Бързи въпроси и отговори при G2Х

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от nxn » 17 Ное 2021, 10:31

Jorixa написа:
nxn написа:Да се оплача, взех си гуми с джанти от аутобавария, смениха ми ги март месец, сега слагам зимните и глрдам предната ми гума с 4 болта, секретния го няма, звъня им, няма болт при тях...


Аутобавария са известни с "доброто" обслужване. Лятото се опитах да си купя един мотор от тях, и след като се държаха с мене все едно ми правят услуга че ми продават мотор, им теглих една майна.


След малко разправия ми сложиха нов комплект за тяхна сметка, така че поне това супер.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 178
Регистриран на: 12.08.2019
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: BMW 520d(140kW)F11,manual gears

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от Alben » 17 Ное 2021, 10:58

nxn написа:
Jorixa написа:
nxn написа:Да се оплача, взех си гуми с джанти от аутобавария, смениха ми ги март месец, сега слагам зимните и глрдам предната ми гума с 4 болта, секретния го няма, звъня им, няма болт при тях...


Аутобавария са известни с "доброто" обслужване. Лятото се опитах да си купя един мотор от тях, и след като се държаха с мене все едно ми правят услуга че ми продават мотор, им теглих една майна.


След малко разправия ми сложиха нов комплект за тяхна сметка, така че поне това супер.

" за тяхна сметка"
Ще си ги вземат от някой друг, или другия път от теб, нЕма нищо безплатно.......?!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от nxn » 17 Ное 2021, 11:39

Е то това ясно, те едно масло да сменят на някой и избиват 5 такива комплекта.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 18.05.2017
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E-klasse, BlueTec, 2017, (231 PS)

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от E.5KOV » 29 Авг 2022, 11:57

На G2Х включен ли е българския език в менюто на дисплея? На бенцовете след 2016 има български и е доста приятно...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 26.05.2015
Пол: Мъж
Кара: G20 330iX

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от Yachev » 30 Авг 2022, 21:51

Моето е 2020 г. и няма БГ. Не съм питал може ли да се сложи. Иначе верно е тъпо на Пасат 2015 да има дори, а тук не.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от carmanf1 » 31 Авг 2022, 20:01

И аз нямам БГ меню.

Но дори и да имах, нямаше да го ползвам, че би ми идвало като windows и android на български.

Губя се и не ги ползвам.

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 21.07.2021
Пол: Мъж

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от TonyD » 17 Сеп 2022, 11:24

Здравейте пичове! От скоро съм горд собственик на G20 330д. Колата е с екстрата "536 Auxiliary Heating Standheizung". Доколкото разбирам това е печка, която подгрява автомобила и придава комфорт преди потеглянето.
Въпроса е че не разбирам как да я пусна. :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от nxn » 21 Сеп 2022, 12:30

TonyD написа:Здравейте пичове! От скоро съм горд собственик на G20 330д. Колата е с екстрата "536 Auxiliary Heating Standheizung". Доколкото разбирам това е печка, която подгрява автомобила и придава комфорт преди потеглянето.
Въпроса е че не разбирам как да я пусна. :lol:


Пробвал ли си през приложението за телефона?

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 23.04.2021

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от alpinjuga » 21 Сеп 2022, 14:49

TonyD написа:Здравейте пичове! От скоро съм горд собственик на G20 330д. Колата е с екстрата "536 Auxiliary Heating Standheizung". Доколкото разбирам това е печка, която подгрява автомобила и придава комфорт преди потеглянето.
Въпроса е че не разбирам как да я пусна. :lol:

Допълнителното стационарно подгряване на купето включително функция Таймер позволява индивидуално темпериране на интериора при ниски температури без включване на двигателя. По този начин се предотвратява и замръзването и изпотяването на прозорците. Управлението респективно активирането на стационарно отопление се извършва например чрез BMW Display ключа, My BMW App или BMW контролера .

Ако нямаш дисплей ключ, може би има допълнително копче на нормалния ключ?

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 23.04.2021

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от alpinjuga » 21 Сеп 2022, 17:05

Другото, което се сещам е, че за да работи функцията, външната температура трябва да е по-ниска от дадена граница, така че в момента при българските температури може би още не може да я пуснеш. Като цяло тези неща би трябвало да ги пише в упътването на колата, което ако го нямаш на книжка в колата, можеш да си свалиш приложението BMW Drivers Guide. Като въведеш вин-а в него, ще ти изкара упътване конкретно според функциите, които имаш в колата.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 26.05.2015
Пол: Мъж
Кара: G20 330iX

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от Yachev » 22 Сеп 2022, 22:05

alpinjuga написа:Другото, което се сещам е, че за да работи функцията, външната температура трябва да е по-ниска от дадена граница, така че в момента при българските температури може би още не може да я пуснеш. Като цяло тези неща би трябвало да ги пише в упътването на колата, което ако го нямаш на книжка в колата, можеш да си свалиш приложението BMW Drivers Guide. Като въведеш вин-а в него, ще ти изкара упътване конкретно според функциите, които имаш в колата.


И понеже BMW много ни уважават като държава е на английски, което е и незаконно.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 22.08.2009

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от hranow » 30 Сеп 2022, 8:53

Слагате ли нещо допълнително по колата против кражба?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 26.05.2015
Пол: Мъж
Кара: G20 330iX

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от Yachev » 04 Окт 2022, 20:03

Някой активирал ли е режим COMFORT PLUS?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 26.05.2015
Пол: Мъж
Кара: G20 330iX

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от Yachev » 18 Окт 2022, 20:21

Никой ли не го е правил? Оказа се, че освен Comfort Plus има и Comfort Plus Individual. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Воланът става по- мек, лек, окачването (трябва да сте с адаптивно), определено е различно.
Този режим е много приятен за градски условия.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10389
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от Leon » 19 Окт 2022, 10:40

Един вид лигавото става неприятно лигаво :mhihi:
Never mistake motion for action...

ПредишнаСледваща

Назад към G20/G21/G22/G23/G24

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook