Предложение за потребителите

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

ШОП
Аватар
Мнения: 3110
Регистриран на: 23.06.2003
Местоположение: София
Кара: e87lci

Предложение за потребителите

Мнение от BMDrago » 16 Окт 2010, 13:28

Може ли да се направи така,че ако някой потребител не е бил активен дълго (например 6 месеца) да се затрива?
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 29.09.2010
Местоположение: Карлово
Пол: Мъж
Кара: Е46 330Ci
Мечтае да кара: Е46 М3

Re: Предложение за потребителите

Мнение от Nikolai_CooL » 16 Окт 2010, 13:37

Наистина добро предложение с цел намаляне на неупотребяваните акаунти и съответно няма да има опастност от пренатрупване (пример - както в замунда).

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Предложение за потребителите

Мнение от Е.Димитров » 16 Окт 2010, 16:43

Най-добре с sms акаунти-цакаш 1,20 смс и се регистрираш,така поне ще намалеят децата в форума и надявам се безумните теми от рода "продължи думата" :banghead:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Предложение за потребителите

Мнение от Mollov » 16 Окт 2010, 17:03

... и с тия SMS-и ще останете 100 човека, дето няма да имате какво толкова да си кажете...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Предложение за потребителите

Мнение от Витанов » 16 Окт 2010, 17:32

Е.Димитров написа:Най-добре с sms акаунти-цакаш 1,20 смс и се регистрираш,така поне ще намалеят децата в форума и надявам се безумните теми от рода "продължи думата" :banghead:


:OT:

:conf: :conf: :conf:

по темата: идеята не е лоша, но има доста хора които преглеждат/влизат във форума, когато имат някакъв проблем или нещо определено ги интересува, следователно може да влизат на няколко месеца веднъж и да им се изтрие акаунта.
според мен 80% от регистрираните влизат редовно, просто марката има много фенове и затова има много регистрирани... :bowdown:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Предложение за потребителите

Мнение от Zagy » 16 Окт 2010, 19:02

А според мене 20% (ако не и по-малко) са активните потребители - останалите са инцидентно "минали" оттук. Иначе има резон в идеята, но 6 месеца според мен е малък период - може примерно да е 1 година.
Si non confectus, non reficiat.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Самоков/Боровец
Пол: Мъж
Кара: ше E30 сега:E90 N52B25

Re: Предложение за потребителите

Мнение от raddy » 16 Окт 2010, 19:33

В този случай задължително трябва да се добави и опция за паркиране на акаунт - като например в замундата - защото има потребители дето пътуват из чужбина за дълги периоди от време без да имат достъп до интернет - и в този случай ще изгорят и техните акаунти ;)
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Предложение за потребителите

Мнение от ms » 16 Окт 2010, 22:56

фастъка написа:
Е.Димитров написа:Най-добре с sms акаунти-цакаш 1,20 смс и се регистрираш,така поне ще намалеят децата в форума и надявам се безумните теми от рода "продължи думата" :banghead:


:OT:

:conf: :conf: :conf:

по темата: идеята не е лоша, но има доста хора които преглеждат/влизат във форума, когато имат някакъв проблем или нещо определено ги интересува, следователно може да влизат на няколко месеца веднъж и да им се изтрие акаунта.
според мен 80% от регистрираните влизат редовно, просто марката има много фенове и затова има много регистрирани... :bowdown:


Не че се заяждам, ама това 80% е такава простотия, че няма накъде повече... Сега гледах- потребителите са 37800 към момента, най-много народ наведнъж е имало някога си и са били 464 калпака... Простата сметка наум ми ги докарва около 1,3%, ама ги пиши 2%... И ако погледнеш кои са онлайн- от 200 човека средно поне 100 са дежурните лица които всеки ден са из форума... Егати и посещаемостта- едни и същи маймуни, с редки изключения...

Та по темата... Мисля, че форума има такава (или поне би трябвало) система автоматично да трие старите акаунти, ако няма не е лошо да се сложи, но хората които поддържат форума са наясно с тея неща- едва ли за нещо толкова просто ще чакат някой друг да им дава акъл ;)
А на тези които преглеждат само акаунт не им трябва, форума свободно се чете- дори и да си с временен бан :mhihi: :mhihi: :mhihi:

За смс предложението- що не, един смс за 1,20 и право да пишеш из форума 1г. примерно не е нищо... Хем и клуба ще изкара някоя стотинка от юзърите :roll:
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Предложение за потребителите

Мнение от Витанов » 17 Окт 2010, 3:09

ms написа: :roll:


разбира се, че не се заяждаме, само дискутираме ;)

по темата: формулата по която смяташ според мен не е много точна, защото тези 1.3%( приблизително 200 човека) са редовни тук, всяка вечер влизат и пишат, даже има някои които не затварят форума изобщо :mhihi: обачее много голям процент от потребителите пишат само когато имат реален проблем или при необходимост, а влизат често във форума( някои не всеки ден) това не означава, че не са активни.. примерно аз съм така, влизам два/три пъти в седмицата, но редовно, предимно чета и не пиша. Мисля че админите имат най-ясна представа колко от потребителите са активни ( разбирай влизане в профила, а не писане) и ако искат могат да споделят съотношението в проценти активни/неактивни

п.п предложението за смс-а няма да коментирам :mhihi: причината е че ако това стане ще платят 100-на човека( предимно семкаджйи в "извън темата" :mhihi: ).... форума е пълен с инфо за всеки един проблем на почти всички модели БМВ и можеш спокойно да си четеш без да си регистриран ;)
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Предложение за потребителите

Мнение от ms » 17 Окт 2010, 8:54

фастъка написа:...

п.п предложението за смс-а няма да коментирам :mhihi: причината е че ако това стане ще платят 100-на човека( предимно семкаджйи в "извън темата" :mhihi: ).... форума е пълен с инфо за всеки един проблем на почти всички модели БМВ и можеш спокойно да си четеш без да си регистриран ;)


Прав си като цяло, но при такава система ще има поне една полза- ще спре пускането на теми които са обсъждани поне по 20 пъти и всичко вече е изписано :roll: Има неща които дори и да не ме вълнуват, знам наизуст- то като прочета за някой проблем 10-20 различни теми решението вече мога да го издекламирам и от сън да ме вдигнеш :mhihi:
Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Предложение за потребителите

Мнение от SKISA » 19 Окт 2010, 10:46

аз съм против. за смс-те принципно -не,но за затриването !! някой просто може да е възпрепятстван да влиза често ,а и може просто да не му се влиза. не е нужна дискриминация. не е да е каца и да се е препълнила и да няма място за нови регове....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 516
Регистриран на: 26.09.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: ги да го гледат

Re: Предложение за потребителите

Мнение от ME4KY » 27 Окт 2010, 1:07

Е.Димитров написа:Най-добре с sms акаунти-цакаш 1,20 смс и се регистрираш,така поне ще намалеят децата в форума и надявам се безумните теми от рода "продължи думата" :banghead:

+1
Изображение

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Re: Предложение за потребителите

Мнение от bivola » 27 Окт 2010, 9:28

ME4KY написа:
Е.Димитров написа:Най-добре с sms акаунти-цакаш 1,20 смс и се регистрираш,така поне ще намалеят децата в форума и надявам се безумните теми от рода "продължи думата" :banghead:

+1

Бате , ти кво даваш + , като твоя акаунт първи трябва да се изтрие...
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Re: Предложение за потребителите

Мнение от SpUd3r » 27 Окт 2010, 9:34

:mhihi:

Иначе по темата, според мен не пречат неизползваните акаунти. Не би трябвало да товарят сървъра или нещо подобно, така че от какъв зор да се чистят ?
Tux0 Ca !
Изображение

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Предложение за потребителите

Мнение от Zagy » 27 Окт 2010, 10:10

Е ако наистина не затормозяват платформата - може. Това не го знаех.
Si non confectus, non reficiat.

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook