покупка на G20 M340i

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 19.03.2024
Пол: Мъж

Re: покупка на G20 M340i

Мнение от Hristo74 » 19 Мар 2024, 18:16

Тази тема изглежда е коментирана преди цели 4 години.
В момента аз съм се насочил към покупката на такъв автомобил, а именно М340i. Интересува ме какви са забележките на потребители, в по-дълъг период от време. B58 е агрегат, за който много се говори в интернет, много предпочитан и хвален двигател, това обаче е теория.
Собствениците на тези автомобили най-добре биха могли да посочат слабостите на конкретния автомобил и заслужава ли си покупката на употребяван такъв.
Какво трябва да се гледа при покупка, за какви скрити проблеми можем да се опасяваме и тн.
Коментира се също че държи много на тунинг - моля за коментар от по-запознатите.
Благодаря предварително. Също интересна тема, фейслифтът добър ъпгрейд ли е или не си струва. Доста хора твърдят че дори моделът преди фейслифтът е по-добър. :driving:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: покупка на G20 M340i

Мнение от vicho » 20 Мар 2024, 15:05

Hristo74 написа:Тази тема изглежда е коментирана преди цели 4 години.
В момента аз съм се насочил към покупката на такъв автомобил, а именно М340i. Интересува ме какви са забележките на потребители, в по-дълъг период от време. B58 е агрегат, за който много се говори в интернет, много предпочитан и хвален двигател, това обаче е теория.
Собствениците на тези автомобили най-добре биха могли да посочат слабостите на конкретния автомобил и заслужава ли си покупката на употребяван такъв.
Какво трябва да се гледа при покупка, за какви скрити проблеми можем да се опасяваме и тн.
Коментира се също че държи много на тунинг - моля за коментар от по-запознатите.
Благодаря предварително. Също интересна тема, фейслифтът добър ъпгрейд ли е или не си струва. Доста хора твърдят че дори моделът преди фейслифтът е по-добър. :driving:


https://g20.bimmerpost.com/forums/showt ... ?t=2023418

чудесна тема има в бимерпост по случая за фейслифта

колкото до надеждността, факт е, че в момента това е най-добрият двигател :mrgreen: :smoke: , междудругото моят най-добър приятел има М140и, което е Б58 генерация 1 и е на 215,000км и като го разглобиха да сменяват лагери, помпи, вериги и тъпотии, всичко беше чисто ново вътре, т.е. с хубаво обслужване няма никакви проблеми :ok: , все пак смениха частите, защото хем беше разглобено, хем ги беше купил :driving:

та така, аз друго не бих избрал (въпреки, че първоначално се бях спрял на 320д, но съдбата си знае работата) :ok:

действай смело :bchug:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Предишна

Назад към G20/G21/G22/G23/G24

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook