Извън темата....

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Извън темата....

Мнение от Митко Стоянов » 20 Окт 2013, 17:30

Някой може ли да сподели с простосмъртната аудитория на този форум какво се случи с половината от тази viewtopic.php?f=4&t=350424 тема и защо авторът и остана без наказание до днес след обяд, въпреки псувните и обидите си по адрес обикновените юзъри, членове на клуба и адинистративен екип???
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Извън темата....

Мнение от Kroki » 20 Окт 2013, 18:51

Аз съм изтрил "половината" тема. Автора беше предупреден от мен на лично, за псувните. По спомен и двамата се хранехте и беше тотален офтопик. Наказанието му дойде, от факта, че е "Златко Баретата" за мулти акаунтинг.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Извън темата....

Мнение от Митко Стоянов » 20 Окт 2013, 19:02

Kroki написа:Аз съм изтрил "половината" тема. Автора беше предупреден от мен на лично, за псувните. По спомен и двамата се хранехте и беше тотален офтопик. Наказанието му дойде, от факта, че си го посочил като така известният на всички "Златко Баретата" за мулти акаунтинг.
Как ги предупреждаваш 2 дена за псувни и обиди, че не мога да се сетя? Сигнализира ли на някой от по-властимащите от теб, за да се реши този проблем незабавно? Трябваше ли и следващата вечер да обижда членове на БМВ клуб България, щото модератора на раздела видиш ли предупредил псуващия като каруцар на лично? Да не говорим, че ми разбра първия пост в темата и го цитира с " :mhihi: " Айде да не слушаме левашки глупости...
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Извън темата....

Мнение от Kroki » 20 Окт 2013, 20:12

Кога е обиждал следващата вечер?
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Извън темата....

Мнение от Митко Стоянов » 20 Окт 2013, 20:24

Kroki написа:Кога е обиждал следващата вечер?
Какво значение има? Щом го казвам, значи съм го видял. Отговори на въпросите от предния пост!!!
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Извън темата....

Мнение от Kroki » 20 Окт 2013, 20:29

Не съм сигнализирал. Изтрих мненията, който сметнах за " не по темата " и това беше.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Извън темата....

Мнение от Митко Стоянов » 20 Окт 2013, 20:32

Kroki написа:Не съм сигнализирал. Изтрих мненията, който сметнах за " не по темата " и това беше.
Според теб нескритите псувни са за "предупреждение на лично ли" ? А обидите към останалите? И те ли са за лично? Или очакваше никой да не е видял и да се потули всичко? А може би е умишлено?
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Извън темата....

Мнение от Kroki » 20 Окт 2013, 20:38

А може би е имал лош ден ? Може да са му блъснали колата и да има нуждата да си излее яда ? Защо гледате толкова лошо на нещата ? Напсувал те, ти си му отвърнал и така докато не изтрих мненията. Това става в безброй много други теми, не виждам тази с какво е по-специално. Човек трябва да е по-благосклонен, иначе доста хора включително и мен щяхме да сме с банове.
Последна промяна Kroki на 20 Окт 2013, 20:39, променена общо 1 път
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Извън темата....

Мнение от In_Memoriam » 20 Окт 2013, 20:39

Kroki написа:Не съм сигнализирал. Изтрих мненията, който сметнах за " не по темата " и това беше.


Ясно ми е, че се знаете с господина, но и да го изтриеш аз си оставам напсуван и целия форум го е прочел. Все си мисля, че като си зелен трябва да си безпристрастен :roll:
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Извън темата....

Мнение от Kroki » 20 Окт 2013, 20:41

Е да остава да се виждат ли ? Така ли ще бъде по-добре ? С Камен се знаем, ама като Камен, а не като кейвтрол!
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Извън темата....

Мнение от Митко Стоянов » 20 Окт 2013, 20:51

Не ни разправяй приказки от 1001 нощ, ще те замоля...За мен абсолютно целенасочено си се опитал да го покриеш, щото се имате и ти явно му се подмазваш!!! С действията си показваш пълна нелоялност към клуба, членовете му и форумната аудитория!
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Извън темата....

Мнение от In_Memoriam » 20 Окт 2013, 21:07

Kroki написа:Е да остава да се виждат ли ? Така ли ще бъде по-добре ? С Камен се знаем, ама като Камен, а не като кейвтрол!


Щеше да бъде по-добре, защото мерки щяха да бъдат взети незабавно от друг модератор, чиято преценка няма да бъде повлияна от лични отношения с въпросния потребител. А ако твърдиш, че си нямал идея кой стои зад акаунта "Cave troll":

В темата "In memoriam", когато Митко Стоянов попита "На автора върнаха ли му книжката", твоят отговор беше " :mhihi: " Бих цитирал, но явно си изтрил тези мнения :)
Изображение

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Извън темата....

Мнение от Митко Стоянов » 20 Окт 2013, 21:13

In_Memoriam написа:.......
ЗНаеш ли какво - днес имах лош ден, ще взема да ти тегля една майна, хем на мен ще ми олекне, хем на теб ще ти е за 3-ти път за щастие, хем и ще ми се размине с предупреждение на лично за псувнята :mhihi:
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 22.09.2008
Местоположение: софия/uk
Пол: Мъж
Кара: e60 e30 turbo

Re: Извън темата....

Мнение от ///ivanE30 » 20 Окт 2013, 21:53

хахахахахах имал лош ден...тоя бял ден не е видял откак се занимава с тия неговите велики е30ски чак почнах да го съжалявам :mrgreen:
bedrock city racing

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Извън темата....

Мнение от Nickelback » 20 Окт 2013, 21:57

Кроки, познавате се с Камен - няма лошо... Може и ракията да си пиете заедно, аз не зная. Пак - няма лошо... Но ние тука в тоя форум се опитваме да спазваме някакви писани и неписани правила, и общоприети морални ценности и норми на поведение. Тези неща вероятно са чужди на този човек. Години на ред "той има все лоши дни" - ден за ден... Излива цялата си жлъч върху потребителите на този форум. Отначало си мислех, че това е временно и този човек ще омекне. Ами - не, по зле ставаше. Не се получаваше с добра дума, години наред. Като не става с добро се предприема радикална мярка и така, защо трябва ВСИЧКИ да търпят калта, която се излива тук под формата на цветущи слова :dunno: :?:
Също така се зачудих дали ти е споменавал колко е точен с пищова...? Щото неговия тел. номер вече половин България го знае, знаем също, че се опитва да организира "срещи на четири очи", какъв мъж е и т.н. Само се чудя кога ще попадне на някой дето лесно му пада пердето и ще стане кървавата баня... Я камилата, я камиларя :dunno: Грозна картинка. Ако бях на твое място, много би ми тежало на съвестта... Правилата са затова, за да се спазват и такива компромиси не би трябвало да се правят изобщо! Още повече когато става дума за психично болни потребители, нападащи целия форум :nono:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook