липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 20.02.2010
Местоположение: с. Казичене
Кара: c220 diesel
Мечтае да кара: e30 m50b25

липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от brankovv » 07 Яну 2012, 11:33

вчера пуснах една тема че си кукувам м40 - щото мойто ковна :mhihi: некрия че имаше абсолютно изкъртващо много предложения, но днеска се събуждам - темата липсва, защо като още несъм си харесал мотор някой без моето изрично записване или уведомление на Мод е проявил своеволие и ми е изтрил темата ?!?! - тема на по малко от 24 часа, с какво ви пречеше ?
Изображение
Изображение

моргаджия
моргаджия
Аватар
Мнения: 250
Регистриран на: 14.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Всичко

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от Krassi_kn » 07 Яну 2012, 14:02

Има си я темата viewtopic.php?f=16&t=281288

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от I.Voykov » 07 Яну 2012, 14:34

А сега се извини за тона...
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от b00st » 07 Яну 2012, 14:43

май database-a се шашка от време на време и не излизат в твойте мнения, трябва му малко повече време, щото го прави и при мене понякога.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от Mollov » 07 Яну 2012, 19:01

Важното е да се държи тон и да се търси сметка, все едно каква е ситуацията...

P.S. И аз чакам едно много сериозно и честно извинение, че това ще е най-малкото...

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от LiTtLeRoCk » 07 Яну 2012, 19:50

:banghead:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 20.02.2010
Местоположение: с. Казичене
Кара: c220 diesel
Мечтае да кара: e30 m50b25

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от brankovv » 07 Яну 2012, 22:26

извинете ме че датабазата не ми показва мненията :mhihi: проверил съм че я няма, питам какво става и не си мислете че съм цъкнал само 1 път на "Вижте собствените си теми" и веднага съм пуснал темата ;)

ето един скрийн от преди 1 мин: download/file.php?mode=view&id=150452
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от Mollov » 07 Яну 2012, 22:38

ОК... питам те каква е тая тема:

viewtopic.php?f=16&t=281288

Второ... тоя подигравателен тон можеш да го пробутваш някъде другаде, ама тука няма да мине. И не, ти не питаш "какво става", ами държиш сметка...

Та... кажи ми каква е тази тема, която съм ти линкнал по-горе и по-важното - обясни ми защо да не ти сложа BAN веднага? Заради откровнно селското ти отношение?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 132
Регистриран на: 30.07.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: е36 coupe

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от Jorjinio » 07 Яну 2012, 22:39

Хайде тогава дайте да видя и моята тема за задна броня на е36 която вчера пуснах и объждахме и днес е няма и няма и причина или поне аз незнам защо е няма тази тема
;)

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от Mollov » 07 Яну 2012, 22:42

Без да дадеш повече инфо за това къде е била темата... ше е трудно да се види дали е "изчезнала" :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 20.02.2010
Местоположение: с. Казичене
Кара: c220 diesel
Мечтае да кара: e30 m50b25

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от brankovv » 07 Яну 2012, 22:47

аз разчитам компютъра да си върши работата, а държанието на колектива от модераторите е едно и също, за какво да държа извинение на когото и да било ? и скрийн ви показвам че темата я няма в секция "Виж собствените си теми" и в секция "Виж собствените си мнения" , да можеше да преровя всички 88 страници в "Купува - Части, Автомобили, Аксесоари, Консумативи" и да проверя дали си е там, но несъм го направил а съм пуснал тема, може за това да имам вина и аз, но както и да е , темата я има, а претенций нямам към никого :winky:

П.П. констатирам нередност и я съобщавам
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 132
Регистриран на: 30.07.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: е36 coupe

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от Jorjinio » 07 Яну 2012, 22:48

Mollov написа:Без да дадеш повече инфо за това къде е била темата... ше е трудно да се види дали е "изчезнала" :)


Темата беше в раздел е36 казваше се Задна М броня е36 купе (описанието на темата е как да си направим стандартна броня да наподобява М-кова)
;)

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от Mollov » 07 Яну 2012, 22:55

brankovv написа:да можеше да преровя всички 88 страници в "Купува - Части, Автомобили, Аксесоари, Консумативи" и да проверя дали си е там, но несъм го направил а съм пуснал тема, може за това да имам вина и аз, но както и да е , темата я има, а претенций нямам към никого :winky:

П.П. констатирам нередност и я съобщавам


Не, можеше и да не ровиш, но можеше да използваш търсачката и да си намериш темата веднага... всичко е въпрос на желание...

А колкото до това, че нямаш претенции към никого, а просто констатираш нередност и само я съобщаваш, нека ти припомня:

brankovv написа: защо като още несъм си харесал мотор някой без моето изрично записване или уведомление на Мод е проявил своеволие и ми е изтрил темата ?!?! - тема на по малко от 24 часа, с какво ви пречеше ?


Та?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 20.02.2010
Местоположение: с. Казичене
Кара: c220 diesel
Мечтае да кара: e30 m50b25

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от brankovv » 07 Яну 2012, 22:57

щом е тука всичко е ок ;) и незнам защо още го водиме тоя разговор ? за мен темата е приключена, лок и дел му е майката :bchug:
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 132
Регистриран на: 30.07.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: е36 coupe

Re: липсваща-изтрита тема, защо ?!?!

Мнение от Jorjinio » 07 Яну 2012, 22:59

Бранков,колега извинявай,че ти спамя в темата,но се изнервям от това че се чудя на кой ентусиаст да помогна и реших да го направя тук във форума дет сме уж колеги да си помагаме с квото можем и темата ми изчезна за 24 часа и ся им говоря и ме подминават просто щото треа да се дъвчат с тебе щото си ги настъпал и дай да видиме кой е по-по-най... Колеги модератори админи или квото тама сте пича мисля че се извини по заобиколния път което си е извинение стига с тея претенции ако ще бъдете полезни давайте ако ли не кой от каде е?!Ако съм ви толкоз трън в очите и аз та ме подминавате кажете да си трия рега както и да го погледнем аз мога да съм полезен на много други и много други от тук може да не разберат нещо ново...
;)

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook