До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от ///peter » 11 Яну 2010, 14:33

I.Voykov написа:
///peter написа:Виж са, нека ти го обясня по-просто. Айде да не се опитваш да ми ограничаваш правата, ще си пиша каквото искам, където си поискам.

Виж са ти, понеже много ти знае устата и голяма демокрация си измисли аз лично ще ти огранича правата и изобщо няма да си пишеш каквото си искаш в този форум... Като искаш да си пишеш каквото си искаш или ще си пишеш във вас на листче или в някой друг форум в които ти дават такова право, НО тук няма да стане твоята.

Предупреждавам те най-сериозно че при следващото ти мнение срещу модератор излиташ от тук за неопределено време.
П.С. Не си прави труда да ми отговаряш защото не ме интересува какво ще ми напишеш, най-много да ме изнервиш и директно да излетиш.

Ограничавай колкото искаш, това че ти ще ми "спреш правата за писане", няма да ме спре да си изразявам мнението.
Коя моя трябва да стане, като има още поне 20 редовни които не харесват това ;)

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2701
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от Lenco » 11 Яну 2010, 14:52

Що не се наслаждавате на девойчето върху кабриото,а се драпате.
Нормално е всяко нежно създание, допуснато в такъв форум да ви тегли шамари, но е нормално и да се "вслуша" в написаното.
Аз като един "младши ентусиаст" мисля, че тия два подфорума дето плювате от седмици тряа се поусвободят малко от напрежението, хората ги кефят истории и простотии,и без думата БМВ, а за другите си има технически подфоруми.
И аз се дразня като ма шамарят, ма кво, на кой му пука, че карам и чупя БМВ толкова години, колкото е възраста на някой модове. Дано няма такива де.
ПП Във училище бях тройкаджия, а и мозилата се бъгна, не ми търсете грешки, МОЛЯ.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от Е.Димитров » 11 Яну 2010, 16:48

Проблемите дето се дискутират тук,са като проблемите в живота.
Именно темата "Извън темата" прави самият сайт интересен,той запълва времето докато някой попита или отговори в техническите форуми,или продава кола или части или каквото друго се сетите,в "Извън темата" вече си личат личностите,истинските мнения и тн.
Всеки понякога губи почва под краката си,понякога някой някого обижда,аз съм го правил,мен са ме обиждали,да не мислите че ще тръгна да го търся,да търся отмащение-не разбира се,най-много още един пич с когото ще пием бира
На Туарегите(не тези с VW) най-блиската дума до приятел била "врага който не сме опознали"
Та всички тея работи ги написах към модове и администратори и конкретно идеята ми е некакси по "кротко" да я карат в "Извън темата" защото именно това е най-интересната част от сайта и когато понякога се стига до обиди,но често се стига до изясняване на нещата и до обективната истина,може просто да се рестриктира мнението на паразита,не направо темата да "Фаща гората"
Много сайтове са с доста по-либерални изисквания и рестрикции,това са няколко литературни форуми,покет България и още няколко подобни,дори тойота са много либерални така че "олабете" малко жилата и всички да се радваме на форума,а не да се изнервяме.

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от I.Voykov » 11 Яну 2010, 16:54

///peter написа:
I.Voykov написа:
///peter написа:Виж са, нека ти го обясня по-просто. Айде да не се опитваш да ми ограничаваш правата, ще си пиша каквото искам, където си поискам.

Виж са ти, понеже много ти знае устата и голяма демокрация си измисли аз лично ще ти огранича правата и изобщо няма да си пишеш каквото си искаш в този форум... Като искаш да си пишеш каквото си искаш или ще си пишеш във вас на листче или в някой друг форум в които ти дават такова право, НО тук няма да стане твоята.

Предупреждавам те най-сериозно че при следващото ти мнение срещу модератор излиташ от тук за неопределено време.
П.С. Не си прави труда да ми отговаряш защото не ме интересува какво ще ми напишеш, най-много да ме изнервиш и директно да излетиш.

Ограничавай колкото искаш, това че ти ще ми "спреш правата за писане", няма да ме спре да си изразявам мнението.
Коя моя трябва да стане, като има още поне 20 редовни които не харесват това ;)

Изразявай си го колкото искаш, НО не в този форум. Докато седиш и пишеш тук ще се съобразяваш с правилата и модераторите, ако не ти харесва форуми бол.

Относно мненията за "олабване" на форума, то забравете за това, форума на няколко пъти се е превръщал в пълна боза точно заради олабване на правилата и поради това са взети решения да се следят стриктно правилата. При толкова потребители това е неминуемо и ако на някой не му харесва то просто може да не посещава въпросните секции които не му харесват.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от ///peter » 11 Яну 2010, 18:19

I.Voykov написа:
///peter написа:
I.Voykov написа:
///peter написа:Виж са, нека ти го обясня по-просто. Айде да не се опитваш да ми ограничаваш правата, ще си пиша каквото искам, където си поискам.

Виж са ти, понеже много ти знае устата и голяма демокрация си измисли аз лично ще ти огранича правата и изобщо няма да си пишеш каквото си искаш в този форум... Като искаш да си пишеш каквото си искаш или ще си пишеш във вас на листче или в някой друг форум в които ти дават такова право, НО тук няма да стане твоята.

Предупреждавам те най-сериозно че при следващото ти мнение срещу модератор излиташ от тук за неопределено време.
П.С. Не си прави труда да ми отговаряш защото не ме интересува какво ще ми напишеш, най-много да ме изнервиш и директно да излетиш.

Ограничавай колкото искаш, това че ти ще ми "спреш правата за писане", няма да ме спре да си изразявам мнението.
Коя моя трябва да стане, като има още поне 20 редовни които не харесват това ;)

Изразявай си го колкото искаш, НО не в този форум. Докато седиш и пишеш тук ще се съобразяваш с правилата и модераторите, ако не ти харесва форуми бол.
Относно мненията за "олабване" на форума, то забравете за това, форума на няколко пъти се е превръщал в пълна боза точно заради олабване на правилата и поради това са взети решения да се следят стриктно правилата. При толкова потребители това е неминуемо и ако на някой не му харесва то просто може да не посещава въпросните секции които не му харесват.

След 5 страници писане, има още хора които си мислят че някой от писалите тук е против правилата :shock:

Относно мнението ми май не ме разбра... Аз ще си пиша и говоря каквото сметна за добре (едва ли модератори или администратори ще ме накарат да замълчавам нещо което не ми харесва), ти ако се почустваш засегнат имаш възможността да ме баннеш когато си поискаш, вярвам че така ще решиш всички свой, а и форумни проблеми ;)

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: До кога, ще се заключват темите с последното вещо мнение...

Мнение от Иво » 11 Яну 2010, 18:51

Смятам, че Иво ти го обясни, а какво ще последва живота ще покаже.
Изображение
Изображение

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook