G30 мнения?

5-та серия (2017+)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 779
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: G30 мнения?

Мнение от ekalchev » 12 Мар 2024, 15:38

nxn написа:
Ненко Вранков написа:Ако автомобила е Performance, окачването е още по-различно. Или просто настройката на адаптива е друга, но вози различно и в комфорт и в спорт... имам пряка база за сравнение :)


А знаеш ли каква е разликата между мспорт и адаптив окачването, интересно ми е и при 3ки и при 5ци как стоят нещата, защото адаптив не знам на спорт става ли като мспорт окачване или е по-меко пак?

За Ф10 мога да кажа, защото предполагам при G30 разликите са същите - m sport adaptive drive е с 1 см по ниско от стандартното адаптив драйв и по това което съм чел е малко по твърда настройката спрямо стандартния adaptive drive - не съм се возил в стандартен адаптив драйв за да сравня. Комфорта си е на много високо ниво и за сравнение, вози по-добре от Е класата на баща ми с пружини. Като сложиш и обикновенни гуми не-рън флат и става даже прекалено клатеща се колата. Преди имах м спорт окачване с без адаптив драйв на е60 и разликата е огромна. Въобще няма база за сравнение. е60ката беше по-стабилна но все пак е и по лека но друсането беше ужасно. Ф10 се клати повече в завои но комфорта е несравним. Напълно си заслужава малката разлика в стабилността за сметка на това да се возиш като нормален човек по нашите пътища.

Предишна

Назад към G30/G31/G32/G33

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook