За колко време се одобрява една обява?

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: в страната на ъпсурдите

За колко време се одобрява една обява?

Мнение от black arrow » 13 Юли 2011, 11:58

Преди 24 часа писах обява за ключодържатели на BMW в раздел "Авточасти и аксесоари". и все още не е одобрена. Четох условията за пускане на обяви, и там пише че потребители с по-малко от 100 мнения не могат да пускат обяви, изключение правят тези с регистрация преди повече от 12 месеца - аз влизам в това число.
Какво правим оттук нататък - ще получа ли одобрение и защо се бави толкова много.
Ако грешката е моя, моля да бъда известен и извинен, а ако аз нямам грешка, моля да се предпиеме съответното действие по обявата

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: За колко време се одобрява една обява?

Мнение от Mollov » 13 Юли 2011, 12:58

А като говорим за ключодържателИ, прочете ли уточненията за комерсиално предлагане на стоки и/или услуги и условията, при които това може да се случи?

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: За колко време се одобрява една обява?

Мнение от Dimitroff » 13 Юли 2011, 13:11

А случайно да си си проверявал мейла ?

Защото ако темата ти е отхвърлена на мейла си получаваш причина за отхвърлянето и.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: За колко време се одобрява една обява?

Мнение от LiTtLeRoCk » 13 Юли 2011, 13:40

Чел си, чел си ама между редовете.
Обявата ти беше комерсиална, затова е отхвърлена.

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: в страната на ъпсурдите

Re: За колко време се одобрява една обява?

Мнение от black arrow » 13 Юли 2011, 15:09

Ок, сметнали сте обявата ми за комерсиална понеже съм обявил няколко бройки - няма проблем, но каква е максималката бройка която може да се обяви при положение че аз не съм фирма или магазин и не се занимавам с авточасти, автоаксесоари и др. авто-истории. Аз съм обикновен работник в сферата на бетонообработката и пуснах въпросната обява понеже приятел ми донесе от Англия няколко бройки, а и видях че тук в раздела "Авточасти и аксесоари" има подобна обява също с няколко бройки (по-малко от мойте, но пак си е множествено число).
Не искам да се заяждам и пак се извинявам ако Ви звучи така, просто искам да разбера от колко броя нагоре се води комерсиална обява, мога ли да си пусна обява с по-малко бройки и в кой точно раздел мога да го направя.

Благодаря предварително

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: За колко време се одобрява една обява?

Мнение от LiTtLeRoCk » 13 Юли 2011, 18:05

За всеки отделен артикул е различно.

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: в страната на ъпсурдите

Re: За колко време се одобрява една обява?

Мнение от black arrow » 14 Юли 2011, 17:32

Хайде пак.
С какво се опитвам да хитрувам - като си пуснах пак обявата след запитване и полуих отговор "За всеки отделен артикул е различно". И аз от къде да знам за кой артикул как е, затова най-любезно бях си задал точен въпрос и за определеният артикул, и очаквах да получа по-конкретен отговор, а не типично българският в който оставаш в недоумение и размисли. Това ми прилича малко на "спрял те полицай с превишена скорост и вика - глобата за превишена скорост за всяка марка кола е различна" - да ама не - след като има правила трябва да има и упоменати норми на видно място с които човек да се съобразява, а не кой както си реши на в момента. А ето например тази обява http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=134&t=245305&hilit=%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%BE* (не исках да пускам конкретен пример - но се налага), как се реши че не е комерсиална при положение че заглавието е в единствено число,а по надолу се предлагат количества?
И как колега "LiTtLeRoCk" реши какви бройки искам да дам и какво количество вече имам - на какво основание и факти взе решение вместо мен ???
Не харесвам когато някой от "власт-имащите" превишават правата си и създават правила на в момента и според случая. Не искам и да споря защото във Вашите очи не съм прав, но както и да е - всеки си има мнение.

Стига толкова. Моля темата да бъде заключена.

Лека и прохладна вечер Ви желая.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: За колко време се одобрява една обява?

Мнение от Mollov » 14 Юли 2011, 17:55

Решението се взима вместо теб тогава, когато решиш да си пуснеш темата, без ти самият да си наясно дали тя е според правилата или не... ти запита ли предварително някой модератор от търговските раздели дали можеш да си пуснеш тема, щото в правилата пише така и така... или реши директно да я пуснеш, пък каквото стане?

Модераторите не са тук за да се обясняват на потребителите ЗАЩО са ги модерирали, ами за да прилагат правилата на форума при неспазването им. Като използвам твоят пример - тва е все едно да летиш с 160км/ч по магистралата и да питаш полицая що те спира?

Колкото до конкретният пример с ключодържателите - 3-4-5 броя не са проблем... поради това темата стои. Ако обаче се разбере, че продавача реално е имал 10 броя и ги е пласирал "под масата" - директно отнася BAN. Ние не сме медиум-и или ясновидци, че да знаем всеки кво си мисли и какво е приготвил реално за продажба. Затова при по-специфични случаи се модерира според лична преценка (все пак човека е модератор и е сложен за целта, а не е някой комбайнер в полето) и ти нямаш право да държиш сметка на модератора - така си съставил темата, такава преценка си получил. Ако беше прочел какво и що, беше питал какво и що и беше напълно наясно дали можеш или не можеш да пуснеш тема - тогава нямаше да се обясняваш колко си бил онеправдан. Ама е по-лесно първо да се "стреля", пък после да се пита...

И тоя номер "имам 4-5 модела, ама са само по 2бр." го знаем... не ядем доматите с колците. И за да ти отговоря на следващият въпрос - 5 х 2 = 10 = комерс. Това е.

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 11.08.2011

Stag

Мнение от klmn654 » 10 Ное 2011, 6:17

Stag Perch QM.?The wow gold sergeant buy wow gold mumbled something cheap wow gold that measured equal cheap wow gold umb-ass gate wow power leveling instrument.?He ordained his respectable figure into a hopeless stoop. ery rise, Mr. Underhill.

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook