липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от Mollov » 07 Яну 2012, 23:10

Не знам как разбра, че те подминаваме, като до преди 20 сек се рових по логовете на форума да видя какво се е случило с темата ти... нейсе, поредният дето първо стреля, после пита...

По въпросът - темата наистина я няма, но не знам що я няма... преди се е случвало форума (по непонятна за мен причина) да трие теми на случаен принцип... ще направя малко провече проверки и ще ти пиша на ЛС.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 132
Регистриран на: 30.07.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: е36 coupe

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от Jorjinio » 07 Яну 2012, 23:13

Mollov написа:Не знам как разбра, че те подминаваме, като до преди 20 сек се рових по логовете на форума да видя какво се е случило с темата ти... нейсе, поредният дето първо стреля, после пита...

По въпросът - темата наистина я няма, но не знам що я няма... преди се е случвало форума (по непонятна за мен причина) да трие теми на случаен принцип... ще направя малко провече проверки и ще ти пиша на ЛС.


Благодаря ти за което.А за стрелянето.. стрелям щото тва е сигурно 5та таква(изчезнала) другите ги пусках на ново но за тази нямам нерви..
;)

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от b00st » 07 Яну 2012, 23:40

вярно е, че беше там даже аз я четох вчера имаше снимки и хора в нея си обсъждаха. форума просто е гладен :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от bum_bum » 09 Яну 2012, 19:08

viewtopic.php?f=8&t=281390&p=3123465#p3123465

Темата си е там, а това е поредния колега, дето не казва едно "мерси" след като му пратих линка на ЛС :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 132
Регистриран на: 30.07.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: е36 coupe

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от Jorjinio » 10 Яну 2012, 20:11

bum_bum
Заглавие: Re: закрита тема?!Папка: Входящи
viewtopic.php?f=8&t=281390&p=3123465#p3123465



Заглавие: Re: закрита тема?!Папка: Изпратени
mnogo dobre si tursih i s tursachkata i w moite temi i moite mneniq i e nqmashe... Mersi wse pak
Изпратено на: 09 Яну 2012, 20:07
Виж съобщението
;)

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook