кога ще съм одобрен

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от kriso85 » 14 Яну 2010, 23:29

Незнам какъв ви е проблема с тези 20 одобрени мнения...
Ако имате някакъв неотложен въпрос или проблем , не мисля че някой мод ще забави побликуването му.
Ама ако искате просто да се намесите "компетентно" в дискусия за поредните "маняшки" брони и джанти реплика (не менте, щот се обиждат), нормално е поста да си остане само в архивите.

И това за ИЗВЪН ТЕМАТА направо заслужава адмирации, защото доста потребители пишат само там, и изведнъж се получава че има СТАРШИ ЕНТУСИАСТИ (когато бях нов приемах тяхното мнение за закон) , които незнаят как се пали кола или дори нямат книжка .....
Все си мисля, че дори за техническите раздели трябва по-висок праг на одобрени мнения, защото често се пишат пълни глупости, които могат да навредят на някой....
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение


Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 19.12.2009

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от diplomanta » 14 Яну 2010, 23:33

Mollov, в качеството ти на модератор ще е правилно ако като сипеш някакви твърдения барем първо си ги провряваш.
Я виж пак колко мнения имам в новогодишният ви спам, извади ги от общия брой и сметни дали наистина падам под 20?

Сега, за мен е ниаккъв проблем още утре да имам 20 и по вашият начин.
Просто ще пиша слабосмислени мнения в теми, където вие самите не би трябвало да искате слабосмислени.
Коеот аз не искам ,н овие ме тикате натам.
Нма никаква логика в упорството ви. Аз имам вече близо 30 мнения и обикновено са смислени, ама понеже бил ив общите не се броят, нищо че са одобрени.

Отделно че мненията ми се бавят и към момента на публикуване едно че не са актуални, две че се изсипват някъде назад в темата и я разкъсват.
Как да го решим този проблем?

Ми вие си го просите тоя спам да ти кажа.
Не стига че одобрявате мнения, които НЕ ЗАЧИТАТЕ.
Ами и самите ВИЕ СПАМИТЕ.
Аз имах глупостта да ви дам поща която ползвам.
Явно, това е грешка!
Кога ще престанете да ми я спаммите с простотии от типа «вашето мнение ша бъде прегледано», «вашето мнение беше одобрено» и «вижте си го едикъде си».
Чупите ми я за всяко мнение. Нали не се зачитали?
Или спамът от вас не е проблем, както не е проблем когато ВИЕ НАРУШАВАТЕ ПРАВИЛАТА ПРОСТО ДА ГИ СМЕНИТЕ?
Знаете ли, светът не е само да слагате правила и после да се чудите що не става.

ПП. Моля, който иска да се подмаже на модераторския колектив, не тук!

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от alx » 14 Яну 2010, 23:58

diplomanta написа:...


чакай да ти напиша няколко неща... без нищо лично вложено. просто ще ти демонстрирам една друга гледна точка.

... никой за момента не го интересува кой си, нито ти брои ръчно мненията, нито ти е вдигнал мерника... нито води някаква кампания срещу тебе.

правилата са такива каквито са защото.. така са измислени от тези които държат форума. ако мислиш че са измислени "просто така" за да ни е "забавно"- лъжеш се. правилата се променят за да адресират... различни неща които се случват във форума.

а ти имаш две опции- едната е да се подчиняваш (всичките гледаме да се подчиняваме независимо от "ранга" ни- така че не е като да се минеш нещо).

другата ти опция е да ни отсвириш- няма да ти се сърдиме ако не си съгласен с правилата тука. проблем няма.

но да имаш 20-30-40-50-100 мнения и да ни обясняваш какви са ни правилата и тн... мисля че (все още) е неуместно.
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: Русе
Пол: Жена

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от k_remi » 15 Яну 2010, 2:19

diplomanta написа:
ПП. Моля, който иска да се подмаже на модераторския колектив, не тук!

Хич не ми дреме на кого мога и не мога да се подмазвам но направо ме сърбят ръцете ... Първо ти като си се регнал си видял правилата на форума - как реши че вече не ти отърват :nono: , второ напълно съм съгласна с това преглеждане на мнения от новорегистрирани. Идея си нямаш каква наглост има в хората и как си правят регистрации за едната реклама или идиотщина.А и така всеки нов във форума има време да почете поне малко от изписаното вече , а то да ти кажа е доста и най-съществените теми са вече изписани , разисквани и достатъчно пълни с полезна информация.За това и Извън темата е толкова посещавано място, но както сам виждаш много хора се засилват първо натам.
Сега ако искаш продължавай да се цупиш за това как не ти изнася нещо с което си се съгласил съвсем скоро или се замисли дали не е по-добре да се държиш подобаващо на човек който има претенции да е фен на марка автомобили излъчваща стил, класа и респект !Дори и по тази тема има много изписано тук - убедена съм че ако трябва да вземеш участие в такава дискусия тонът ти и мисленето ти там ще са други :confused:


Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 19.12.2009

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от diplomanta » 15 Яну 2010, 9:10

:mhihi:
Баси колко глупости се изписаха.
редполагам че се търпят защото и когато са удобни. Щото определено нито един от немодераторите участници в тая дискусия дори не е схванал за какво се говори, да не говорим да участва в обсъждането. До един са чисти спамери в иначе сериозен раздел и тема, но може би хубавото им е че са на наша страна, или???
Чел съм достатъчно и съм писал достатъчно.
И въобще като цяло... Не мисля че по багаж и знания отстъпвам на некой от хилядолетниците тука. Без да говорим, че от тая тема очевадно си личи че една голяма част от псетителите тука просто си рупат.

Така, да обобщим.
1. Нарушавате собственото си правило, което изисква да имам 20 одобрени поста, а аз дори формално имам 30 и ви ги показвам. ЕТО ВИЖТЕ ГИ ПАК
2. Вместо да предприемете нещо по въпроса влизате в разправии и обещавате да промените правилата.
3. Кат опри това ви обяснявам за 1000-та неудобства, кото това правило причинява, и то безпричинно, защот ое формално изпълнено.

Това говори достатъчно.
Предлагам ви ново правило.
А) Модераторите ши праат кот си искат без значение от правилата.
И ад се напише некъде, че ова правило е първостепенно, а всички останали - второстепенни.
Щото явно е така.
Нали, нормално е да защитите свой ак остане грешка или в особени случаи да предприемете особени мерки. Ама тука очевидно имаме обичайна практика, дори не се замисляте за други варианти. Щом потребител е прав за правилото, значи правилото пречи. Може би и потребителят пречи.
Евала.

Ценко изложбения
Аватар
Мнения: 3813
Регистриран на: 26.11.2003
Местоположение: Регистриран на: 26 Ное 2003 | Мнения: 1117
Пол: Мъж
Кара: дългия да си плати входа !!!

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от rtzankov » 15 Яну 2010, 13:36

Toку що изтрих кошчето, в което се съхраняват временно изтрите от модератори постове,
и забележете колко мнения има уважавания от мен Дипломат ;)

Благодаря за вниманието.
Изображение
Изображение
R.I.P Landikar

Ценко изложбения
Аватар
Мнения: 3813
Регистриран на: 26.11.2003
Местоположение: Регистриран на: 26 Ное 2003 | Мнения: 1117
Пол: Мъж
Кара: дългия да си плати входа !!!

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от rtzankov » 15 Яну 2010, 13:44

diplomanta написа::mhihi:
Баси колко глупости се изписаха.
редполагам че се търпят защото и когато са удобни. Щото определено нито един от немодераторите участници в тая дискусия дори не е схванал за какво се говори, да не говорим да участва в обсъждането. До един са чисти спамери в иначе сериозен раздел и тема, но може би хубавото им е че са на наша страна, или???
Чел съм достатъчно и съм писал достатъчно.
И въобще като цяло... Не мисля че по багаж и знания отстъпвам на некой от хилядолетниците тука. Без да говорим, че от тая тема очевадно си личи че една голяма част от псетителите тука просто си рупат.

Така, да обобщим.
1. Нарушавате собственото си правило, което изисква да имам 20 одобрени поста, а аз дори формално имам 30 и ви ги показвам. ЕТО ВИЖТЕ ГИ ПАК
2. Вместо да предприемете нещо по въпроса влизате в разправии и обещавате да промените правилата.
3. Кат опри това ви обяснявам за 1000-та неудобства, кото това правило причинява, и то безпричинно, защот ое формално изпълнено.

Това говори достатъчно.
Предлагам ви ново правило.
А) Модераторите ши праат кот си искат без значение от правилата.
И ад се напише некъде, че ова правило е първостепенно, а всички останали - второстепенни.
Щото явно е така.
Нали, нормално е да защитите свой ак остане грешка или в особени случаи да предприемете особени мерки. Ама тука очевидно имаме обичайна практика, дори не се замисляте за други варианти. Щом потребител е прав за правилото, значи правилото пречи. Може би и потребителят пречи.
Евала.


Здравейте,
платформата която изплозваме за нашия форум има автономна
система за броене на мненията на потребители. Тази ситема
е така настроена, че НЕ брои мненията пуснати в Извън Темата
защото, в този подфорум има прекалено много несвързани с
БМВ теми, в които може да се пише т.н "спам" и да се трупат
безпроблемно бързо така желаните 20 мнения.

Относно правилата, то явно имаме проблем в тълкуването
на правилото за 20 одобрни мнения. Поодразбиращо се е това,
че трябва брояча който се намира под аватара на всеки потребител
да показва число, по-голямо или равно на 20, в противен случай,
потребителя все още търпи "недоверие" от самата платформа
и бива принуден да изчака одобрение на своето мнение от модератор.

А защо ни е необходима тази "предпазливост", е ясно за почти всички хора
които са прекарали известно време в този и други интернет форуми.
Изображение
Изображение
R.I.P Landikar


Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 19.12.2009

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от diplomanta » 15 Яну 2010, 14:10

Еми хубаво.
Няма какво да спорим повече, спорът само ескалира, без да се решава. Отгоре на това доближих 20 мнения.
Значи аз няма друг избор освен да обходя форума и да пусна 4-5 мнения по некакви си теми.
Не зарад идруго , ами за да мога да пиша 1. Свободно 2. Навреме и 3. Да се спре постоянният спам върху пощата ми от системата на форума.
Аз съм сиурен ,че и вие не сте сигурни че това е начина, ама... Не се вслушвате. И не оставяте друг избор,

След като направя 20 мнения аз съм съгласен да ме оставите да си пиша без да минавам на изпълнителен комитет, пък ако искате ми махнете броя постове и ранга .Изглежда тук има хора коит оотдават прекалено голямо значение на безумни рангове като "старши потребител" или пък "старшина", Според мен това е лечението, а не смислените постове в извън темата да не се зачитат, само безмислените във стрийтрейсърс.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от alx » 15 Яну 2010, 17:02

ти не разбра че 20-30-100 мнения не са критерия за това дали някои може да пише тука.

критерия да пишеш тука (а и във всеки един форум) е да се спазват правилата. форума не е създаден с допитване до народа. не е демократичен. и не трябва и да очакваш да е такъв.

за правилата- не трябва да очакваш да се перфектни. променяме ги предимно и само заради неща които се случват тука. правилата се пишат от хора на които това не им е главното занимание в живота. всичко е на доброволни начала.

проумей какво съм ти написал и не издребнявай.
алекс
трабант 601с
разни други возила

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от © » 15 Яну 2010, 20:34

и аз се чудя за какво са ти тези 20 мнения тук? да се чувстваш свободен? :mhihi:
или за да може да зададеш бързо въпросите си по някой технически проблем с колата си? (съмнявам се)
не знам защо си мислите, че това което свързва хората тук са темите в "Извън темата" и може би "Срахотни истории" :mhihi:
Ако правилата на форума те интересуват повече отколкото автомобилите или още по-малко БМВ .. просто не виждам какво правиш тук... :dunno:
Знам, че сега пак ще ме нападнете, че съм гонел юзерите от тук :mhihi:


Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 19.12.2009

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от diplomanta » 16 Яну 2010, 18:40

© написа:не знам защо си мислите, че това което свързва хората тук са темите в "Извън темата" и може би "Срахотни истории" :mhihi:

Поради простата причина че повечето хора тук имат и нормален живот и в него те са застрахователи, банкови служители, търговци, предприемачи и прочие. И БМВ им е една от темите, в никакъв случай единствена или основна.
И респективно искат да си комуникират с другите на всичките тея теми, имайи общо колите си и да си помагат и обменят информация по всички въпроси.
Тъкмо заради това се получава "феномена" да се пише по общите теми. Повечето нормални хора пишат по другите не когато искат да обучават или да изпъкват, а когато имат проблем. Дай боже да не им се случва често!

Именно тогава говорим за бмв общество обаче. Когато хора, имащи бмв-та имат помежду си СОЦИАЛНИ контакти.
В противен случай говорим за общество на оцапани майстори с тресчотки в ръце.
Съмнявам се да ви удовлетворява такова.
Аз разбирам интереса на хората които нямат друга тема само в тея теми д се пише.
Разбирам и интереса на форума.
Ясно че рекламите на авточасти ше вървят повече ако повече по темите се пише.
Ама дано и вие разбирате.
Това противоречи на интересите на хората в Интернет. Във форума. На вашите посетители. Даже и всички да ги изпъдите, на новите ше противоречи.
Те искат да комуникират за живота си и да обменят опит. Не само с колите. Те приемат хората тук като общество, познати и приятели.
И каот цяло като че ли е по хубаво вие да се адаптирате отколкото да се мъчите да адаптирате целият свят към себе си .Няма да се получи.


Казвам ви го. Може би ше е хубаво да не ми отговаряте - моят проблем е решен ,вече има м20 по вашия начин.
Може би не ми подхожда да ви давам акъл, кой знае.
А и определено не съм тук за това, просто ме карате със странните си дискусии по очевдни проблеми.
Но ак ого прочетеш непредубедено и си разгледаш историята на форума ,Слави... Може и да се замислиш.
Поздрави!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от plradev » 16 Яну 2010, 18:45

© написа:Знам, че сега пак ще ме нападнете, че съм гонел юзерите от тук :mhihi:

Има един такъв особен тип юзъри,които колкото и да и гониш ,те все долитат обратно :winky:
Отворете си очите бе хора и ще съзрете,че проблема не е принципен ,а душевен :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12340
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от Mollov » 16 Яну 2010, 19:09

diplomanta написа:Може би ше е хубаво да не ми отговаряте - моят проблем е решен ,вече има м20 по вашия начин.
Може би не ми подхожда да ви давам акъл, кой знае.
А и определено не съм тук за това, просто ме карате със странните си дискусии по очевдни проблеми.
Но ак ого прочетеш непредубедено и си разгледаш историята на форума ,Слави... Може и да се замислиш.
Поздрави!


Мога да се закълна, че по едно време се подвизаваше тук с един друг nick... написан с главни букви... пет главни букви.... :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 16.09.2006
Местоположение: sofia

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от zazomazo » 16 Яну 2010, 19:15

Mollov написа:
diplomanta написа:Може би ше е хубаво да не ми отговаряте - моят проблем е решен ,вече има м20 по вашия начин.
Може би не ми подхожда да ви давам акъл, кой знае.
А и определено не съм тук за това, просто ме карате със странните си дискусии по очевдни проблеми.
Но ак ого прочетеш непредубедено и си разгледаш историята на форума ,Слави... Може и да се замислиш.
Поздрави!


Мога да се закълна, че по едно време се подвизаваше тук с един друг nick... написан с главни букви... пет главни букви.... :ok:


напълно съм съгласен с теб :yes:
досаден е като гларус :mhihi:
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от alx » 16 Яну 2010, 21:26

мисля, че всеки написа каквото имаше да напише по темата.

които иска да бъде част от "бмв форум" общноста - пише подобаващо.
алекс
трабант 601с
разни други возила

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook