Проблем с достъпа от чужбина

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 15.09.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e46 320Ci '01

Re: Проблем с достъпа от чужбина

Мнение от fancooler » 23 Дек 2014, 2:14

Дърпайте им ушите на хакерчетата! Не е честно от хиляда български сайта точно до любимия си форум да нямаме достъп!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 17.06.2004
Местоположение: Харлоу
Кара: E90 335d, F30 320d

Re: Проблем с достъпа от чужбина

Мнение от nikinenov » 26 Дек 2014, 9:13

никакъв достъп от ЮК нито през тапатолк нито нормално. Пробвах през служебния, домашния и няколко други. изобщо не зарежда. това е от октомври. сега съм в бг и мога да напиша за проблема
Only a month ago, I stepped out of the Ferrari 430 and thought that maybe in 200 years, someone, somewhere, using materials that don't currently exist, will make something better. But in fact, I only had to wait four weeks. The M5 is that good.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 15.09.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e46 320Ci '01

Re: Проблем с достъпа от чужбина

Мнение от fancooler » 31 Дек 2014, 16:03

Видно е, че феновете в чужбина не сме приоритет. Нито плащаме членски внос, нито пазаруваме от форума, нито от членовете-търговци. За какво да генерираме излишен трафик?

То това, че сме далеч, а колите ни гният по гаражите и едниственият ни допир до марката е през този сайт явно няма никкво значение!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Проблем с достъпа от чужбина

Мнение от Mollov » 31 Дек 2014, 16:06

Само едно нещо мога да ти кажа - говориш страшни глупости, които нямат нищо общо с действителността... прави си каквито намериш за добре лични изводи, само че не се опитвай да ги налагаш като някаква истина, защото са напълно невярни!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 15.09.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e46 320Ci '01

Re: Проблем с достъпа от чужбина

Мнение от fancooler » 31 Дек 2014, 16:43

Казваш ми че госворя глупости и въобще не съм прав, а съшевременно ме пращаш на майната си...

PS: Изказах предположение, което считам е съвсем ясно.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Проблем с достъпа от чужбина

Мнение от Mollov » 31 Дек 2014, 18:37

Като гледам продължаваш да си съчиняваш... най-малкото пък ще ми хрумне да те пращам някъде... недей да си измисляш, че съвсем става.. ;)

Вземи си прочети пак това, което си написал, пък после ми обяснявай, че било предположение... предположение не започва с "Видно е, че...".

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 15.09.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e46 320Ci '01

Re: Проблем с достъпа от чужбина

Мнение от fancooler » 31 Дек 2014, 18:46

Идеята на поста ми не е да се обяснявам на някого. Изказах предположение - нямам ли право на лично мнение? Още повече не си го опровергал все още...

Пожелавам на всички весело посрещане на Новата Година!!! :wave:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Проблем с достъпа от чужбина

Мнение от Mollov » 31 Дек 2014, 19:41

Няма как да го опровергая аз или някой от другите админи на форума... тук проблема е при доставчика, което е нещо съвсем различно и не е под директният контрол на форума и/или клуба... особено пък по празниците...

Весело посрещане и на теб :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 19.02.2011
Местоположение: SW
Пол: Мъж
Кара: Колело

Re: Проблем с достъпа от чужбина

Мнение от armagedon_762002 » 31 Дек 2014, 23:10

След като проблема е в доставчика и нещата не се променят - доставчика се сменя :ok:
Аз успявам на 1-2 месеца по някаква случайност да се логна сигурно защото в момента са 12 човека във форума и за това и до тук с членският внос :yes:

Весела Нова Година на Всички фенове :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Проблем с достъпа от чужбина

Мнение от steeN » 01 Яну 2015, 10:53

за много години...

поне 3 месеца не може да се оправи проблем, които се оправя за 1 ден хайде 2... :) не че ме интересува, но просто да кажа.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Проблем с достъпа от чужбина

Мнение от LiTtLeRoCk » 02 Яну 2015, 9:21

steeN написа:за много години...

поне 3 месеца не може да се оправи проблем, които се оправя за 1 ден хайде 2... :) не че ме интересува, но просто да кажа.

Сигурно никой от нас не иска да оправи проблема и нарочно ограничаваме достъпа от чужбина :kuku:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Проблем с достъпа от чужбина

Мнение от Mollov » 08 Яну 2015, 15:07

Многото празнични дни със сигурност затрудни ситуацията и времето за реакция, но нещата вече са задвижени и очакваме в най-скоро време (следващите 7-10 дни) положението да се промени коренно, в положителна посока...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 16.07.2014
Местоположение: Tullamore
Пол: Мъж
Кара: F30 & E46
Мечтае да кара: Вoeing 787 Dreamliner

Re: Проблем с достъпа от чужбина

Мнение от SH3M37A » 12 Яну 2015, 4:51

Айде поздрави и от Ирландия :D :D :D И от тук е голяма мъка през последните МНОГО месеци .... дано се оправи ,че ЩЕ СМЕНЯМ МАРКАТА :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :bchug:
Айде броим 10 дена пък да видим ,ако не ще пием по една студена :bchug: и пак ще чакаме :wave:
Изображение
Изображение

Е36 - 1998
Е46 - 2003
F30 - 2016

За руснака всичко, което трябва да се прави с гаечен ключ по-малък от номер 24, си е чиста нано-технология!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 100
Регистриран на: 12.03.2014
Местоположение: Dü-Flan
Пол: Мъж
Кара: S63TUB44

Re: Проблем с достъпа от чужбина

Мнение от jorsenbmw » 12 Яну 2015, 11:05

Не е проблема във форума само.
Аз влизам през бг проксита и няма никакви проблеми зарежда бързо и лесно.Ползвам nqma точка нет или bgproxy точка org.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 14.05.2013
Местоположение: Denmark
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring

Re: Проблем с достъпа от чужбина

Мнение от Denmark » 13 Яну 2015, 9:23

е точно де, има проблеми с достъпа от чужбина.

иначе сега работи пефектно без проксита. дали не е оправен проблема? :ok:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook