Справедливо или своеволие е положение на модератори в форума

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от K_Ilkov » 22 Дек 2015, 10:24

Според мен не е справедливо ... щом все още може да пише тука :mrgreen:

:OT: или пък не :dunno:
Най-много се дразня на хора дето все някой им е длъжен за нещо ...
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от Borymeckata » 22 Дек 2015, 10:33

Аз пък не разбрах - как е "изгонен" от форума, като пуска теми със стария си ник, старата дата на регистрация, даже постовете му се броят... Явно това не е било "изгонване", а някаква временна мярка.
Excellent! Steven is my name!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от Mollov » 22 Дек 2015, 10:36

Да, говорим за временен BAN... както добре се вижда.


(bubsa) написа:И мен доста често ме дразни скимуча,но това не е причина за бан(поне според мен) Не може всеки с различно мнение да се банва,а най-гадното е да се заключват теми в които става спор,просто защото на някой модератор не му е интересна темата.Нали това е идеята на дискусиите,да се видят всички гледни точки.Ако всички мислеха еднакво нямаше да е интересно!


Споровете най-често се израждат до кавги, простотия и каквото можеш да се сетиш... затова модераторите в повечето случаи предусещат накъде отиват нещата и простотията се убива в зародиш... никой няма полза от развиването на такава тема. Най-малкото не го толерираме това тук, в този форум. Ако дискусиите стават по нормален начин, с адекватни гледни точки и прочие, тогава можеш да си сигурен, че темата няма как да бъде заключена. Лошото е, че 90% от темите се израждат в някаква посока, което тотално обезсмисля темата.


Аватар
Мнения: 196
Регистриран на: 22.04.2013
Пол: Мъж

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от skimu4ka » 22 Дек 2015, 10:53

Доста сте писали гледам..
Първо в уважение към всички, почвам подред.
Ilko Ivanov, това което искаш какво ще промени и какво ще ти даде? Ще те направи горд, по-богат, по-добър, по-млад или какво? Може да са ме предупреждавали, но не основателно. Ако е имало нещо, било е редно да посочат, кои правила от форума са нарушени!
gromovich, за соленето можеш да го правиш по всяко време, стига да си прав. Това всеки го може, но ако се прилага постоянно и неоснователно, значи има проблем в него. Това колко пъти колеги от форума са ми казвали и спорили с мен за нещо е съвсем друга тема, която най-малкото по права тук и наредби не може да доведе до бан! Ако на някой му е писнало, варианта е просто да не чете или да не отговаря! Реално има наредби и санкции за обиди, груб тон и други, но за изясняване на технически въпроси, кой крив кой прав - не!!! Отделно тука ако си забелязал, когато почна да споря, за нещо с кое не съм съгласен, уж тези насрещните философи които много разбират, понеже не могат да се изкажат по същество, сменят и извъртат так полека темата, само и само да се отклонят от нея и от въпроса който съм разчоплил, понеже просто техническите им знания стигат до там, и не могат да изкажат адекватно мнение, а реално трябва да напишат нещо, за да не останат в графа - прости. Е това е комплекса на много хора за съжаление!
За среща, заповядай няма проблем, никога не отказвам да се запозная с нови приятели, стига те да ми допаднат като хора. Идваш и те преценявам, от там насетне ще се изясни що за човек си ти, а на теб що за човек съм аз. Така винаги става най-добре. Проблема е, че когато сме имали срещи, такива като повечето спорещи тука с мен, на живо след поредица от въпроси, реално си показват колко не знаещи са и че всичко приключва до бедната им теория. Там на момента си показва какво знаят.
drago_pavlov, макар да не си искрен, това е точни отговор!!! За граматика съм говорил много пъти, няма да говоря пак.
Stahlblau, моля цитат къде и как съм го обидил, без да съм бил съответно преди това аз обиден от него?!
Mollov, радвам, се че си искрен до някъде! Но не е нормално, само някой да получават БАН. Все пак законите и правата са едни за всички, никой не е по-по от другия реално. Когато някой ме предупреждава, както казах ако е достоен и го прави с право, трябва да посочи причина. Цитирам, причината от която бях - явно моя обява което в била с търговска цел. Може ли да ми обясниш понеже ти си по наясно, какво точно се е различавало от другите обяви на хората тук?
Не искам да дразня никой, просто искам нещата да са ясни и точни, а е да се дава подвеждаща информация за неща, които са доказани и реални по съвсем друг начин, различен от това което са написали.

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от Lenco » 22 Дек 2015, 10:55

-не си прочел и част от правилата на форума;
-не си написал нищо смислено, подкрепено с факти (картинки щот аз трудно чета);
-подвеждаш потребители с уж по-ниски цени;
-комерсиални обяви, за които най-вероятно не си платил;
-колко бяхме, 2/3 дървени философи в тоя форум;
-завърших с едва 3 по български и литература, но като ти гледам писаниците се успокоявам;
Успех с втория живот във форума :yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1848
Регистриран на: 11.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i и Карбонова М-ка с педали!
Мечтае да кара: M3

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от dr.peshev » 22 Дек 2015, 11:02

ЕДИНСТВЕНОТО ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ШВЕДСКАТА ТРОЙКА Е БАВАРСКАТА! :winky:

Оригинални BMW дискове и накладки F10/F11 Цък :yes:
Оригинални BMW якета - Промоция Цък :yes:

Изображение


Аватар
Мнения: 196
Регистриран на: 22.04.2013
Пол: Мъж

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от skimu4ka » 22 Дек 2015, 11:09

Точно така, хайде да се уточним какво сега не е наред в обявата, че да има чак бан?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1848
Регистриран на: 11.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i и Карбонова М-ка с педали!
Мечтае да кара: M3

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от dr.peshev » 22 Дек 2015, 11:14

1-4. Заглавието на обявата трябва да насочва читателите за същината на обявата. Обява с неясно, непълно или подвеждащо заглавие ще бъде своевременно заключвана и Модерирана.
а-супер цена
б-Няма по-ниска цена за модела в страната!
в-Да няма спор за реклама, цените са изрично по-ниски за колеги от форума!
2-3. Всички обяви, касаещи предлагането на услуги от фирми или частни лица, асортимент от стоки, стоки в количества, реклама на магазини или сервизи, се водят комерсиални и се заплащат. Всяка тема, която отговаря на тези условия ще бъде модерирана и заключвана своевременно, без предупреждение. Пускане на подобен тип обяви в този раздел имат право единствено потребителите, притежаващи Платена Обява в раздел „Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги“.
"Всичко което продаваме е ново, ние сме вносители за България!"
p.s.Като за начало
Бан се налага на потребител при системно нарушаване на правилата и след многократни предупреждения!
Последна промяна dr.peshev на 22 Дек 2015, 11:24, променена общо 3 пъти
ЕДИНСТВЕНОТО ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ШВЕДСКАТА ТРОЙКА Е БАВАРСКАТА! :winky:

Оригинални BMW дискове и накладки F10/F11 Цък :yes:
Оригинални BMW якета - Промоция Цък :yes:

Изображение


Аватар
Мнения: 196
Регистриран на: 22.04.2013
Пол: Мъж

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от skimu4ka » 22 Дек 2015, 11:16

Lenco написа:-не си прочел и част от правилата на форума;
-не си написал нищо смислено, подкрепено с факти (картинки щот аз трудно чета);
-подвеждаш потребители с уж по-ниски цени;
-комерсиални обяви, за които най-вероятно не си платил;
-колко бяхме, 2/3 дървени философи в тоя форум;
-завърших с едва 3 по български и литература, но като ти гледам писаниците се успокоявам;
Успех с втория живот във форума :yes:

Ако нещо не е смилено за теб, понеже не си компетентен а да го разбереш, не значи че си прав! Снимки мога да приложа от всякъде, които няма как да докажат реалността. При мене нещата се доказват с действия и отзиви на клиенти.
Не съм подвел никой с по-ниска цена, а съм написал реално по-ниска цена!
Какво значи комерсиална обява, би ли обяснил? Няма защо да плащам, за нещо което просто продавам в сектора, където всички останали за пуснали свои обяви на същата снова.
Кое прави обявата комерсиална, това че съм написал, че стоката е нова, или че директен внос?! Ако ти продаваш ТВ, което си закупил от дадена държава, реално чисто ново, към него даваш гаранция и тн, ти го пускаш тук в този раздел! Това обаче няма да е комерсиална, така ли?
Хайде да видим, по какво се различава от моята обява!


Аватар
Мнения: 196
Регистриран на: 22.04.2013
Пол: Мъж

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от skimu4ka » 22 Дек 2015, 11:23

dr.peshev написа:1-4. Заглавието на обявата трябва да насочва читателите за същината на обявата. Обява с неясно, непълно или подвеждащо заглавие ще бъде своевременно заключвана и Модерирана.
а-супер цена
б-Няма по-ниска цена за модела в страната!
в-Да няма спор за реклама, цените са изрично по-ниски за колеги от форума!
p.s.Като за начало
Бан се налага на потребител при системно нарушаване на правилата и след многократни предупреждения!


Момент, заглавието е най-малкия проблем, в заглавието трябва да се съдържа задължително информация за продукта, като още ще напиша никъде не е оказано и забранено!
Какво от това, че съм написал, че няма по ниска цена?! Това е част от описанието и там има право да пиша, каквото преценя за да опиша продукта. Може би не трябва да се използват и названия на марки по твоите принципи?!... в момента говориш безсмислени неща.
Цените което е факт реално бяха по ниски, за в форума. Това за да няма спор го написах допълнително, за да не се заяждат, но дори не трябвало да го пиша, те няма основание да се заяждат.

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от Lenco » 22 Дек 2015, 11:24

Две спам тема, та било то и пред коледно ще ми дойдат в повече. Никъде не съм писал, че съм компетентен, но дребните познания са ми достатъчни да разбера, че ти имаш сериозен проблем с общуването онлайн, а на живо ще е още по-тегаво.
Има си правила, и хубави или лоши се напъваме да ги спазваме. За комерсиалните обяви нека някой друг опита, празници са, а и не искам да си причинявам душевни разстройства.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от pampo » 22 Дек 2015, 11:31

^ Ти май верно не зацепваш или се правиш?

Пускаш нещо и пишеш, че тва е най-ниската цена в България, а в същото време в ОЛХ го има на ПО-НИСКА цена!!! Реално ЛЪЖЕШ потребителите, че това е най-изгодното, защото ако влязат през ОЛХ ще го намерят по-изгодно и то пак от теб!

Комерсиална обява значи, че продаваш продукта сериино, не си взел една бройка, а имаш десетки или стотици. Това е реклама на търговската ти дейност и се заплаща.

Това са двете основни причини предполагам, а ти се правиш, че не ги разбираш...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от sambeto » 22 Дек 2015, 11:33

Абе скрибучка, ти кво си викаш:
"Така и така нема коя да ми пусне да правя секс по празниците, що па да не направя втора СПАМ тема у форума" ?! :mhihi:

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от K_Ilkov » 22 Дек 2015, 11:33

dr.peshev написа:http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=64&t=400878 :ok:

Не е истина :mhihi: :mhihi: :mhihi:

хахахх скимучката е по-забавен от спам темата и фъна х2 :yes:

Не го банвайте, че без него е скука :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...


Аватар
Мнения: 196
Регистриран на: 22.04.2013
Пол: Мъж

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от skimu4ka » 22 Дек 2015, 11:37

pampo написа:^ Ти май верно не зацепваш или се правиш?

Пускаш нещо и пишеш, че тва е най-ниската цена в България, а в същото време в ОЛХ го има на ПО-НИСКА цена!!! Реално ЛЪЖЕШ потребителите, че това е най-изгодното, защото ако влязат през ОЛХ ще го намерят по-изгодно и то пак от теб!

Комерсиална обява значи, че продаваш продукта сериино, не си взел една бройка, а имаш десетки или стотици. Това е реклама на търговската ти дейност и се заплаща.

Това са двете основни причини предполагам, а ти се правиш, че не ги разбираш...

В ОЛХ-а цената е била същата, но не по-ниска! Няма по-ниска цена съм писал, така ли е? - така е! Това какво значи, с кое лъжа точно?
В ОЛХ няма къде да го намерят по-изгодно от от мен!
Ъъъ това колко бройки имам, нищо не значи и никъде не е описано, ако някой продава нещо, колко бройки трябва да има! Сега да търся в обявите някой ако продава от нещо повече от една бройка и да го дебна да бъде баннат и той като мен ли?!...

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook