М550d мнения на собственици?

5-та серия (2017+)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: М550d мнения на собственици?

Мнение от carmanf1 » 27 Авг 2022, 22:38

Винаги ги има двете крайности, не знам защо е така. Вероятно защото при различни условия се карат колите.
За един градско е чисто градско в задръстванията, за друг градско е в покрайнините по големите булеварди.

Едни казват колко малко им гори колата, други казват колко много им гори, трети казват истината.

При мен:

330д - градско е 11-12 л/100км. Ама чисто градско, в час пик. Не да мина през града в 6 сутринта, когато няма трафик по големите булеварди. Винаги казвам истината, такава, каквато е.
Всички ми обясняват, че нещо не е наред с колата, щото не трябвало да ми гори повече от 8-9, но колата е чисто нова :ok: и си казвам истината. :D

Имам и Рено Меган 1.5dci, градско гори 8/100км. Пак не ми вярват, не можело да е повече от 6/100 км. И то е купувано чисто ново.
Но истината е такава, каквато е.

Имах Ф30 328, градско гореше 14-15. Пак не ми вярваха. Не можело толкова много да гори. Но това е истината.

Градско в БГ и Америка/Канада е различно и то много.

Карах Кадилак CTS 3.6, в Торонто около месец.
Разхода уж градски му беше много хубав 12-13, ама живеех много близо до един голям булевард и една магистрала. Които минават през града и се води градско, ама не е изобщо истинско градско - Lake shore blvd и Gardiner expressway.

Обаче когато трябваше да мина Торонто през целия център, за да отида в северната част, което за мен си е истинското градско, изведнъж Кадилакис, показа разход 23+.

И така, има голяма разлика между градско и градско.

И не съм от хората, които раздават газ - спирачка в града.

Предишна

Назад към G30/G31/G32/G33

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook