Малък въпрос за подписа и рекламните препратки в него..

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Малък въпрос за подписа и рекламните препратки в него..

Мнение от Bogat-Beden » 19 Май 2009, 21:51

Мисля ,че немалко хора вече поне бегло имат някаква представа за форумното ми поведение.Както се вижда -не съм сред топ спамерите,не мисля и че съм от конфликтните ,за съжаление не съм и сред най-полезните с постове в техническите подфоруми,но..
Въпросът ми е защо ми се забрани и ми премахнаха подписа в който имаше някаква форма на реклама,а за други потребители това не е проблем.. :roll: -Няма да давам примери,защото не ме притеснява как за тях може,а защо за мен не може,при положение ,че първо питах с ЛС рекламния отдел,имах желание да бъде по правилата,да си заплатя ако и колкото трябва и така..На последното ми ЛС никой не благоволи да отговори,но подписа ми беше изтрит...Надявам се на каквото и да е било логично или поне адекватно разяснение,разбира се ако може.. :roll:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Малък въпрос за подписа и рекламните препратки в него..

Мнение от X-citer » 19 Май 2009, 22:28

Аз мисля, че ще мога да ти отговоря на въпросите.

Bogat-Beden написа:Въпросът ми е защо ми се забрани и ми премахнаха подписа в който имаше някаква форма на реклама,а за други потребители това не е проблем.. :roll:

Отговора тук се крие във втора точка от правилата за подписи и аватари, с които ти си се съгласил давайки отметка при регистрацията във форума:
Код: Избери целия код
2. Абсолютно забранена е всякаква реклама в подписи и аватари на фирми, търговска дейност, частни или комерсиални обяви, търговски интернет страници. Изключения се допускат само след изрична договорка с администраторите на форума.


Рекламите в подписите и аватарите се трият от администрацията на форума. Това, че някой е пропуснат е въпрос на време. Рано или късно подписът бива изтрит по сигнал на потребител или ако административния екип забележи нередност. Просто няма как да знаем във всеки един момент дали някой потребител не си е променил подписа чрез профил-а. Факт е, че реклами в подписите има, но е факт и че ежедневно срещате Изображение или Изображение в профилите на потребителите, което означава, че се трие. Просто трябва време за да се види и да се коригира.

Bogat-Beden написа:-Няма да давам примери,защото не ме притеснява как за тях може,а защо за мен не може,при положение ,че първо питах с ЛС рекламния отдел,имах желание да бъде по правилата,да си заплатя ако и колкото трябва и така..На последното ми ЛС никой не благоволи да отговори,но подписа ми беше изтрит...Надявам се на каквото и да е било логично или поне адекватно разяснение,разбира се ако може.. :roll:


Доколкото съм запознат с твоя случай, след запитване до рекламния отдел ти е отговорено, че можеш да рекламираш в платена обява както другите колеги в отделна важна тема, но ти е отказана реклама в подписа. Въпреки това на два пъти слагаш въпросната реклама в подписа си след като е изтрита от административния екип. Точно поради причината, че не си от вчера във форума не е приложено и някакво лично предупреждение към теб, а просто е изтрит подписа.
Мисля, че с това отговорих на въпросите ти. Ако има още нещо неизяснено не се притеснявай да ме питаш на ЛС - ще ти отговоря, а ако не е в моята компетенция лично ще поставя въпроса пред рекламният отдел и ще те уведомя за отговора.
Изображение

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook