Грубо изказване, относно новата платформа.

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 331
Регистриран на: 6.12.2009
Пол: Мъж

Грубо изказване, относно новата платформа.

Мнение от krisu » 08 Фев 2012, 14:36

I.Voykov написа:Относно въпросите дали може да се премине към стария вид отговора е не неможе.

Относно това защо не сме ви питали (защото и такива коментари имаше) се надявам и сами разбирате че форума е частна собственост и от ваша страна е доста нахално да искате да ви се иска разрешение за каквото и да било, още повече имайки предвид че вие пръста не сте си мръднали за него а ние работим вече 10 години И имайки предвид темповете с които се развиваме и като клуб и като форум а скоро и като интернет страница смея да твърдя че се справяме блестящо, защото както и сами знаете по-голям и напреднал автоклуб от нас няма.



Отварям тази тема, най-вече за да изразя дразнението си което провокира в мен, колегата I. Voykov. Убеден съм, че темата няма да изкара дълго, предполагам и аз може да не изкарам дълго, ако някой се засегне и реши, че е по-добре да ям банан или катинар, отколкото да се замисли за написаното.

Voykov, ама ти верно ли го написа това така грубо към всички? Защото по начина по който аз виждам нещата, ти направо се изказа.......

Било нахално от страна на потребителите? Кое е нахалното? Колегите казаха какво не им допада и съвсем учтиво попитаха дали ще има опция за връщане към стария скин, на който са свикнали всички. Ти направо режеш, щото видиш ли... никой не си бил мръднал пръста за форума, а Вие сте работили 10 години по него.
А ако не бяха всичките тия фенове, тоя форум дали щеше да има такава популярност?
Ако не бяха всичките тия фенове, да плащат по 40 и по 80 лв, за членски внос, тоя форум дали пак щеше да е толкова развит? А ако не бяха феновете, търговците и прочие, да си плащат за темите в Продава, тоя форум дали пак щеше да е на т'ва ниво? А ако не бяха феновете, дето купуват стикерите, за да кичат по стъкла, номера и т.н, за да се носи навсякъде БМВ логото на клуба, форума дали щеше пак да е такъв?
Ако не бяха всички тия фенове, вече толкова години да пълнят съборите, дали БМВ клуб, щеше да стигне до тук?
Ако не бяха хората, дето да пазаруват разни шалчета, шапки, якенца, тениски, чаши, лъжици, паници, запалки и квото още има рекламно, тоя форум дали пак щеше да е на т'ва ниво?
Значи, може когато някой колега, му приберат колата в Гърция и му турят солената глоба, феновете да помагат и да съпортват кой с квото може от личните си средства, а когато се изказват и питат за старата платформа, ти се изцепваш така? Кви сме ние и как пръста не сме били мръднали?

Знам, че е частен. Ама тоя частен форум, в голямата си част, сигурно се издържа именно и от бюджет, на феновете. И съгласи се с мен, че и да седнете екип и да работите сумати време, за да има такава платформа, такъв форум... ако не бяха феновете ентусиасти, щяхте сами да си седите и да си пишете темите.

На мен, също не ми допада особено много новата платформа, но щом сте решили да бъде такава, нека бъде. Ще се свикне и с нея. Браво, за положения труд, браво за всяко едно усилие, което правите, за да ни има всички нас тук, на едно място, сподейляки общ интерес, споделяйки общи проблеми, било то автомобилни, житейски и т.н. Нямам за цел, да убиждам някой определено, нямам за цел, да спъвам "производството", нито пък да накърнявам реномето на форума, но намирам изказването ти, за арогантно, иронизиращо грубо и незаслужено. Надявам се, да ме разберете правилно.
Coulthard написа:Ти кон дето бяга да не яде виждал ли си ?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: Грубо изказване, относно новата платформа.

Мнение от Maverick_VS » 08 Фев 2012, 14:42

Прав си в много отношения, но до нищо няма да доведе тази тема :winky: . Сега ще я заключат или изтрият и керванът си върви... :confused:. "Шефчетата" си знаят тяхното, като дори не си правят труда да се замислят, че може да не са прави винаги :mhihi:. До толкова съм им научил репертоара, че мога веднага да ти напиша какви отговори ще получиш :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 162
Регистриран на: 21.05.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: e34 520i
Мечтае да кара: Машината на времето !
Детайли за колата: Бяла подводница от 1992 г. в перфектно оригинално състояние !

Re: Грубо изказване, относно новата платформа.

Мнение от dagger » 08 Фев 2012, 14:49

Сигурен съм, че колегата модератор не е имал за цел да обиди или да гледа отгоре на масовия потребител (повечето сме такива) във форума . Не съм на негово място и не мога да знам, но съм сигурен, че от вчера сутринта насам, освен несъгласия, въпроси, предложения и то в големи количества, друго не му е пред очите :) Всеки би се изнервил и афектирал от вълната от коментари относно новия облик. Истината според мен е по средата както винаги. Аз съм ЗА промените винаги и във всичко. Това е хубаво. Новият облик, по никакъв начин не ощетява потребителите и си има всичко нужно. Може би това което е подразнило повечето потребители е, че нямаше предупреждение, че ще има промяна. Но, някой така е решил, така е направил. Не мисля, че има място за кой знае какви нерви в ситуацията. Все пак идеята е да се движим към по добро !
Изображение

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4700
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Грубо изказване, относно новата платформа.

Мнение от Bavarcho » 08 Фев 2012, 15:04

Пич вадиш нещата от контекста и много изопачаваш нещата!
В конкретната тема всеки втори се обясняваше колко гаден му бил форума!
Иво имаше предвит че е "нахално" всеки да казва колко бил гаден форума сега!
Не случайно темата се казва " Идеи за подобряване на новата платформа " и е публикувана точно от I.Voykov.
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Грубо изказване, относно новата платформа.

Мнение от LiTtLeRoCk » 08 Фев 2012, 15:35

Колегата над мен е казал всичко.
Идеята на темата която Войков пусна беше да се дават конкретни предложения, а тя с епревърна в нещо съвсем друго, затова и беше заключена.
Ние имаме ли право да се обидим?

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Грубо изказване, относно новата платформа.

Мнение от I.Voykov » 08 Фев 2012, 16:10

Да видиш колко съм готин и темата ти ще остане и ти ще останеш.

И понеже не ми се влиза в полемики, защото си имам достатъчно друга работа по "твоя" форум ще ти отговоря само с две думи:

Не Форума и Клуба не се издържат от членския внос (само да вметна че никъде не съм казал че той не е на членовете ;) казах че не е на всички потребители) и от шапките и фланелките повярвай ми.

Да всичко това се прави за ВАС, но не благодарение на вас и точно затова не сме ви питали а сме го решили а ако вас ви беше еня за форума нямаше да мрънкате като вдовици а щяхте да давате смислени предложения как да се подобри визията а не да ни обяснявате, че труда ни не струва нищо.. както ти казаха и колегите аз лично пуснах онази тема точно за да получим насоки как би ви било по-удобно, но няма да търпя обиди и неуважение! И в темата никъде не питах тази или старата визия искате.. питах какво да променим по тази за да ви е по-удобен.

И само между другото не е лошо да погледнеш монетата от другата страна... има толкова потребители защото сме направили хубав и интересен форум, има толкова членове защото сме направили хубав и интересен клуб, има толкова посетители на съборите ни защото сме направили хубав и интересен събор... С две думи те хората не са дошли от космоса.. привлекли сме си труда си ;)

П.С. Нека всички на които не им се е променил изгледа на форума да натиснат Control + F5 (че понеже не ви слушаме понаправихме това онова)
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook