Не ми работи брояча за мненията

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Не ми работи брояча за мненията

Мнение от Фидел Кастро » 09 Дек 2014, 20:43

Далеч съм от целта да "навъртам" мнения, както се случва в един друг автофорум и където има определено толерирани спамери, но все пак питам с най-добри чувства и без заядливост. :lol:
Възможно ли е причината да е в някоя от настройките?
p.s. Сега виждам, че проработи и вероятно причината е, че пиша почти 100% в "Извън темата". Ако е така се извинявам.
За съжаление в другия автофорум, чието име съзнателно не споменавам точно там се генерират многото мнения.
В техническите подфоруми имам добри познания за части и консумативи, но пиша рядко за да не се тълкува, като самореклама.
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1730
Регистриран на: 14.08.2007
Пол: Мъж
Кара: ше E60 530dА

Re: Не ми работи брояча за мненията

Мнение от netmurder » 09 Дек 2014, 21:00

Колега и на мен по някой път не ми отчита брояча, ама какво те бърка това, не виждам смисъл да отваряш цяла тема да се оплакваш!!!
Веднъж БМВ, Винаги БМВ!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 323
Регистриран на: 25.12.2013
Местоположение: Трявна
Пол: Мъж
Кара: 540i M
Детайли за колата: С бебе в колата...

Re: Не ми работи брояча за мненията

Мнение от larry_boy » 09 Дек 2014, 21:24

Фидел Кастро написа:Далеч съм от целта да "навъртам" мнения, както се случва в един друг автофорум и където има определено толерирани спамери, но все пак питам с най-добри чувства и без заядливост. :lol:
Възможно ли е причината да е в някоя от настройките?
p.s. Сега виждам, че проработи и вероятно причината е, че пиша почти 100% в "Извън темата". Ако е така се извинявам.
За съжаление в другия автофорум, чието име съзнателно не споменавам точно там се генерират многото мнения.
В техническите подфоруми имам добри познания за части и консумативи, но пиша рядко за да не се тълкува, като самореклама.


Ша са сетиш, айде че мача почва

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Не ми работи брояча за мненията

Мнение от Фидел Кастро » 09 Дек 2014, 22:28

Въобще не се оплаквам и според мен е справедливо да не се отчитат мненията в "Извън темата"! :clap:
Въпреки, че все пак има доста интересни теми без спам и с полезни съвети! :roll:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Не ми работи брояча за мненията

Мнение от Kroki » 10 Дек 2014, 9:56

Не се отчитат в Извън Темата, Страхотни Истории и Арт Фотография
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook