За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от (bubsa) » 25 Сеп 2011, 8:51

alx написа:Ама чакайте да ви го напиша директно- хората на които не им харесва моя социален експеримент са същите хора които са номинирани да бъдат "наградени". Значи подхода ми е верен а логистиката - коректна (за коректноста- по долу ще продължа)

Аз мисля, че вместо да се правите на ощипани госпожици трябва да се замислите защо толкова хора (и още много повече които ми пратиха лична) смятат, че ще е от полза да си починете малко.

Защото аз смятам на края на срока в неделя да ви направя още един малък експеримент (с резултатите от този) и съвсем недвусмислено да ви демонстрирам, че резултатите не са случайни и тези 10тина гласа за момента дета имате са всъщност само върха на айсберга и анкетата ми е била коректна.

А за допълнителния неочакван бонус за това как няколко човека си показаха истинския цвят- това изобщо няма да го коментирам.

Само ще ти кажа,че ачо и мс-то ги мразят(ако може така да се каже) защото в 99% от случайте са опозиция и не мисля,че ще е коректно да бъдат наказани заради мнението на драскачи много по-вредни от тях!!!Колкото и да не ви се иска ако се зачетете в другата тема ще се види,че има хора които заслужават този "приз" в пъти повече :idea:
Това си е мое мнение и ще съм много доволен ако се накажат истинските паразити :dummy:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от acho.rs » 25 Сеп 2011, 9:26

alx написа:Ама чакайте да ви го напиша директно- хората на които не им харесва моя социален експеримент са същите хора които са номинирани да бъдат "наградени". Значи подхода ми е верен а логистиката - коректна (за коректноста- по долу ще продължа)

Аз мисля, че вместо да се правите на ощипани госпожици трябва да се замислите защо толкова хора (и още много повече които ми пратиха лична) смятат, че ще е от полза да си починете малко.

Защото аз смятам на края на срока в неделя да ви направя още един малък експеримент (с резултатите от този) и съвсем недвусмислено да ви демонстрирам, че резултатите не са случайни и тези 10тина гласа за момента дета имате са всъщност само върха на айсберга и анкетата ми е била коректна.

А за допълнителния неочакван бонус за това как няколко човека си показаха истинския цвят- това изобщо няма да го коментирам.

Не исках да пиша в онази малоумна тема повече за това ще ти го кажа за последен път тук .
Ама чакайте да ви го напиша директно- хората на които не им харесва моя социален експеримент са същите хора които са номинирани да бъдат "наградени".

- това което наричаш с дръското име "социален експеримент" е нищо повече от една грозна провокация да се изпокарат много от потребителите на форума . Точно заради това хора които принципно са доста по-умерени в изказванята си от мене ти казаха , че тва е доста елемнтарна проява от твоя страна .
На всички е ясно защо пусна тази тема , но като те дразнеше че ти опонирам на постовете , можеше просто да го кажеш , не да се изживяваш в "социален експеримент"
alx написа:ми аз се надявах на един дразнител да го банна след седмица за седмица .... ама така като гледам темата в извън темата ще роди много и благодатни плодове...

след малко ги почвам.... :mhihi:

Този ти пост доказва думите ми . Също подразни и високомерното ти държание тип - аз си определям правилата и аз казвам колко пъти ще се променят правилата на играта .
Аз мисля, че вместо да се правите на ощипани госпожици трябва да се замислите защо толкова хора (и още много повече които ми пратиха лична) смятат, че ще е от полза да си починете малко.

- а какво ще кажеш за тези дето реагираха остро и не са номирани ? И те ли се правят на ощипани госпожици . А какво ще кажеш за мс , който най-много те натовари - що не погледнеш колко пъти е споменаван в темата за това кой най-много ви кефи viewtopic.php?f=4&t=266785
и как така една толкова приятна и позитивна тема , се изроди в спамърско/хейтърската ти идея :idea:
Бубса уцели причината да има хора които ни мразят с мс - имаме много свободно време и пишем прекалено много - това винаги дразни , един вид да си на всяко гърне меродия . Отделно за себе си мога кажа , че никога,нищо на никой не съм премълчал , което също не е много добре за форумния рейтинг .
А за допълнителния неочакван бонус за това как няколко човека си показаха истинския цвят

- за мен ти си показа истинския цвят . Аз на лицемерни хора съм се нагледал достатъчно . Конкретно за тебе съм ти опонирал в безбройните теми в който изразяваш безкрайната си любов към масъл карите и пренебрежително отношение към БМВ и евро автомобилите .
Нямам абослютно никакво угризение , че в БМВ форум съм ти опониралн на всяко едно от тия изказваня .
Също така няма никакво угризение , че съм опонирал на мислите и расъжденията за България ... България която ти не познаваш и пишеш името и с малка буква :idea:
Тъй , че задръж си идейте за социлани експерименти и превърщането на форума във БИГ БРАДЪР и тем подобни простотии . Щот на няколко хиляди човека на едно място (форума) им трябва много малък повод за да се изпокарат и да го обърнат на ... тва дет ти стана темата .
Всъщност що не прочетеш пак какво е написал автора на тази тема , в която пишем :idea:

ПС:благодаря на тези които имаха търпение да изчетата целия пост , обещавам че повече няма да пиша нито в тази , нито в онази тема .


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от ms » 25 Сеп 2011, 12:30

alx написа:Ама чакайте да ви го напиша директно- хората на които не им харесва моя социален експеримент са същите хора които са номинирани да бъдат "наградени". Значи подхода ми е верен а логистиката - коректна (за коректноста- по долу ще продължа)

Аз мисля, че вместо да се правите на ощипани госпожици трябва да се замислите защо толкова хора (и още много повече които ми пратиха лична) смятат, че ще е от полза да си починете малко.

Защото аз смятам на края на срока в неделя да ви направя още един малък експеримент (с резултатите от този) и съвсем недвусмислено да ви демонстрирам, че резултатите не са случайни и тези 10тина гласа за момента дета имате са всъщност само върха на айсберга и анкетата ми е била коректна.

А за допълнителния неочакван бонус за това как няколко човека си показаха истинския цвят- това изобщо няма да го коментирам.


Я чакай тогава аз да ти го напиша директно... докато още мога да пиша :mhihi:

я да видим- с номинации сме аз, Ачо, Баретата и ти... за другите не знам, но лично на мен тая работа с темата ми харесва много повече отколкото дори и на теб :winky: ти си правиш един експеримент, аз в същото време гледам други резултати в класацията- ти търсиш кой да обвиниш за трагичното положение на форума, аз обаче гледам колко човека имат смелост да заявят в прав текст "Тоя не ме кефи- много спами" :winky: Общо гласовете са към 50 има-няма, а редовните участници в тоя форум към 500, а редовно пишещи далеч под 500... Моя извод е прост- 10% от форума са мъже и имат смелост да заявят нещо директно в очите, другите (с малки изключения) са мишки... Мен ме вълнува мнението на мъжете, на плъхове внимание никога не обръщам и с кеф ги изтребвам...
А тея дето са ти пратили ЛС с недоволство от който и да е може да им предадеш да си наврат недоволството отзад и за по-сигурно да викнат някой манафин да им го набута надълбоко- има си тема за недоволните, да го напишат в прав текст...

За другият експеримент- идеално, като ти изтече престоя на плантацията прави каквито искаш експерименти...
Изображение
Изображение

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от SpUd3r » 25 Сеп 2011, 14:01

леле колко писания :mhihi:
трябва да бъдете над нещата бе хора :mrgreen:
Tux0 Ca !
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от alx » 25 Сеп 2011, 16:56

acho.rs написа:На всички е ясно защо пусна тази тема , но като те дразнеше че ти опонирам на постовете , можеше просто да го кажеш , не да се изживяваш в "социален експеримент"


ти наистина ли мислиш, че ако просто исках да те банна конкретно тебе нямаше да си намеря причина ми щях да се хабя да пиша теми за това?

... бубса уцели причината да има хора които ни мразят с мс - имаме много свободно време и пишем прекалено много - това винаги дразни , един вид да си на всяко гърне меродия . Отделно за себе си мога кажа , че никога,нищо на никой не съм премълчал , което също не е много добре за форумния рейтинг .


толкова по-зле ако си мислиш че са ви номинирали защото пишете много...

Конкретно за тебе съм ти опонирал ...


пак- ти наистина ли си мислиш, че аз имам някакво отношение към тебе? :angel:

Щот на няколко хиляди човека на едно място (форума) им трябва много малък повод за да се изпокарат и да го обърнат на ... тва дет ти стана темата .
Всъщност що не прочетеш пак какво е написал автора на тази тема , в която пишем :idea:


от тези няколко хиляди човека няколко се престрашиха наяве да кажат каквото мислят... ти наистина ли мислиш, че ако беше анонимно нямаше да събереш пак много гласове? :) (всъщност изчакай развръзката тази вечер - мисля, че ще ти бъде отговорено на този въпрос ;)
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от acho.rs » 25 Сеп 2011, 17:28

... От днес до петък имам да правя 3 рожденни дни , първия почва след малко , тъй че вероятно ще пропусна кулминцаията на остроумието ти и вероятно ще осъмна с БАН ... но каквито и да ги дрънкаш , ще трябва да си лепнеш БАН и на себе си - който проси БАН другимо , само яде БАНана :mhihi:
Колко до анонимността , гласуването и анкетите- тея които ме познават на живо , знаят какъв човек съм - за разлика от тебе не се правя на форумен Батман , скрит от БГ , правещ смешни опити да опази самоличността си в тайна , вероятно за да добави малко мистика около образа си ... Ами колега - поздрави от мене . Дано някой ден добиеш поне малко "синьо-бял пламък в очите" - няма да е зле за модератор в БМВ форум.
Сии ю ин фю дейс :wave:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от kriso85 » 25 Сеп 2011, 20:19

Абе Ачо, нали нямаше да пишеш повече в тези две теми :mhihi: :mhihi: :mhihi:

acho.rs написа:ПС:благодаря на тези които имаха търпение да изчетата целия пост , обещавам че повече няма да пиша нито в тази , нито в онази тема .
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от acho.rs » 26 Сеп 2011, 8:45

kriso85 написа:Абе Ачо, нали нямаше да пишеш повече в тези две теми :mhihi: :mhihi: :mhihi:

acho.rs написа:ПС:благодаря на тези които имаха търпение да изчетата целия пост , обещавам че повече няма да пиша нито в тази , нито в онази тема .

-
... От днес до петък имам да правя 3 рожденни дни , първия почва след малко , тъй че вероятно ще пропусна кулминцаията на остроумието ти и вероятно ще осъмна с БАН ...

мислех , че са последните ми думи :lol:

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от Ogi » 26 Сеп 2011, 12:26

ms написа:аз обаче гледам колко човека имат смелост да заявят в прав текст "Тоя не ме кефи- много спами" :winky: Общо гласовете са към 50 има-няма, а редовните участници в тоя форум към 500, а редовно пишещи далеч под 500... Моя извод е прост- 10% от форума са мъже и имат смелост да заявят нещо директно в очите, другите (с малки изключения) са мишки... Мен ме вълнува мнението на мъжете, на плъхове внимание никога не обръщам и с кеф ги изтребвам...
А тея дето са ти пратили ЛС с недоволство от който и да е може да им предадеш да си наврат недоволството отзад и за по-сигурно да викнат някой манафин да им го набута надълбоко- има си тема за недоволните, да го напишат в прав текст...

За другият експеримент- идеално, като ти изтече престоя на плантацията прави каквито искаш експерименти...


Как да не мишкуват като ти и още шепа хора само чакате някой да се обади за да го изядете жив... смятай щом мен успяхте да ме откажете изобщо да се обаждам в "Извън темата"
Вие г-да "опозиция на всичко" не влизате в този форум заради познатите и приятелите с които сте се сдобили в него... вие влизате за да търсите интригата... да чакате нещо да се случи и да дебнете темите кадето може да напишете нещо с което да изпъкнете над останалите... да се отличите... да ви забележат...

Всъщност не съм сигурен специално ти дали си от тези хора които визирам... не съм се задълбочавал в мненията ти... и ако не си сред тези хора ти се извинявам... но предполагам тези които визирам ще се разпознаят в думите ми...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от Е.Димитров » 26 Сеп 2011, 14:52

Извинявам се,само да добавя,мен Ачо ме радва,странно защо е оставил такова чуство у хората че е "дразнител" :dunno: ...
А за Ms,е там ми е супер чудно как може някой да обвини колегата че е дразнител,това момче е доста интелигентно и супер точен,винаги когато чета негово мнение ,категорично е по темата и категорично си личи че е умени и добре възпитан!
И двамата колеги не ги познавам лично...

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от Zagy » 26 Сеп 2011, 15:15

Аз и двамата ги познавам, но тoва не ми пречи да гласувам за ms :mhihi:
Si non confectus, non reficiat.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от LiTtLeRoCk » 26 Сеп 2011, 17:03

Целта на този раздел е.
Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума.
Новини- няма
Някакво конкретно предложение-Няма
Проблем с форума-Няма
Коментари за сайта и форума- Няма, коментирате отделна тема,коментарите в самата тема или в Извън Темата, но не и тук!
Мойте уважения към всички, но нека се придържаме към естеството на раздела.

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook