кога ще съм одобрен

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 110
Регистриран на: 12.01.2010
Пол: Мъж

кога ще съм одобрен

Мнение от samokoveca » 13 Яну 2010, 22:53

от 2 дни съм регистриран в форума кога ще сам одобрен да мога да пиша :?:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12346
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от Mollov » 14 Яну 2010, 14:09

Какво разбираш под "одобрен"?

Към момента първите ти 20 поста минават на одобрение... ако не са написани според правилата на раздела се отхвърлят... ако не ги виждаш в съответните раздели, вероятно това е проблема. Прочети правилата на форума и на разделите, в които пишеш, за да нямаш проблеми.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от bum_bum » 14 Яну 2010, 14:27

Ако ми беше малко по-светло зелен ника нямаше да те бавя ама секунда. Не може да отдели 5 мин да прочете правилата ама кога щял да бъде одобрен...
Изображение


Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 19.12.2009

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от diplomanta » 14 Яну 2010, 15:07

Контравъпрос:
Аз имам повече от 20 поста и още не съм "одобрен". Все още минавам през модератор.
Та въпросът ми е:
В тази ли тема трябва да спамя за да бъда одобрен?
:mhihi:
Като цяло идеята е щура и тормози вас. Койtо е решил да прави беля, по - скоро ще я прави на лични. Тема се заключва и се трие. Направете го за 1-2 мнения ак отолкоз държите... 20... И какво от туй?

Мародератор
Аватар
Мнения: 12346
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от Mollov » 14 Яну 2010, 17:39

Поглеждайки в ляво под аватар-а ти (който реално липсва при теб) не виждам как си преминал 20 поста.... ти явно гледаш нещо друго, щом си останал с подобно впечатление... имайки в предвид това, съвсем нормално е да ти се одобряват постовете ;)


Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 19.12.2009

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от diplomanta » 14 Яну 2010, 17:53

Отвори ми профила.
Явно определен тип постове не ги пише отляво под аватара ми, коеот е щуро. Иначе имам 25 или повече и повече от месец тук.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от ///M Power » 14 Яну 2010, 18:04

diplomanta написа:Отвори ми профила.
Явно определен тип постове не ги пише отляво под аватара ми, коеот е щуро. Иначе имам 25 или повече и повече от месец тук.


Мненията в извън темата не се отчитат !
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от ms » 14 Яну 2010, 19:26

Извинявам се за :OT: , ама да питам...

В "Извън темата" не се броят мненията на всички потребители, или само на новите :?: Че ако е на всички има хора които с месеци ще стоят на една и съща бройка :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от VesoPesa » 14 Яну 2010, 19:29

ms написа:Извинявам се за :OT: , ама да питам...

В "Извън темата" не се броят мненията на всички потребители, или само на новите :?: Че ако е на всички има хора които с месеци ще стоят на една и съща бройка :mhihi: :mhihi: :mhihi:

то да бяха месеци добре щеше да е :paranoid:

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от B U L L I » 14 Яну 2010, 19:42

ms написа:Извинявам се за :OT: , ама да питам...

В "Извън темата" не се броят мненията на всички потребители, или само на новите :?: Че ако е на всички има хора които с месеци ще стоят на една и съща бройка :mhihi: :mhihi: :mhihi:



на всички
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.


Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 19.12.2009

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от diplomanta » 14 Яну 2010, 22:34

Само да Ви припомня Вашите правила:
Всички теми и постинги на новорегистрирани потребители ще бъдат преглеждани и одобрявани от модератор, преди да се появат във форума.
След достигане на 20 одобрени постинга, потребителят вече ще може да пуска теми и мнения свободно.

Следователно:
- или трябва да спрете да ми филтрирате постовете по причина че ВЕЧЕ ИМАМ 20 ФИЛТРИРАНИ И ОДОБРЕНИ ПОСТОВЕ
- или пък следва ако толкова буквоядно подхождаме, да НЕ ФИЛТРИРАТЕ постовете в извън темата, щом те не се броят.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от alx » 14 Яну 2010, 22:38

... или да си оправиме правилата...
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от VesoPesa » 14 Яну 2010, 22:45

diplomanta написа:...ВЕЧЕ ИМАМ 20 ФИЛТРИРАНИ И ОДОБРЕНИ ПОСТОВЕ...

така като гледам имаш 7 одобрени поста, ама щом си казал нека имаш 20 :winky:


Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 19.12.2009

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от diplomanta » 14 Яну 2010, 23:11

Весо, ако не разбираш за какво си говорим, не участвай в разговора брат.
alx написа:... или да си оправиме правилата...

A така....
А като ги направя 20 по вашия начин на 50 ли ше ги оправите?



Както и да е, просто почва да става дразнещо. И без това имате и как да заключвате, и как да триете, и как да банвате. Не вярвам дае улеснение за нас или за вас да филтрирате и милиони постове.
Правилото само по себе си е прекалено, да не говорим че с тая недосмислица човек може да му филтрирате постовете доживот. Извън темата или участва в постовете, или не. Не може "не се брои, ама само ако на нас ни отърва". Т.е. в извън темата постовете не ги броим, ама ги четем и цензурираме.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12346
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: кога ще съм одобрен

Мнение от Mollov » 14 Яну 2010, 23:24

Ти гледаш много лично на нещата... даже егоистично... щото видиш ли, едва ли не тия правила са направени заради теб... само че по-важното тук е, че новите въведения в правилата са направени преди да се регистрираш... та ти си дошъл (наред с още десетки новорегистрирани), попадаш на някакви правила и изведнъж те са като че ли за теб направени така... да те спират...

Ако не се лъжа беше деен в новогодишният SPAM-тема... там може да си направил постове, но тия "одобрени" постове от там бяха одобрени само заради теб, за да можеш да участваш в самата тема. Те нито носят няква стойност като цяло, нито пък щеше изобщо да ги има, ако я нямаше и тази тема. Всички участници в темата бяха наясно, че след НГ тя ще бъде изтрита и натрупаните постове в брояча им ще бъдат "приспаднати" обратно. Изглежда само ти имаш проблем с това. Така че гледай на нещата все едно новогодишният спам не го е имало... поради което и ти нямаш 20 одобрени поста.

Колкото до одобряването и модерирането на постове... независимо дали са в извън темата или в друг раздел - имаш ли идея ако няма модератори и админи какво ще стане? Аз съм сигурен, че само за 3-6 месеца форума ще стане тотална анархия, където всеки ще си прави и пише каквото иска, ще се псуват, обиждат, заканват и какво ли още не. Така всички стойностни участници ще зачезнат, останалите или ще стигнат до физическа саморазправа, или ще им писне да се занимават и ще теглят една майна на всичко и ще спрат да посещават форума. Извода от това какъв ще е - един добър български форум, съсипан от (част от) ползвателите му. Почти съм сигурен, че не искаш да стане така... а реално "Извън темата" е едно от местата, където се разгоряват най-сериозно страстите и ако не се удържат нещата може да стане страшно.

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook