)

Хаха нямаш грижи. Шибедаха имам записан час да го прегледат и да го оправят та да видим.

Предишна

Назад към G20/G21/G22/G23/G24

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook