G30 мнения?

5-та серия (2017+)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Кара: М2+X5

Re: G30 мнения?

Мнение от msi200 » 17 Юли 2020, 13:05

santorini написа:В крайна сметка се насочих към съвсем друг автомобил, и не съжалявам изобщо :)

имайте предвид че част от проблемите и масовите смени на двигатели н63 в България са свързани и с определени гаранционни измамии, и реално в много случаи може би не са необходими. Дори конректната 740д която си бях набелязал беше със сменен двигател и двете турбини, дюзи и тн, при положение че само едната турбина давала някакви проблеми, но клиента бил ВИП и искали да му направят густо, видиш ли...Та взели че гаранционно подменили всичко ;)

Какво взе, ако не е тайна :)
I love the sound of V8 in the morning...

старши ентусиаст
Аватар
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Мнение от acho.rs » 20 Юли 2020, 19:45

santorini написа:В крайна сметка се насочих към съвсем друг автомобил, и не съжалявам изобщо :)

имайте предвид че част от проблемите и масовите смени на двигатели н63 в България са свързани и с определени гаранционни измамии, и реално в много случаи може би не са необходими. Дори конректната 740д която си бях набелязал беше със сменен двигател и двете турбини, дюзи и тн, при положение че само едната турбина давала някакви проблеми, но клиента бил ВИП и искали да му направят густо, видиш ли...Та взели че гаранционно подменили всичко ;)

А защо не сменят *30д, а само *40д и *50и... При все че първото е 3 пъти по-масово от другите взети заедно? Може да попиташ и всеки техник с повече опит, как се отправя стария атмосферен 4.5л/4.8л - оправя се с кофата за боклук.
"Всеки БМВ ентусиаст рано или късно си купува немския еквивалент на лада 2106/1500"
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Кара: 2016 RR L405 SDV8

Мнение от santorini » 22 Юли 2020, 9:10

msi200 написа:

Какво взе, ако не е тайна :)

Жената много ме натискаше за нещо по-високо, и по-семейно ориентирано, та си взех нещо което гледам от доста години и винаги ме е кефило много - 2016 Range Rover, L405

Предишна

Назад към G30