Конструктивно предложение

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 131
Регистриран на: 22.08.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 7er E38 740iA 4,4l., '99, 286h.p.
Мечтае да кара: M5 400h.p.+ / 500 h.p.+
Детайли за колата: V8, S EDC, ASC, TV/Navi 4:9, 17" 245/55/17...много хубави неща...

Конструктивно предложение

Мнение от yuliancho » 11 Авг 2009, 16:09

Скъпи, Администратири и Модератори на любимия ни Форум,

Макар и като ентусиаст с недотам активен профил, не малко пъти съм намирал полезна информация и помощ тук от компетентни колеги а когато съм могъл аз да бъда полезен с нещо съм се старал да дам максимално грамотна информация.
Обръщам се към Вас с молба, от името на не малко на брой собственици на Е38, като Ви моля да отделите подфорум за Е38. Сигурен съм че ще се съгласите, че този модел поевтиня драстично последните 4-5 години, През последните 2 броят им започва да се увеличава вече собственост не на крупни бизнесмени, а на хора с по-скромен бизнес, служители с по-високо самочуствие но не с дотам голям доход, и дори хора с среден доход. Според мен се повтаря случая с Е34 отпреди 8-9 години и с Е36 от преди 5-6. Скъпи коли, които достигат преломаната възраст от 10 години и започват да сменят стремглаво собствениците си, като съответно морално остаряват и цената им пада все повече. Като се наблюдава тенденцията да се увеличават собствените на "нормални" хора Е38 ще се увеличава...те няма да останат в сянката на 5цата както се случи с Е32 - невероятна кола, която обаче не личеше да носи нещо по-ново и различно от Е34 и затова си остана в девета глуха, без собствен характер и излъчване, изцяло засенчена от Е34 която предлагаше същото но в по- "човешки" размери. Е38 обаче е различен автомобил, със собствено място в развитието на моделите...много хора пренебрегват това че е чистокръвна седмица и поради това че е невероятно красива по мнение на много много хора, я искат и купуват - погледнете в mobile.de - средната цена на Е38 е ок. EUR 5000 с тенденция да пада. Като направите справка в този форум в преброяването на собствениците на Е38, ще видите числото на хората които имат нужда от това. Мисля че за момента колкото е необходимо да има форум за Е30, толкова има и за Е38!

Ще сме Благодарни и признателни за разбирането!
Бъди възторжен идеалист, смел до безумство, влюбен в България до фанатизъм, честен до самопожертвуване[album][/album]

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4700
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Мнение от Bavarcho » 11 Авг 2009, 17:02

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=144325 :winky:
И докрая на темата няма отговор...

Иначе по мой наблюдения и малко преброяване преди време притежателите на Е38 в форума са около 40 - 50, това е горе доло на броя потребители пуснали тема за Е38 или на който пише в профила че карат Е38 и още малко наблюдения...
А активните /слагаме такива с над мнение на седмица/ са под 20...

За какъв нов раздел да говорим? Пък и колкото и да падне цената все пак е 7 серия, голяма кола, малко хора предпочитат 7 серия, пред 5 серия за същите пари...
Изображение

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook