Предложение за раздел "BMW Art фотография"

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 360
Регистриран на: 10.07.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Z3 Roadster 2.8
Мечтае да кара: едно да беше...

Предложение за раздел "BMW Art фотография"

Мнение от The7omahawk » 14 Май 2012, 9:11

Здравейте!

Напоследък все повече всякакви мобилни устройства като телефони и таблети навлизат в ежедневието, и все по-често се случва да ровим в любимия форум през тях :yes:

И тук според мен идва проблема - с минимален размер от 1024х768 на снимката и директното й пускане в темата става доста тежко положението за мобилни устройства, да не говорим за обема трафик, който се генерира. Дори и на по-слабичко РС идва понякога малко в повече толкова снимки накуп ( като тея в работата ми :mhihi: )

Идеята ми е - възможно ли е ( то е възможно, ама трябва да може да стане просто, не да се пишат 3 страници код ) в самите теми да се слага тъмб на снимките, например 800х600 или нещо такова, който да е препращащ линк към оригиналния размер на снимките? Мисля, че така темите ще станат доста по-леки за браузване, което пък ще е в голяма услуга за мобилните устройства :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Предложение за раздел "BMW Art фотография"

Мнение от TNT » 14 Май 2012, 23:58

На телефона съм си сложил Tapatalk и се разглежда много удобно. Нямам проблема със снимките. За Андроид и iOS съм сигурен, че има. За други опер. системи не знам.
Изображение

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook