Някой ли ми промени аватара или аз съм смотан ?

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Някой ли ми промени аватара или аз съм смотан ?

Мнение от Ogi » 06 Яну 2010, 16:17

немога да си спомня аз ли съм го качил този аватар или някой си е поиграл и ми премахнал надписчето в долния десен ъгъл... имам такъв обработен аватар но доколкото си спомням бях качил този със надписа...
питам защото ако не сте го премахнали Вие значи не е забранено и ще мога да си кача този с надписчето :D

П.П. надписчето представлява името на фирмата ми :bchug:

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Re: Някой ли ми промени аватара или аз съм смотан ?

Мнение от RSxRacer » 06 Яну 2010, 21:29

Ogi написа:немога да си спомня аз ли съм го качил този аватар или някой си е поиграл и ми премахнал надписчето в долния десен ъгъл... имам такъв обработен аватар но доколкото си спомням бях качил този със надписа...
питам защото ако не сте го премахнали Вие значи не е забранено и ще мога да си кача този с надписчето :D

П.П. надписчето представлява името на фирмата ми :bchug:


Заради рекламата ша да е...
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: Някой ли ми промени аватара или аз съм смотан ?

Мнение от uCnaHeTcA » 07 Яну 2010, 1:00

RSxRacer написа:
Ogi написа:немога да си спомня аз ли съм го качил този аватар или някой си е поиграл и ми премахнал надписчето в долния десен ъгъл... имам такъв обработен аватар но доколкото си спомням бях качил този със надписа...
питам защото ако не сте го премахнали Вие значи не е забранено и ще мога да си кача този с надписчето :D

П.П. надписчето представлява името на фирмата ми :bchug:


Заради рекламата ша да е...

Е ако е било заради рекламата, кой ще си играе да му редактира снимката... Нямаше ли да му сложат оня текст, че не му отговаря аватара на условията :roll: :dunno:


Аватар
Мнения: 1818
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: Плевен

Re: Някой ли ми промени аватара или аз съм смотан ?

Мнение от TUZara` » 07 Яну 2010, 2:23

Снимката е редактирана толкова аматьорски на пейнт,че няма на къде ... аз съм с по-светъл монитор и виждам как е очертан квадрата с подобен близък до асфалта цвят за да се сложи "маска" над надписа ...

Митът е разбит - престъплението е разкрито :mhihi:

П.С. тия филми за МОНК и ХОРЕЙШИО правят хората наблюдателни :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: Някой ли ми промени аватара или аз съм смотан ?

Мнение от VesoPesa » 07 Яну 2010, 22:23

Приивет на младежта :wave: :mhihi:
Аз поне темата е близка до моя проблем, да я използвам да питам кой може да сменя рангове че вече месец не мога да разбера кой да помоля :mhihi:
Моля един, получавам отказа по уважителни причини :mhihi:
Питам втори - отговор и рангове йок! :conf:

Дайте жокер към кой да се обърна :angel:

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Re: Някой ли ми промени аватара или аз съм смотан ?

Мнение от RSxRacer » 07 Яну 2010, 23:27

VesoPesa написа:Приивет на младежта :wave: :mhihi:
Аз поне темата е близка до моя проблем, да я използвам да питам кой може да сменя рангове че вече месец не мога да разбера кой да помоля :mhihi:
Моля един, получавам отказа по уважителни причини :mhihi:
Питам втори - отговор и рангове йок! :conf:

Дайте жокер към кой да се обърна :angel:


аз питах преди доста време и се оказа,че ранговете се променят само по заслуги...
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: Някой ли ми промени аватара или аз съм смотан ?

Мнение от Ogi » 07 Яну 2010, 23:41

аз си намерих мойто аватарче и не съм го скрил по този начин...
това означава че е променено от някой админ... няма проблеми не се противя но все пак като ще има правила нека са за всички :bchug: :smoke:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: Някой ли ми промени аватара или аз съм смотан ?

Мнение от VesoPesa » 07 Яну 2010, 23:51

RSxRacer написа:
VesoPesa написа:...


аз питах преди доста време и се оказа,че ранговете се променят само по заслуги...


Е на мен ми го смениха преди доста време, ама нали ме баннаха заради гризлито и след картона пак съм си със стария :mhihi: :angel:
Ама мани ме мене, то става дума за друг потребител дето определено си заслужава ранг "Диагноза: БМВ" :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Ама яма кой да го сложи :(

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Някой ли ми промени аватара или аз съм смотан ?

Мнение от X-citer » 09 Яну 2010, 20:07

Ogi написа:немога да си спомня аз ли съм го качил този аватар или някой си е поиграл и ми премахнал надписчето в долния десен ъгъл... имам такъв обработен аватар но доколкото си спомням бях качил този със надписа...
питам защото ако не сте го премахнали Вие значи не е забранено и ще мога да си кача този с надписчето :D

П.П. надписчето представлява името на фирмата ми :bchug:

Аз го промених преди повече от два месеца. Както сам си написал имаше реклама в него. Вместо да го трия го мацнах набързо на пейнт-а за да си го оправиш като го видиш.
Ogi написа:аз си намерих мойто аватарче и не съм го скрил по този начин...
това означава че е променено от някой админ... няма проблеми не се противя но все пак като ще има правила нека са за всички :bchug: :smoke:

Ако видиш друг потребител с реклама в аватара просто ми пусни лс да го изтрия. Аз смятам, че такива потребители в момента няма, но е възможно и да ми е убегнало нещо.

VesoPesa написа:
Е на мен ми го смениха преди доста време, ама нали ме баннаха заради гризлито и след картона пак съм си със стария :mhihi: :angel:
Ама мани ме мене, то става дума за друг потребител дето определено си заслужава ранг "Диагноза: БМВ" :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Ама яма кой да го сложи :(

Мислех, че съм ти отговорил на ЛС, но е възможно и да съм пропуснал за което се извинявам. Просто на ден отговарям на десетки лс-та и понякога стават пропуски.
Ранга се променя според заслуги или ако потребителя се е отличил с нещо. Весо, за потребителката за която ми писа на лс да й сменя ранга, просто няма как да стане на човек с 9 мнения и който е най-активен в темата "FUN: Вицове, линкове, картинки" да му сложа такъв ранг. Моите уважения към момичето, но хората които я познават тук сигурно се броят на пръстите на едната ръка. Нека мине малко време, да понатрупа стаж във форума като докаже, че заслужава този ранг и нямам нищо напротив да го поставя.
Смятам с този отговор темата за изчерпана. Ако има възникнали въпроси можете да ме потърсите на ЛС за отговор.
Изображение

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook