не мога да пусна тема в продава?

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 26.07.2009

не мога да пусна тема в продава?

Мнение от xobikar 1 » 23 Апр 2011, 10:14

пише ми темата ще бъде публикувана след като бъде одобрена от модератор или нещо такова и вече 4 дни нищо?

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: не мога да пусна тема в продава?

Мнение от Mollov » 23 Апр 2011, 17:15

Аз твоя тема за одобрение не виждам.... вероятно темата не е била направена според правилата и затова е била отхвърлена... провери си е-майла, там трябва да имаш информация.


Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: MINI

Re: не мога да пусна тема в продава?

Мнение от stoichoandreev » 30 Апр 2011, 12:18

Колега и аз бях така но видях че не съм прав. Има изискване user-a който ще публикува нова тема да има поне 10 мнения във форума. До някъде правилата са прави защото ти може да се региструраш само за да продадеш някое нещо и след това не те интересува. Така че прочети правила за нова тема и така.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: не мога да пусна тема в продава?

Мнение от Mollov » 01 Май 2011, 19:44

И ти не си разбрал... условието е 100 мнения и 1 година регистрация.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: не мога да пусна тема в продава?

Мнение от Kroki » 01 Май 2011, 21:52

А не са ли 100 мнение или 1 година от регистрацията?
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 14.06.2009
Местоположение: Перник

Re: не мога да пусна тема в продава?

Мнение от Antonii » 01 Май 2011, 22:04

И аз така го разбирам.
Ако нямаш регистрация над 1 година, то трабва да имаш над 100 мнения, а не и двете.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: не мога да пусна тема в продава?

Мнение от Mollov » 01 Май 2011, 23:22

По принцип - да.... НО реално като се има в предвид, че в много от разделите мнения не се отчитат - рядко новорегистриран съумява да направи 100 мнения в брояча за по-малко от 6-7 месеца, без разбира се да се опитва да чийтва...

Щото между 100 мнения и "100 мнения в брояча" има огромна разлика... и когато на "заинтересованите" им обясня, че трябва (??!?) да имат 100 мнения в брояча и го приемат присърце... и в последствие 99% от тях страдат...

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: MINI

Re: не мога да пусна тема в продава?

Мнение от stoichoandreev » 03 Май 2011, 11:17

Да, прав си не са 10 а са 100 или минумим 1 година регистрация (това го видях в последствие, явно съм гледал нещо друго), което според мен е вече малко прекалено голямо услвие, но това не го преценям аз а вие.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: не мога да пусна тема в продава?

Мнение от Mollov » 04 Май 2011, 14:28

Отвори да разгледаш темата за "Некоректни потребители" и после пак ще говорим ;) Да не мислиш, че го правиме заради нас, модератори и админи на форума...

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 20.03.2011
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: F11
Мечтае да кара: да кара, да кара.........
Детайли за колата: Красавица

Re: не мога да пусна тема в продава?

Мнение от Speedman5 » 13 Юли 2011, 22:09

Аз също имам проблем със пускането на теми във форума, и точно по тези две причини - стаж и брой мнения. Добре, правилата са си правила, но искам да попитам хората които имат отношение по въпроса: От 3 години съм потребител на форума, имах и стажа, имах и броя мнения, но от няколко месеца съм със нов компютър и неможах / или по-точно не знаех / какво да направя за да си върна правото да съм отново в играта?
Готов съм да дам информация и данни, за да се види, че това което казвам е истина.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: не мога да пусна тема в продава?

Мнение от Leon » 18 Юли 2011, 10:28

Новият ти компютър няма нищо общо с потребителското име във форума. Ако си сменил него, друг въпрос.
Never mistake motion for action...

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: не мога да пусна тема в продава?

Мнение от Ogi » 18 Юли 2011, 10:59

Speedman5 написа:Аз също имам проблем със пускането на теми във форума, и точно по тези две причини - стаж и брой мнения. Добре, правилата са си правила, но искам да попитам хората които имат отношение по въпроса: От 3 години съм потребител на форума, имах и стажа, имах и броя мнения, но от няколко месеца съм със нов компютър и неможах / или по-точно не знаех / какво да направя за да си върна правото да съм отново в играта?
Готов съм да дам информация и данни, за да се види, че това което казвам е истина.



Ако си спомняш старото ти потребителско име... кажи ще го издирим и ще ти сложим нова парола за да можеш да си го ползваш :yes:

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: не мога да пусна тема в продава?

Мнение от X-citer » 20 Юли 2011, 14:39

Speedman5 написа:Готов съм да дам информация и данни, за да се види, че това което казвам е истина.

Можеш да ми ги пратиш спокойно на ЛС и ако всичко е наред ще ти бъде възстановен юзера. Както ти казаха колегите компютъра няма нищо общо - юзера и паролата са едни и същи независимо откъде пишеш.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 2.08.2008
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: Bmw

Re: не мога да пусна тема в продава?

Мнение от dimitar_kodoshev » 10 Окт 2011, 19:46

Новият ти компютър няма нищо общо с потребителското име във форума. Ако си сменил него, друг въпрос.

Ако си спомняш старото ти потребителско име... кажи ще го издирим и ще ти сложим нова парола за да можеш да си го ползваш




Можеш да ми ги пратиш спокойно на ЛС и ако всичко е наред ще ти бъде възстановен юзера. Както ти казаха колегите компютъра няма нищо общо - юзера и паролата са едни и същи независимо откъде пишеш.



Благодаря на всички. :yes:
Изображение

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook