Проблем жалюзи
Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори
12 мнения
• Страница 1 от 1
- flober
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 555
- Регистриран на: 29.01.2006
- Местоположение: ELHOVO
- Пол: Мъж
- Кара: G30
Проблем жалюзи
Здравейте, колата 530д преди фейс.Имам проблем с жалюзите, които стоят постоянно отворени.Смених моторчето , което ги управлява с ново такова, но не реагират по никакъв начин .Дали трябва кодиране или има друг проблем?
- AlonsoBest
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 419
- Регистриран на: 25.04.2013
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: 540i G30, 120d F20
- Мечтае да кара: M5
Re: Проблем жалюзи
Закачихте ли я на диагностика да изтеиете грешката. Докато има записана грешка, няма да тръгнат.

- flober
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 555
- Регистриран на: 29.01.2006
- Местоположение: ELHOVO
- Пол: Мъж
- Кара: G30
Re: Проблем жалюзи
Кои - хоризонталните или вертикалните (на бъбреците). Каква е грешката? Да не е прекъснат кабел?
- flober
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 555
- Регистриран на: 29.01.2006
- Местоположение: ELHOVO
- Пол: Мъж
- Кара: G30
Re: Проблем жалюзи
За вертикалните става въпрос, ето я грешката:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
- mr_petroff
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 272
- Регистриран на: 4.12.2005
- Пол: Мъж
- Кара: X4 G02,HYMER,116i,320d,Toyota и ски
- Мечтае да кара: BMW 2002 tii
Re: Проблем жалюзи
Виж темата Работа на вентилатора в раздел Х1,Х2,Х3,Х4,Х5,Х6,Х7 
- flober
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 555
- Регистриран на: 29.01.2006
- Местоположение: ELHOVO
- Пол: Мъж
- Кара: G30
Re: Проблем жалюзи
mr_petroff написа:Виж темата Работа на вентилатора в раздел Х1,Х2,Х3,Х4,Х5,Х6,Х7
Те и при мен са отворени и не свети чек, но искам да са си изправени.
- Kroki
- Дон Кроки
-
- Мнения: 4552
- Регистриран на: 14.01.2009
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: и се усмихва :)
- Мечтае да кара: със сина ми :)
- Детайли за колата: С всички възможни екстри.
Re: Проблем жалюзи
Механизма здрав ли е, движат ли се свободно като е откачено моторчето. Тест минава ли?
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d `21 Tesla 3 Perfomance
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d `21 Tesla 3 Perfomance
drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки неКакто аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите
- flober
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 555
- Регистриран на: 29.01.2006
- Местоположение: ELHOVO
- Пол: Мъж
- Кара: G30
Re: Проблем жалюзи
Kroki написа:Механизма здрав ли е, движат ли се свободно като е откачено моторчето. Тест минава ли?
Да механизма работи и се движи без проблем. Сега обаче четох , че ако при долните има проблем тези ги държи постоянно отворени, а аз тях не съм ги проверявам.
- empar
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 347
- Регистриран на: 30.10.2013
- Местоположение: СОФИЯ
- Пол: Мъж
- Кара: 2018 G30 540ix
Re: Проблем жалюзи
flober написа:Kroki написа:Механизма здрав ли е, движат ли се свободно като е откачено моторчето. Тест минава ли?
Да механизма работи и се движи без проблем. Сега обаче четох , че ако при долните има проблем тези ги държи постоянно отворени, а аз тях не съм ги проверявам.
Заедно вървят. Ако едните дефектират, се отварят и другите.
- spacepl
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 3370
- Регистриран на: 29.03.2007
- Местоположение: Pleven
- Пол: Мъж
- Кара: E60-530D F07-530D G11-730D
- Мечтае да кара: и да не приближава сервиза :)
- Детайли за колата: трошляче някакво :)
Re: Проблем жалюзи
Ако долните са проблеми, горните ще останат отворени. Има вариант да отвориш долните на ръка. ако не са блокирали отворени, да махнеш кабелчето от актуатора им и да кодираш колата, че има само горни. Така горните ще работят нормално, а от долу ще си влиза нормално въздух. Това, ако не ти се занимава да сваляш броня за да ремонтираш долните де...
Re: Проблем жалюзи
Аз видях на две G11, долните им не работят (стоят отворени постоянно) , но горните си отварят и затварят. Мисля че не са манипулирани с кодировка.
12 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
