Относно молбите за членство в БМВ Клуб

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Относно молбите за членство в БМВ Клуб

Мнение от Vlados » 15 Мар 2009, 16:40

Искам в тази тема да попитам компетентните лица следното: Какво става с подадените молби за членство и разглеждат ли се такива? В смисъл такъв, че няма обратна информация затова, дали е получена някъде попълнената форма с лични данни (а те не са малко).
На страницата за онлайн кандидатстване пише следното: "След изпращане на заявката, Вие ще получавате автоматични бюлетини за нейното придвижване на вашият e-mail адрес", но до момента, поне аз нямам никакъв мейл, а мина доста време.

Позволявам си да пусна тема, тъй като не съм на ясно точно към кой да се обърна и мисля, че е по-правилно, отколкото да започна ЛС-кампания спрямо администратори, модератори и т.н. Освен това, доколкото съм срещал писания из различни теми, има и други хора, които са подавали молби и не знаят какво става с тях, така ме ще бъде полезно и за други.

Ако се прецени, темата може да се използва и като информационна, в смисъл такъв - да се пише поне, кога ще има събрание на УС за разглеждане на молбите и приемане на нови членове, кои са приети/отхвърлени и т.н. Също така в онлайн формата е посочено, че "При липсващи или некоректно попълнени данни, вашата молба няма да бъде разгледана." - могат да се посочват и некоректно попълнените такива с цел коригирането им от подателите им и новото им изпращане.

Предварително благодаря за отговорите!
Изображение

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 15 Мар 2009, 18:42

Идната седмица ще има цяла нова секция във форума, свързана с клуба, където ще бъде изяснено и обяснено абсолютно всичко. В момента я пълним с информация и ще я пуснем.
Също така от идната седмица стартира офис на клуба в центъра на София, ще има и телефон, на който ще може да получавате желаната информация. ;)

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Мнение от Vlados » 15 Мар 2009, 19:32

Цяла секция звучи мнооого добре :yes:
Ще изчакаме до следващата седмица ;)
Изображение

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook