M3 някой да е гледал тази

Модератори: ///Явор, Sharo

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 13.02.2014
Пол: Мъж

M3 някой да е гледал тази

Мнение от besniq82 » 09 Ное 2022, 9:16

Здравейте оглеждам се за м3, някой да има информация за тази, гледам малко км което е хубаво но май е внос САЩ или Канада, ако някой знае да драснеш един ред, мисля да сменям моята 335 ф30 със м -ка.Изображение

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 13.02.2014
Пол: Мъж

Re: M3 някой да е гледал тази

Мнение от besniq82 » 09 Ное 2022, 9:17

besniq82 написа:Здравейте оглеждам се за м3, някой да има информация за тази, гледам малко км което е хубаво но май е внос САЩ или Канада, ако някой знае да драснеш един ред, мисля да сменям моята 335 ф30 със м -ка.Изображение

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
https://m.mobile.bg/details/11665492265490375

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: M3 някой да е гледал тази

Мнение от madafaka_donkele » 09 Ное 2022, 9:41

Не май, ми направо си е американка, което само по себе си не е недостатък, но трябва много хубаво и внимателно да се провери колата, без значение дали е М-ка или не. Питай за карфакс, задължително по вин в някое официално представителство заедно със собственика, оглед в официален сервиз да се види дали е давена, палена, събирана от 5 други коли и т.н. В щатите тва си е доходоносен бизнес - взимат salvage коли, оправят ги кой както може, къде добре, къде не толкова, вадят им по един clean title в друг щат и колата излиза чиста, без удари и т.н.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1212
Регистриран на: 26.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше E39, сега Нисан 370z с 4 врати
Мечтае да кара: Z8

Re: M3 някой да е гледал тази

Мнение от Alexch » 09 Ное 2022, 11:57

madafaka_donkele написа:Не май, ми направо си е американка, което само по себе си не е недостатък, но трябва много хубаво и внимателно да се провери колата, без значение дали е М-ка или не. Питай за карфакс, задължително по вин в някое официално представителство заедно със собственика, оглед в официален сервиз да се види дали е давена, палена, събирана от 5 други коли и т.н. В щатите тва си е доходоносен бизнес - взимат salvage коли, оправят ги кой както може, къде добре, къде не толкова, вадят им по един clean title в друг щат и колата излиза чиста, без удари и т.н.

Не е точно така, защото историята на accidents си седи в карфакса и се вижда какво е преживяла. Ако е била salvage и е оправена там (дори и в друг щат) не дават clean title, a rebuilt title. Има начин единствено да се плати да бъде изтрита цялата история в карфакса, но тогава лъсва измамата.
bai_ILIA написа:стига сте се депресирали с ремонти, наслаждавайте се на колите си и радостта от шофирането понеже те ще се развалят със сигурност :mhihi:

Назад към 2014+ M3, M4 (F80, F82, F83)

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook