Подфорум "ТУРИНГ"

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Кога ще има такъв подфорум?

До 1 месец
0
Няма гласували
До 6 месеца
0
Няма гласували
До 3 години
0
Няма гласували
Никога
2
100%
 
Общо гласове : 2
Crash Master
Аватар
Мнения: 1883
Регистриран на: 22.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '86 316; '89 520i
Мечтае да кара: Е28 М5

Подфорум "ТУРИНГ"

Мнение от viper » 26 Апр 2009, 23:08

Хрумна ми, че нямаме подфорум за пътувания. Със сигурност ще е полезно да има с кого да споделиш къде си ходил, как е било и с какви неща си се сблъскал, пък и другите няма да се видят в чудо с винетки, тол такси, хотели и т.н. Предполагам, че може да се кръсти "Туринг клуб" или нещо такова. Даже ще напомня за едни хора, дето забегнаха през океана :winky:
Последна промяна viper на 11 Яну 2010, 1:20, променена общо 1 път

бай печатар
Аватар
Мнения: 2207
Регистриран на: 26.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 525tds-A
Мечтае да кара: Е38 728i

Мнение от NeoPrint » 26 Апр 2009, 23:20

Добра идея само да се казва другояче защото "Туринг" са на БМВ комбитата.

Новини
Аватар

Re: Подфорум "ТУРИНГ"

Мнение от Новини » 27 Апр 2009, 1:05

viper написа:Хрумна ми, че нямаме подфорум за пътувания. Със сигурност ще е полезно да има с кого да споделиш къде си ходил, как е било и с какви неща си се сблъскал, пък и другите няма да се видят в чудо с винетки, тол такси, хотели и т.н. Предполагам, че може да се кръсти "Туринг клуб" или нещо такова. Даже ще напомня за едни хора, дето забегнаха през океана :winky:


Брейй.... за толкоз години, най-накрая роди добра идея :D

Харесва ми, да видим и останалите посетители какво мислят ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5014
Регистриран на: 18.05.2005
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: 7er

Мнение от Stanchev » 27 Апр 2009, 10:16

супер е идеята, всичката информация ще се набие в този подфорум, а не разпръснато по извън темата и страхотни историй ;)
Изображение

Скрапчо
Аватар
Мнения: 912
Регистриран на: 7.04.2006
Местоположение: Средата на 90-те, иначе София
Пол: Мъж
Кара: конджул

Мнение от Ivan Petrov » 27 Апр 2009, 13:55

Евала, форума става все по-общ ама важното е да има много потребители, че иначе и рекламката куца... :bowdown:
Изображение

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 27 Апр 2009, 14:08

Ivan Petrov написа:Евала, форума става все по-общ ама важното е да има много потребители, че иначе и рекламката куца... :bowdown:


Скрапи, какво пак се развълнува? Предложената секция е свързана с него, което правим с колите си. Какво общо има това с реклама и по-общ форум само ти и група руски учени знаете. ;)

Crash Master
Аватар
Мнения: 1883
Регистриран на: 22.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '86 316; '89 520i
Мечтае да кара: Е28 М5

Re: Подфорум "ТУРИНГ"

Мнение от viper » 27 Апр 2009, 14:17

!!Asen_X написа:Брейй.... за толкоз години, най-накрая роди добра идея :D


!!Тупан_X :mrgreen:

NeoPrint написа:Добра идея само да се казва другояче защото "Туринг" са на БМВ комбитата.


Стефчо, имам в предвид, че на английски Тouring означава пътуване, пък и Туринг Клуб звучи доста БМВ-ейско :winky:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3390
Регистриран на: 15.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 328i Turbo
Мечтае да кара: BMW F10 M5

Мнение от ///Ivan » 27 Апр 2009, 14:21

Аз съм ЗА! ;)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1438
Регистриран на: 18.01.2007
Пол: Мъж
Кара: E39 535i '01
Мечтае да кара: Mки, Ферарита и други глупости :)

Re: Подфорум "ТУРИНГ"

Мнение от Feanor » 27 Апр 2009, 15:07

viper написа:Стефчо, имам в предвид, че на английски Тouring означава пътуване, пък и Туринг Клуб звучи доста БМВ-ейско :winky:


Идейката е добра, само тоя туринг ми бърка в здравето, че комбитата хич не ги тача нещо. :mhihi:
"Nothing gives one person so much advantage over another as to remain always cool and unruffled under all circumstances"

Скрапчо
Аватар
Мнения: 912
Регистриран на: 7.04.2006
Местоположение: Средата на 90-те, иначе София
Пол: Мъж
Кара: конджул

Мнение от Ivan Petrov » 27 Апр 2009, 15:50

!!Asen_X написа:Скрапи, какво пак се развълнува? Предложената секция е свързана с него, което правим с колите си. Какво общо има това с реклама и по-общ форум само ти и група руски учени знаете. ;)

Имах предвид, че от 2007-ма лятото насам почти няма информация за BMW която да е полезна, само в основния форум се пише какви модели ще излезнат и до там свършва всичко ;) Нека бъдем по-ориентирани към колите и по малко към общите работи, защото иначе форума губи тежест в очите на хората от които наистина може да се научи нещо ;)
Изображение

Crash Master
Аватар
Мнения: 1883
Регистриран на: 22.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '86 316; '89 520i
Мечтае да кара: Е28 М5

Мнение от viper » 27 Апр 2009, 16:38

Ivan Petrov написа:
!!Asen_X написа:Скрапи, какво пак се развълнува? Предложената секция е свързана с него, което правим с колите си. Какво общо има това с реклама и по-общ форум само ти и група руски учени знаете. ;)

Имах предвид, че от 2007-ма лятото насам почти няма информация за BMW която да е полезна, само в основния форум се пише какви модели ще излезнат и до там свършва всичко ;) Нека бъдем по-ориентирани към колите и по малко към общите работи, защото иначе форума губи тежест в очите на хората от които наистина може да се научи нещо ;)


Пич, не искам да влизаме в спор, но според мен има един момент в който човек започва да се интересува не само от дрифтове и мазане с масло, а от това да види как живеят хората в белите държави, да се радва на комфортната возия в 5-тата серия... такива работи. Предлагам да не се титуловаме клуб "Ремонт на БМВ" + джафкане с Другите за това, как завива бавареца :winky:

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4700
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Мнение от Bavarcho » 27 Апр 2009, 17:48

Голяма ЗА!

п.с. И знам кой е подходящ за модератор - Жоро Пенчев, няма друг да разказва така пътешествията си.
Изображение

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 27 Апр 2009, 22:34

Оооо имам и аз матрял споко за 37дни 30 000км в 9европейски държави ;)
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Мнение от Vlados » 27 Апр 2009, 23:19

Според мен също идеята е много хубава, но ми се струва, че няма да е от леките раздели - ще се почнат едни теми от рода: "Ходих на Синеморец и по магистралата ги скъсах всички". Иначе наистина ще е добре да има отделни теми, които в един по-ранен момент да се заключват и да не се допуска никакво разводняване. Ще е хубаво ако има налични, в темата да се качват и снимки от съответните места.
Заглавието "Туринг Клуб" наистина звучи двузначно, защото може да се бърка с "Клуб Комби". Според мен едно просто заглавие като "Пътуване" ще е достатъчно.
Изображение

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12780
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Мнение от vld » 28 Апр 2009, 10:04

И на мен ми харесва идеята :)
Но ми се се струва, че автора на темата има в предвид повече насочеността към чуждестранните пътувания.
Тук в България си ги знаеме пътищата и общо взето адаша написа какво ще се случи.
А за чужбина и аз имам какво да раказвам, един два пъти годишно правя тегели по европа :winky:
Доста хора патуват и не е лошо да има къде да си разказваме :)
Изображение

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook