Новите правила в "Страхотни"..

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 437
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: София

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от ferdy » 29 Дек 2009, 23:03

Vlados написа:Б"х ма"му. Направо останах без думи. Признавам си, че съм пил, но наистина останах стреснат от борбата с думи. Направо не знам как да се изкажа. От една страна съм съгласен със Скиса, че е необходимо да можеш да кажеш всичко и на всякъде, но от друга страна Елиана е права, че не можеш например в бгмама да пуснеш тема, че ти тече масло от картера (не че не можеш, но няма да изкара много). Да не говорим, че Скиса понякога е прав, но точно тогава повлича един куп пубери, които после, когато не е прав започват да го боготворят само защото първото мнение, което са му прочели им се е сторило много вярно, най-вече защото е било бунтарско и са се впечатлили.
Честно казано за пръв път ми се случва да не мога да взема страна (при положение, че в момента трябва да съм най-искрен), защото и двамата ми се струват прави. Все пак, от една страна оправдавам Елиана, защото като упълномощен представител на форума (модератор) би трябвало да се придържа към общата насока на форума и няма как да отстъпи. Разбирам я, може би защото и аз когато става въпрос за работа ми е трудно да прекрача правилата, колкото и неправилни да ми се струват. Т.е. правилата са си правила и трябва да се спазват...
П.С. Голяма простотия написах сигурно, надали някой ще ме разбере... утре може да я редактирам.


Правилата да не са Конституцията на републиката? Щом те са виновни за всичко, тогава просто ги сменете.

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от Vlados » 29 Дек 2009, 23:20

ferdy написа:Правилата да не са Конституцията на републиката? Щом те са виновни за всичко, тогава просто ги сменете.

Цитираш мене, затова ще ти кажа: Ако аз пиша правилата, ти няма да отговаряш във форума. Най-малкото, защото не си научил кой може да ги сменя.... Защо не пробваш да четеш, после леко да помислиш и след това да пишеш? Ако прегледаш дори бегло правилата ще разбереш, че форума е частен, от което следва, че правилата се определят от собственика (управителя)... Може би ако пробваш да пишеш всякакви глупости в друг форум ще те разберат, че Конституцията така казвала...
Последна промяна Vlados на 29 Дек 2009, 23:31, променена общо 1 път
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от SKISA » 29 Дек 2009, 23:25

дори и конституцията може да се променя с 2/3 от гласовете на избранниците.
а тези,които мъдрят правилата са избрани от представители на тези,които трябва да ги спазват ,така че не е лошо да се вслушват в това ,което се подхвърля от долу.....!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 437
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: София

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от ferdy » 29 Дек 2009, 23:26

Vlados написа:
ferdy написа:Правилата да не са Конституцията на републиката? Щом те са виновни за всичко, тогава просто ги сменете.

Цитираш мене, затова ще ти кажа: Ако аз пиша правилата, ти няма да отговаряш във форума. Най-малкото, защото не си научил кой може да ги сменя.... Защо не пробваш да четеш, после леко да помислиш и след това да пишеш?


Ти не беше ли зелен някога? И по-кротко, ако обичаш.

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от Vlados » 29 Дек 2009, 23:33

ferdy написа:Ти не беше ли зелен някога? И по-кротко, ако обичаш.

Извинявай скъпи, но нямам огледало и нямам идея какъв цвят съм, ако кажеш ще бъда какъвто цвят искаш...
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от SKISA » 29 Дек 2009, 23:57

корейшо,не варкай с момата-не е в тва въпроса! дайте да не го праиме дежаву и да го обърнеме на личностни упреци и да пробваме да напраиме да ни е по-добре тука.... :winky:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 437
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: София

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от ferdy » 30 Дек 2009, 0:16

Vlados написа:
ferdy написа:Ти не беше ли зелен някога? И по-кротко, ако обичаш.

Извинявай скъпи, но нямам огледало и нямам идея какъв цвят съм, ако кажеш ще бъда какъвто цвят искаш...


Извинявай, скъпи, прекратявам разговора с теб, не е адекватен.

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от Eliana » 30 Дек 2009, 0:30

Хора не се карайте за такива работи. Ясно е, че ще има за правилата и против, но по- добре да приемем нещата такива каквито са. Има правила, които трябва да се спазват. И три дни да продължи да се пише по тази тема нищо няма да се промени. Гледам някои от потребителите си пускат теми, каквито трябва да има в този подфорум и никой не се оплаква. И всичко си върви както трябва. Но винаги ще има недоволни. Недейте да насаждате някакво излишно напрежение, защото няма смисъл. За мен темата е изчерпана и не смятам да взимам някакво отношение повече по нея. Каквото имаше да казвам го казах даже ми се струва, че се поулях с обясненията :)
Весело посрещане на Новата година :winky:
Изображение

Crash Master
Аватар
Мнения: 1883
Регистриран на: 22.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '86 316; '89 520i
Мечтае да кара: Е28 М5

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от viper » 30 Дек 2009, 11:52

Ели, има един израз, малко поовехтял - "Кога стана калайджия, кога му почерня задника". Някак много ми пасва за настоящата ситуация. Той, форума си е пясъчник от доста време, но ти искаш да изгребеш и пясъка покрай аканото, ако ме разбираш правилно. Ако не - мога да ти го нарисувам!

П.П. Весело пострщане и на теб! :wave:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от ///M Power » 30 Дек 2009, 12:36

SKISA написа:дори и конституцията може да се променя с 2/3 от гласовете на избранниците.
а тези,които мъдрят правилата са избрани от представители на тези,които трябва да ги спазват ,така че не е лошо да се вслушват в това ,което се подхвърля от долу.....!



леко бъркаш , но хайде .... форума е на клуба , клубът е на членовете ( и ти като един от тях би трябвало да знаеш това ) , та сега помисли кой, кой е избрал ;)
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 437
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: София

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от ferdy » 30 Дек 2009, 13:18

Eliana написа:Хора не се карайте за такива работи. Ясно е, че ще има за правилата и против, но по- добре да приемем нещата такива каквито са. Има правила, които трябва да се спазват. И три дни да продължи да се пише по тази тема нищо няма да се промени. Гледам някои от потребителите си пускат теми, каквито трябва да има в този подфорум и никой не се оплаква. И всичко си върви както трябва. Но винаги ще има недоволни. Недейте да насаждате някакво излишно напрежение, защото няма смисъл. За мен темата е изчерпана и не смятам да взимам някакво отношение повече по нея. Каквото имаше да казвам го казах даже ми се струва, че се поулях с обясненията :)
Весело посрещане на Новата година :winky:


Елиана, ти да виждаш доволни от промяната? По твоята логика, трябва винаги си траем, когато някой ни прави гадното, ми тогава щяхме да сме още под турско робство. Какво значи има правила и никой не се оплаква? Тази тема да не е фантом?

Недоволна съм от правилата и темата за мен не е изчерпана.

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от Eliana » 30 Дек 2009, 14:04

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Смяна на Конституции, освобождаване от турско робство ехеее.... :mhihi:
Интересно някой от вас направи ли си труда да се замисли тези правила по- различни ли са от останалите в подфорумите и най- вече от основните правила на форума? :)
Правила има и ако не ви харесват това си е ваше право ;) Не знам що решихте, че точно този подфорум трябва да се отличава всички други. :)


ferdy, ти от какво точно си недоволна? :) От правилата като цяло или..? :)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 437
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: София

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от ferdy » 30 Дек 2009, 14:32

От новите правила в "Страхотни" не съм доволна. Тази секция се е променила с времето, затова е нужна адекватна промяна и в правилата, но не в насоката, в която вие поехте.

Най-вероятно някой ще ми отговори, че основните правила също изключват темите, несвързани с марката, но такива теми в "Страхотните" има отдавна и не виждам на някой да пречат, напротив, смятам, че надграждат взаимоотношенията на потребителите.

В "Извън темата" е допуснато такова изключение и това е най-посещаваният раздел, хубаво ще е ако направите изключение и със "Страхотни" и допуснете там да присъстват истории, чиито основен мотив не са БМВ-та, но все пак присъстват.

Покрай марката тук се събират хора, които с времето стават близки и имат нужда да споделят и нещо различно от авто проблеми и впечатления, други имат влечение към писането на истории, които искат да споделят. В 99% от историите, винаги става въпрос за коли. В една от последните заключени истории, например, лирическият герой прекарва цялото време на капака на колата си.

Историите не пречеха на никой.

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от Eliana » 30 Дек 2009, 15:19

ferdy написа:От новите правила в "Страхотни" не съм доволна. Тази секция се е променила с времето, затова е нужна адекватна промяна и в правилата, но не в насоката, в която вие поехте.

Най-вероятно някой ще ми отговори, че основните правила също изключват темите, несвързани с марката, но такива теми в "Страхотните" има отдавна и не виждам на някой да пречат, напротив, смятам, че надграждат взаимоотношенията на потребителите.

В "Извън темата" е допуснато такова изключение и това е най-посещаваният раздел, хубаво ще е ако направите изключение и със "Страхотни" и допуснете там да присъстват истории, чиито основен мотив не са БМВ-та, но все пак присъстват.

Покрай марката тук се събират хора, които с времето стават близки и имат нужда да споделят и нещо различно от авто проблеми и впечатления, други имат влечение към писането на истории, които искат да споделят. В 99% от историите, винаги става въпрос за коли. В една от последните заключени истории, например, лирическият герой прекарва цялото време на капака на колата си.

Историите не пречеха на никой.


Е, какво точно не ти харесва де :) Че са базирани на основните правила, че трябва да се спазва добрия тон в темите, че не трябва да се постват само емотикони в мнението, че трябва да са на автомобилна тематика, защото това е автомобилен форум, че трябва когато използвате цитати да посочвате източника от това ли не си доволна?
Нали се сещаш за какво е подфорума "Извън темата" ? Не ви ли е достатъчен той като изключение или искате във всичките форуми да си пишеме к'вот си искаме? :)
На мен ми е ясно, че с времето хората тук започват да се събират, запознават се и създават близки отношения по между си, но това не става в "Страхотни истории", а по седмични сбирки, събори и т.н Също така има една функция "ЛС", която също е определена за това, но да ми твърдиш, че отношенията на потребителите се градят върху теми като тази viewtopic.php?f=2&t=181584 тази viewtopic.php?f=2&t=176304 или тази viewtopic.php?f=2&t=179514 за която дори автора не си е направил труда да я напише с български букви звучи не несериозно или смешно ами не знам как... :)
Изображение

Crash Master
Аватар
Мнения: 1883
Регистриран на: 22.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '86 316; '89 520i
Мечтае да кара: Е28 М5

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от viper » 30 Дек 2009, 15:56

Елианке, ти да не си немска възпитаничка по правилата от 18-ти век? Или просто сутрин не сипваш мляко в мюслито? :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook