изчезват ми мнениятя

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Re: изчезват ми мнениятя

Мнение от Vlados » 27 Сеп 2009, 22:51

igra4a-c2560xm написа:е малко малко неска още 300 назад ебахти и подигравката маи щи ви изоставям както напраиха някои по умни колеги на които явно им писна от такива подигравки :wave:

Абсолютно те подкрепям!
Наистина, който е по-умен и му изчезват мнения с пълно право трябва да изостави форума. Не може така да се ебават с хората. Пишеш, пишеш и тъкмо станеш старши ентусиаст и те връщат обратно. Чиста подигравка. Аз само чакам да ми намалеят мненията и се махам оттук... да видим какво ще правят после останалите!
Изображение

E21 поклонник
Аватар
Мнения: 563
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: e36 компот

Re: изчезват ми мнениятя

Мнение от x3m » 27 Сеп 2009, 23:04

ms написа:ПС: И на мен ми се губят мнения- има-няма 20 броя... А познайте защо моите са намалели с толкова, а вашите с много...


И аз това щях да ги питам :dunno:
BMW Team Mladost
E-21 Team Bulgaria

Новини
Аватар

Re: изчезват ми мнениятя

Мнение от Новини » 27 Сеп 2009, 23:54

:lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 506
Регистриран на: 22.12.2007
Местоположение: мировяне сити
Пол: Мъж
Кара: 30 ки до гроб
Мечтае да кара: на метан

Re: изчезват ми мнениятя

Мнение от igra4a-c2560xm » 28 Сеп 2009, 0:16

занчи аз съм във форума от 4 години отначалото 1 година не се бях регнал само четях след това реших че вече е време и съм компетентен да давам някакви мнения и до ден днешен от човек с по малко от 300 мнения несам си купувал нищо и не вазнамерявам да го направя но като гледам вече ме приравниха с тея регнатите преди месец така че вече и да искаш незнаеш какво става и кои какъв е

Мародератор
Аватар
Мнения: 12345
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: изчезват ми мнениятя

Мнение от Mollov » 28 Сеп 2009, 10:16

В случая ти сам се приравняваш с тия регистрирани преди няколко месеца... щото това "приравняване" го има само в главата ти...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1953
Регистриран на: 11.08.2009
Местоположение: Добрич
Кара: Е39 '02 530d

Re: изчезват ми мнениятя

Мнение от LUCIFER'S » 28 Сеп 2009, 11:50

Да не ти дреме изобщо за мненията, знанията ти и практиката ти (ако имаш такива) никой не може да изтрие... Убедил съм се отдавна, че повечето хора от персонала на форума (модератори и т.н.) нямат никакви познания по автомобилите или по двигателите нито са се занимавали с практика.... Понаучили са това, онова което са прочели във форума, други са копирали от други форуми материали и т.н. и като стане нещо по колите им бягат само по сервизи и си плащат за елементарни ремонти и се правят на големи майстори и много компетентни, а всъщност са едни клавиатурни пианистчета... ;) Истинските ентусиасти сами си ремонтират автомобилите. За един автомобилен маняк с ремонта на автомобила е все едно като да оставиш жена си някой друг да я оправя... 8)
Fortuna fortes metuit, ignavos premit.

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook