Продава - Автомобили / Мотоциклети - поправка

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Продава - Автомобили / Мотоциклети - поправка

Мнение от bivola » 07 Апр 2009, 12:26

Понеже доста от колегите предимно новите не си правят труда да прочетат важните теми , така наречените правила за писане в дадения раздел, защо името на раздела не се промени от Продава - Автомобили / Мотоциклети на Продава БМВ - Автомобили / Мотоциклети или нещо от този род така,че да се вижда още преди да са влезнали в раздела ;)
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Мнение от kiko » 07 Апр 2009, 16:22

ама ся последно там мотори могат ли да се продават?

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Мнение от bivola » 07 Апр 2009, 17:33

Стига да са със марката БМВ :)
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4700
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Мнение от Bavarcho » 07 Апр 2009, 18:48

Мястото, където може да продадете своя автомобил или мотоциклет с марка BMW.


Е това е описанието под името на раздела.
Няма да седи някак естетично хубаво, лично мнение.
Пък тези новите които се регистрират за да пуснат обява, за друга марка, не са чак толкова много.
Те не си правят труда да прочетът "шаблона" пък друго.

п.с. Ако не се справят колегите, Асен знае за желанието ми.

п.с.2. Какво е това отдоло при модераторите (Реклама) ?
Изображение

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Мнение от bivola » 07 Апр 2009, 20:32

Е ти па голем естет стана....според мен описанието е на втори план и общо взето я има , я няма 10% да са го прочели , докато в самото име на раздела би било по - очевадно :!:
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Мнение от VesoPesa » 08 Апр 2009, 0:25

bivola написа:...докато в самото име на раздела би било по - очевадно :!:

абе то на идиотите ако ще не очевадно, ами очебодно да е пак няма да се съобразяват ;)

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4700
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Мнение от Bavarcho » 08 Апр 2009, 8:01

bivola написа:Е ти па голем естет стана....според мен описанието е на втори план и общо взето я има , я няма 10% да са го прочели , докато в самото име на раздела би било по - очевадно :!:


Ачко, аиде не се познаваме ;) :mhihi:

bivola написа:
...докато в самото име на раздела би било по - очевадно

абе то на идиотите ако ще не очевадно, ами очебодно да е пак няма да се съобразяват


Баш...!
Изображение

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Мнение от bivola » 08 Апр 2009, 11:34

Както и да е ;) Тураите катанец :idea:
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4700
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Мнение от Bavarcho » 08 Апр 2009, 12:29

bivola написа:Както и да е ;) Тураите катанец :idea:


Да не се разсърди бе?
п.с. Дай да друг терен, че тука не става ;)
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 20.03.2008
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW M50 B20 VANOS

Мнение от nitemare » 09 Апр 2009, 21:34

Според мен това да се продава в този форум само БМВ-та е пълна дискриминация към останалите марки.Нали за това е продава автомобили.Тези правила са глупости.Извинявам се че съм толкова директен,но това ми е мнението. ;)

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Мнение от bivola » 11 Апр 2009, 0:07

nitemare написа:Според мен това да се продава в този форум само БМВ-та е пълна дискриминация към останалите марки.Нали за това е продава автомобили.Тези правила са глупости.Извинявам се че съм толкова директен,но това ми е мнението. ;)

Колега , това е БМВ форум не мобиле.бг ;)
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 20.03.2008
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW M50 B20 VANOS

Мнение от nitemare » 11 Апр 2009, 0:23

bivola написа:
nitemare написа:Според мен това да се продава в този форум само БМВ-та е пълна дискриминация към останалите марки.Нали за това е продава автомобили.Тези правила са глупости.Извинявам се че съм толкова директен,но това ми е мнението. ;)

Колега , това е БМВ форум не мобиле.бг ;)

Така е ,обаче нали това е идеята на форума за автомобили да се продават коли,но както и да е вие си знаете,обаче пак не сте прави.Аз всеки ден по няколко пъти влизам тук,за да гледам какво се продава,а вие ми разваляте кефа ;) и не мога да си пусна и моята кола за продажба.

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Мнение от bivola » 11 Апр 2009, 10:59

Колега , ако искаш да си продаваш колата тук е местото :arrow: http://www.vwclub.bg/forum/index.php
ако искаш да разглеждаш различни обяви http://tuning.bg/forum продават се страшни екземпляри доста често , а тук се наслаждавай просто на BMW - та ;)
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 20.03.2008
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW M50 B20 VANOS

Мнение от nitemare » 11 Апр 2009, 15:03

bivola написа:Колега , ако искаш да си продаваш колата тук е местото :arrow: http://www.vwclub.bg/forum/index.php
ако искаш да разглеждаш различни обяви http://tuning.bg/forum продават се страшни екземпляри доста често , а тук се наслаждавай просто на BMW - та ;)

Благодаря ти колега,но все пак ви казвам че това е дискриминация,а в другия форум и там са едни всички.Тези правила,които правите някои от тях нямат никакъв смисъл само ограничавате ползването на форума.Така си мисля.Благодаря!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1089
Регистриран на: 25.12.2002
Местоположение: пловДИВ Стара ЗагорКА
Кара: не кара пил-ама пий карал

Мнение от ///milko way » 11 Апр 2009, 17:39

някои модератори от раздела явно трябва да ходят на семинар,защото виждам,че новата платформа ги изненада неподготвени ;)
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=143884
Изображение
Bcu4ko cBъP|_|_|Ba Do5pe.Ako He|_|_|_o cBъP|_|_|u 3/\e,To npocTo He e cBъp|_|_|u/\o!

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook