Идеи за подобряване на новата платформа

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от Kroki » 07 Фев 2012, 20:04

Браво, така е много по приятно, не се натрапва толкова червения цвят :clap: ( при сигнализирането че има нови отговори в темата )
Почна да ми харесва... :)
Извинете за прибързаното ми мнение в началото. :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 28.04.2011
Пол: Мъж

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от Bel!al » 07 Фев 2012, 20:18

Стария вид беше по-добър, новия е прекалено изчистен и някак си самоделно изглежда. Ама т'ва естествено е лично мнение...
p.s. Абе така и така се прави промяна, не може ли да се въведе вот за конкретно мнение ? Нещо от сорта одобрявате ли това мнение - да/не.

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 10.05.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: хората да пият
Мечтае да кара: BMW 850 csi

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от jturma » 07 Фев 2012, 20:38

Нещо не виждам на темите да пише кой е автора като съм в някоя от подетмите....
Въпрос на време е да свикнем с него...
Поне с лошото време нещо хубаво :clap:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 07 Фев 2012, 22:13

Ненужно е всяко мнение да е озаглавено "Re: Заглавие на Темата", лично според мен...
In Ban We Trust!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 27.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е91 320d

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от Жоро 320и » 07 Фев 2012, 22:28

За прелистване на страници, предишна и следваща!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 23.09.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: X3 F25 28i

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от a03 » 07 Фев 2012, 23:05

Подкрепям колегите за фона - наистина е много бял и уморява.Добре ще е заглавията на темите да са bold,много по-ясно ще бъде.Така се сливат с всичко останало.

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 20.02.2009

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от Hades_ » 07 Фев 2012, 23:07

Много е джиджан :D Може би само не кефи позицията на брояча на страниците. Някак си старото място беше по-интуитивно и това ми е малко терсене. Като цяло и аз може би съм за не толкова ярки цветове, че товарят окото, да речем това бялото да е с някакъв градиент към сиво, но малък, колкото да го убие и да не е чисто бяло, че в тъмното вади очи. Всичко е въпрос на вкус в крайна сметка. Иначе промяната е страхотна, кефи ме много като цяло.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от Mollov » 07 Фев 2012, 23:26

За пореден път:

1. Четете темата от самото й начало... да поглеждате последните 2-3 мнения и да пишете нещо, което евентуално е вече споменато поне 5 пъти... не очаквайте отговор само заради вас.
2. Темата е за идеи за подобряване на новата платформа. Темата НЕ Е за дали ни се харесва или не ни се харесва. Още с първото мнение мисля стана ясно, че подобни мнения не са нужни...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от А.Марчев » 08 Фев 2012, 0:01

Ще се свикне, обаче трябва нужното време :mhihi: иначе на мен ми допада нищо, че ми е трудно,но ми ХАРЕСВА като цяло. :oops: :lalala:
Последна промяна А.Марчев на 08 Фев 2012, 0:13, променена общо 1 път
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 302
Регистриран на: 22.07.2009
Пол: Мъж
Кара: E46 320d facelift

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от acidburn-525tds » 08 Фев 2012, 0:15

Да се уголеми шрифта навсякъде, че този малкия е доста труден за четене.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 448
Регистриран на: 29.06.2005
Местоположение: София

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от AHTuBuPyC » 08 Фев 2012, 0:48

Целия проблем на "новия" форум се крие в CSS файла :idea:

Няма да обвинявам никого, защото знам за колко работа става на въпрос и че е въпрос на време и търпение, проблемите да се изчистят, стига желанието да е налице. Ето накратко моето мнение ...

1. Не мисля че проблема е в големината на шрифта, а в самия шрифт.
2. Единствените думи за които се сещам когато видя календара е стилен и елегантен, защото е черен. Това бялото ако не е някаква важна цел за постигане, спокойно може да си ходи. Дори рекламите ще се радват на по-голяма популярност ако фона е тъмен, защото така ми се сливат с "кича" който идва от подписите на всички ....
3. Хубаво е да се помисли за мобилните потребители, хората със Смартфони и таблети не са малко, най-малкото информацията от форума може да им е полезна на пътя, където др. алтернатива няма.
4. Ако използвате цветовата гама от по-долната снимка, мисля че всички ще бъдат много доволни (нещо от рода на новия BMW Estorilblue, сиво, черно) със светли постове, за едно по-контрастно съдържание :idea:

Изображение
bmw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1278
Регистриран на: 25.02.2005
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Е30 и Е36 и Е90,Е93
Мечтае да кара: Турбо кола със задно
Детайли за колата: Е30 318iS RennAuto

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от Cosworth » 08 Фев 2012, 2:10

Аз имам една препоръка, ако може да се вкара система за номерация на постовете в дадена тема, съответно когато има по обемисти технически и не само, полезни и интересни теми с голямо съдържание и хоп посредата нещо интересно.... Какво се случва почваш да прелистваш докато намериш по-важната информация и конкретна дали със снимки или не... Нещо като "коментара" но със даден линк да те препрати на точното мнение с информацията в него, в много от нещата ще спести някои ресурси на форума и ще го направи още по лесен, като в дадена тема в първото мнение се добавят линкове към постове с информацията по дедената тема... :idea:

Също така имам една забележка която беше по удобна преди, а това че на дедена тема да речем 5 или 100 страници или въобще ако има сте ги сложили в другия край, сигурно да спестите място но като номерата на страниците в темата бяха непосредстветно под заглавието беше добре :!:
ИзображениеИзображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1009
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: внимателно
Мечтае да кара: самолет

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от u`F`o » 08 Фев 2012, 8:36

Иконката за "заключена тема" е знак "внимание". Ако може да се смени с катинар, ще е по user friendly ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 542
Регистриран на: 25.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e39tdsA "97
Мечтае да кара: c63amg

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от ShibinG » 08 Фев 2012, 8:57

аз ли не съм открил , или няма начин да направя малко по тъмен да е фона , че вечер направо вади очите това бяло.
6>4

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 204
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София/Силистра
Пол: Мъж
Кара: e36 318ti
Мечтае да кара: всичко
Детайли за колата: М42б18 '94

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от s_kolev » 08 Фев 2012, 8:58

В търсачката "Изчисти" и "Търсене" са разменени или твърде бледи и все ги бъркам. Нужен е някакъв контраст най - малко. Прегледах и други форуми и или са си както в Windows: ляв - ок, десен - cancel, или Търсене е ясно отличим.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook