Защо ми изтрихте аватара?

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 15.01.2008
Местоположение: Варна

Защо ми изтрихте аватара?

Мнение от stilkoood » 07 Фев 2008, 11:09

:nono: Искам да попитам модераторите: На какъв принцип изтриват аватарите...? Бях поставил малка снимка на колата /много малка снимка/ за аватар, като за да спазя правилата изтрих номера на колата... ДА НЕ НОСИ ИНФОРМАЦИЯ ЗА МЕН, както пище в правилата! Нямам кой - знае какво да показвам на другите, но си познавам къде съм написал мнение по снимката и ми е кеф като я видя. Един ден престоя, след което видях един голяяям червен знак, че съм в нарушение на правилата и т.н. Като гледам повечето са си сложили свои аватари ... Осветлете ме моля! Не съм привърженик на такива форуми, но тук ми стана приятно, защото има И ценни съвети...!!! ИЗВИНЯВАМ СЕ, ако с тази тема съм подразнил някого! Не държа да показвам своята кошница, повдигнах въпроса по принцип! :wave:
Наздраве !!!

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 07 Фев 2008, 11:18

Най-вероятно е бил с по-голяма резолюция от допустимата... :idea:
Изображение

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 07 Фев 2008, 15:40

Щом е изтрита, значи е надвишавала ограниченията, описани в правилата на форума:

1. Максимално допустимата резолюция на картинка за аватар е 150х120 пиксела и размер на файла до 50 KB.
2. Максимално допустимата резолюция на картинка във вашия подпис е 500х180 пиксела и размер на файла до 200 кб.
Ако желаете да използвате повече от една картинка, общата им резолюция и размери не трябва да надхвърлят горепосоченото ограничение. Разположете картинките на един ред, освен ако общата им височина не надхвърля 120 пиксела. Само тогава можете да ги разположите една под друга.
Ако подписа ви съдържа и текст и картинки, текста трябва да бъде на нов ред. Ограничението за неговата дължина е до три реда.

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook