До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от ms » 10 Яну 2010, 23:12

Mollov написа:... Това сигурно е най-толерантният форум, където явно кофти отношение към Модератори се толерира.


За другото се съгласих почти напълно, но този форум тук далеч НЕ Е най-толерантният и много добре го знаете и сами... Но горе-долу уцелвате средата- нито е много охлабено положението, нито е твърде строго... На мен лично ми се иска да е малко по-хлабаво, ама така сте решили и така ще бъде явно...
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от ///peter » 10 Яну 2010, 23:14

ms написа:Един съвет към автора- не си прави труда да спориш с каката с черпака, проверено е и няма полза.
Реда го знаеш като си недоволен си от тяхното модериране- ЛС на администратор и търсите решение на проблема...


Колега това и правя - сигурен съм че има достатъчен брой недоволни от, за това пиша тук :)
Относно спора, това е уточнение от моя страна, едва ли бихме могли да спорим с "каката с черпака" :)

ЕДИТ:
Подкрепям тезата си, за това че модераторите в извън темата и страхотни истории се мислят като последна истанция за всичко, е темата с недоволствата в страхотни ситории. Тя беше заключена, но за сметка на това няколко модератора използваха правата си, да напишат малко менторски думи без да има възможност някой да им отговори...
Личен съвет, не го давайте толкова нахакано защото не прави хубаво впечатление на потребителите

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от Vlados » 10 Яну 2010, 23:42

///peter написа:на модераторите, давам за пример Mollov (тук можем да включим и новоизгрялата звезда Eliana) и всяка тема заключена от него.
Човека демонстрира завидна доза самочувствие и наглост, точно когато сме в разгара на разговорите ни, се приключва с нещо като "Айде стига толкова...".
Доста хора имат чувството, че всякаш ни пуска да си играеме на неговия пясъчник... ;)
Давам за пример двамата, тъй като те вилнеят из двата форума които посещавам, не на лична основа ;)

Аз мога да дам за пример един друг форум с един друг модератор (та даже администратор), който директно триеше всички мнения, които не му изнасят. Не съм сигурен дали директното триене на постове, които не се харесват е "завидна доза самочувствие и наглост", но на мен така ми прилича...
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12345
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от Mollov » 10 Яну 2010, 23:53

ms написа:
За другото се съгласих почти напълно, но този форум тук далеч НЕ Е най-толерантният и много добре го знаете и сами... Но горе-долу уцелвате средата- нито е много охлабено положението, нито е твърде строго... На мен лично ми се иска да е малко по-хлабаво, ама така сте решили и така ще бъде явно...


Дай, дай пример, че ми стана интересно ;) Наясно съм с правилата и действията на Модове и Админи в няколко авто форуми, както и някои компютърни... ние тука направо галим... толерантност, толерантност... обяснения... не знам защо трябва да се обясняваме на хора, които нарушават правилата... с регистрацията си във форума се съгласяваш с правилата. Както пише в първият раздел в този форум - неспазването на правилата на форума е достатъчна причина за BAN... а ние тука се обясняваме като ощипани госпожици... що сме затворили темата на този или онзи... интересна работа.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от ///peter » 10 Яну 2010, 23:54

Vlados написа:
///peter написа:на модераторите, давам за пример Mollov (тук можем да включим и новоизгрялата звезда Eliana) и всяка тема заключена от него.
Човека демонстрира завидна доза самочувствие и наглост, точно когато сме в разгара на разговорите ни, се приключва с нещо като "Айде стига толкова...".
Доста хора имат чувството, че всякаш ни пуска да си играеме на неговия пясъчник... ;)
Давам за пример двамата, тъй като те вилнеят из двата форума които посещавам, не на лична основа ;)

Аз мога да дам за пример един друг форум с един друг модератор (та даже администратор), който директно триеше всички мнения, които не му изнасят. Не съм сигурен дали директното триене на постове, които не се харесват е "завидна доза самочувствие и наглост", но на мен така ми прилича...

Тук говорим за съвсем различни неща, разбирасе че мнения от типа "щипната госпожица" е по-добре да се трият! ;)

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от Vlados » 10 Яну 2010, 23:58

///peter написа:Тук говорим за съвсем различни неща, разбирасе че мнения от типа "щипната госпожица" е по-добре да се трият! ;)

Ти пък що недоволстваш тогава?!
Форума за който говоря изкара два петъка и залезе, защото админа беше най-великия на планетата. Ако си толкова прав, значи един евентуален форум, ръководен от теб би станал нещо възхитително и би задминал на светлинни години един прост БМВ форум... Защо просто не пробваш и не оставиш хората с различно от твоето мнение да си пишат тук?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от ///peter » 11 Яну 2010, 0:03

Vlados написа:
///peter написа:Тук говорим за съвсем различни неща, разбирасе че мнения от типа "щипната госпожица" е по-добре да се трият! ;)

Ти пък що недоволстваш тогава?!
Форума за който говоря изкара два петъка и залезе, защото админа беше най-великия на планетата. Ако си толкова прав, значи един твой евентуален форум би станал нещо възхитително и би задминал на светлинни години един прост БМВ форум...

Абе не разбрах за кво писа изобщо?
Прави разлика между частен форум за определен кръг от хора и организация с нестопанска идеална цел ;)
И като не си запознат със ситуацията за форуми по-добре не я споменавай. Личните ти нападки сред темите са ми смешни... при условие, че съм ти предложил ако имаш някакъв проблем със самочувствието да ми пишеш лично, ще ги изясним, готов съм да ти помогна с каквото мога да се чустваш пълноценен :no:
А за това да създам форум - създал съм го и е един от най-големите в страната, тогава едва ли си знаел и какво е интернет разбира се...
Айде да не занимаваме повече хората с проблемите ти - ако имаш да пишеш нещо има лични съобщения

Мародератор
Аватар
Мнения: 12345
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от Mollov » 11 Яну 2010, 0:07

Чак ми стана интересно кой форум си създал, че и смяташ, че нашите правила тука и отношението на Модераторите е неправилно и т.н.... не те питам за друго, ми ми се иска да "намина" да видя вие при вас как се държите с "пакостниците" и особено тези, дето безпричинно държат сметка на Модове и Админи и даже правят заключения относно характера и държанието на властимащите...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 762
Регистриран на: 1.08.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от krystal » 11 Яну 2010, 0:11

Mollov написа:Чак ми стана интересно кой форум си създал, че и смяташ, че нашите правила тука и отношението на Модераторите е неправилно и т.н.... не те питам за друго, ми ми се иска да "намина" да видя вие при вас как се държите с "пакостниците" и особено тези, дето безпричинно държат сметка на Модове и Админи и даже правят заключения относно характера и държанието на властимащите...

А защо приемате забележките така враждебно?
Не ви ли интересува мнението на потребителите?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от ///peter » 11 Яну 2010, 0:11

Имаш ЛС ;)

Crash Master
Аватар
Мнения: 1883
Регистриран на: 22.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '86 316; '89 520i
Мечтае да кара: Е28 М5

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от viper » 11 Яну 2010, 0:13

Mollov написа:Чак ми стана интересно кой форум си създал, че и смяташ, че нашите правила тука и отношението на Модераторите е неправилно и т.н.... не те питам за друго, ми ми се иска да "намина" да видя вие при вас как се държите с "пакостниците" и особено тези, дето безпричинно държат сметка на Модове и Админи и даже правят заключения относно характера и държанието на властимащите...



властимащите :kuku:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12345
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от Mollov » 11 Яну 2010, 0:15

От мнение през забележка до "държанието" на автора на тази тема и още няколко човека има огромна разлика... нека казваме нещата както са... те не изказват мнение, те държат сметка що сме им заключили темите, как можем да си го позволим (?!?) и едва ли не кои сме ние, че да го правим... проблема в "Страхотни Истории" не е от вчера и е поради същата причина - някои хора им се иска да им държим определени теми отворени, че да си пишат в тях... или пък щото на тях им харесва еди какви си теми да се пускат в определен раздел и ако това не се позволи - лошо... надигат се гневни теми и обръщения към Модове (към Админи май още не се е случвало). За подобно толериране говорех... с Елиана особено почти се опитват да се гаврят... и въпреки това почти никой не е захапал BAN... а после не сме били толерантни.... ама и това ще се промени скоро. Не спазваш правилата - гориш... чисто и просто.

viper, недей да правиш от мухата - слон... много ясно ме разбираш какво имам в предвид...

Crash Master
Аватар
Мнения: 1883
Регистриран на: 22.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '86 316; '89 520i
Мечтае да кара: Е28 М5

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от viper » 11 Яну 2010, 0:20

Дали аз правя мухата на слон или тя се мисли за такъв :?:
Последна промяна viper на 11 Яну 2010, 0:24, променена общо 1 път

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от B U L L I » 11 Яну 2010, 0:21

кво пак е заключено ве петре
дай линк да разискваме коя тема и за какво е заключена.
прави ми впечатление,че хората от другия или другите форуми търсят конфликт
с модераторите от кораба майка :mhihi:
сега едва ли тука има някое цвете за мирисане включително и моя милост
ама толкова ли е трудно,гледате си дето ви интересно и живота си върви.
те нали ,що трябва да превръщаме комуникациите в толкова голяма клизма,
един форум ,два форума ама накрая пак ще се плюснем на ливадата в калояново заедно
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от ///peter » 11 Яну 2010, 0:35

B U L L I написа:кво пак е заключено ве петре
дай линк да разискваме коя тема и за какво е заключена.
прави ми впечатление,че хората от другия или другите форуми търсят конфликт
с модераторите от кораба майка :mhihi:
сега едва ли тука има някое цвете за мирисане включително и моя милост
ама толкова ли е трудно,гледате си дето ви интересно и живота си върви.
те нали ,що трябва да превръщаме комуникациите в толкова голяма клизма,
един форум ,два форума ама накрая пак ще се плюснем на ливадата в калояново заедно


Принципно говорим, другия форум даже не му знам линка ;)

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook