DIY - Секция?

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 313
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: София

DIY - Секция?

Мнение от radio_manbg » 21 Окт 2009, 12:04

Последните два дни се позамотах по колата
Сменявах крушки по интериора, Сервизирах гюрука, почиствах и така нататък.
Предвид това че форума като обем информация е доста богат но така наречената информация - направи/поправи си сам е доста пръснтата според мен ще е удачно да се направи една такава секция.
Сигурен съм че доста бързо ще започнат темите да се размиват затова темите които биха могли да се слагат вътре е добре да се заключени след като е проверено дали са стоиностни и с подробно информация и съответен снимков материял.
В интернет има доста материял затова е добре в такава секция да са структурирани и няколко раздела съответно за най-разпространените у нас модели - различни директории, също така една основна за теми примерно за боядисвания ремонти на бронии, поддръжка на кожа, полиране и т.н. и една графа други модели за по-малко популярните модели. Ми могло лесно да се разбере по брой мнения и посещения кои модели са водещи (болшинство) и кои не.

Поне от моя гледна точка това ще е полезно.

Ако се подхване такава инициатива то ще се ангажирам да преведа това което има налично като информация (и доколкото ми позволяват знанията).

Понеже доста хора ще изкат да споделят опита си могат да бъдат оставени е-маил адреси на които да се праща информация от други потребитили и след синтезирането и да се слага в тема в съответния раздел.

Това всичко са идей който незнам доколко са осъществими, но според мен би било полезно за форума.

Поздрави
ИзображениеИзображение
Изображение
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЛИКА ДЪРЖАВА
БЪЛГАРИТЕ - ВЕЛИК НАРОД

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: DIY - Секция?

Мнение от Dimitroff » 21 Окт 2009, 12:06

Поне в Е46 подфорум такава тема има...в Е39 май също, в Е36 - пак.
Ако всичко се обедини ще е доста по-голямо мазало, отколкото ако са си в конкретните секций.

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook