Форума излезе от контрол

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Форума излезе от контрол

Мнение от Huku » 22 Фев 2009, 4:50

За съжаление форума стана много популярен и се пренасели както например 100лицата се пренасели от мързеливи селяни и провинциалисти. Всеки започна да си пише в който подфорум му скимне без да се попита дали е за там. Тука вече по-скоро можеш да си намериш рецепта за телешко варено отколкото да разбереш нещо за твоето BMW.
Всяка жаба да си знае гьола!
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 22 Фев 2009, 5:06

както виждаш тези теми които трябва да се заключват се заключват.

ако имаш предложение как да биеме през ръцете юзери _преди_ да пуснат безумна тема...
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 280
Регистриран на: 18.11.2007
Местоположение: Sofia

Мнение от margit0 » 22 Фев 2009, 5:09

Че то и тази е една от многото... :|

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1308
Регистриран на: 12.02.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: харабийската
Мечтае да кара: Е36 М3 Cabrio, E93 M3
Детайли за колата: Пълно шукаритети!

Мнение от Richmond » 22 Фев 2009, 5:58

Пич, не че съм провенциалист, но просто разбери - така е в България, за жалост това ние е мантелитета прост и залухав! Дръго няма какво да се коментира :confused:
Изображение

оптимист-неверник
Аватар
Мнения: 2330
Регистриран на: 23.06.2004
Местоположение: без значение
Пол: Мъж
Кара: старо Е 34
Мечтае да кара: ново Е 34
Детайли за колата: най- добрата

Re: Форума излезе от контрол

Мнение от ktv » 22 Фев 2009, 7:54

Huku написа:За съжаление форума стана много популярен и се пренасели както например 100лицата се пренасели от мързеливи селяни и провинциалисти. Всеки започна да си пише в който подфорум му скимне без да се попита дали е за там. Тука вече по-скоро можеш да си намериш рецепта за телешко варено отколкото да разбереш нещо за твоето BMW.
Всяка жаба да си знае гьола!

Разбирам идеята ти, да не се пишат глупости тук, но тръгваш по грешния начин и е възможно да отвориш бутилката, и да изпуснеш духа от нея. Разбра ли ме, 100лично момче?
п.п. Не се дразня, че съм от провинцията, но има хора които се обиждат и няма да ти простят.
Едно е да искаш, второ е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж

Re: Форума излезе от контрол

Мнение от veso VTK » 22 Фев 2009, 8:12

Huku написа:За съжаление форума стана много популярен и се пренасели както например 100лицата се пренасели от мързеливи селяни и провинциалисти. Всеки започна да си пише в който подфорум му скимне без да се попита дали е за там. Тука вече по-скоро можеш да си намериш рецепта за телешко варено отколкото да разбереш нещо за твоето BMW.
Всяка жаба да си знае гьола!

---Нещо комплекси ли избиваш че така явно изтъкваш че си от 100лицата? Ktv е прав.Чекай малко.А що се отнася до форума и безумните теми,Имаш право.Но админите си знаят работата.Момчетата не напразно са на този пост.Ти не се напрягай.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2337
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: N42B20 с ръкавици
Мечтае да кара: Spitfire

Мнение от Archangel » 22 Фев 2009, 8:15

Усещам нова София vs. Другите градове драма.
Аз им свалям шапка на модераторите за търпението и железните нерви.
На тяхно място щях да съм кипнал отдавна и да има банове за доста хора - било то фенове на марката или не.
Rainbow shaker,
On a stallion twister,
Bareback rider,
On the eye of the sky,
Stormbringer coming down,
Meaning to stay,
Thunder and lightning,
Heading your way..

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Мнение от POL_Starshi » 22 Фев 2009, 8:39

ktv написа:
Huku написа:За съжаление форума стана много популярен и се пренасели както например 100лицата се пренасели от мързеливи селяни и провинциалисти. Всеки започна да си пише в който подфорум му скимне без да се попита дали е за там. Тука вече по-скоро можеш да си намериш рецепта за телешко варено отколкото да разбереш нещо за твоето BMW.
Всяка жаба да си знае гьола!

Разбирам идеята ти, да не се пишат глупости тук, но тръгваш по грешния начин и е възможно да отвориш бутилката, и да изпуснеш духа от нея. Разбра ли ме, 100лично момче?
п.п. Не се дразня, че съм от провинцията, но има хора които се обиждат и няма да ти простят.


Мдаааааа,лоша работа! И сега какво ще правим жаби? :evil:
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

ШОП
Аватар
Мнения: 3110
Регистриран на: 23.06.2003
Местоположение: София
Кара: e87lci

Мнение от BMDrago » 22 Фев 2009, 8:52

Тръгвате погрешно :nono: Форумът трябва да е за хора,които наистина са заинтересовани от марката.В случая местожителството няма значение,няма смисъл да има дразги за това.Има доста хора,които пишат от чужбина и това е приятно,защото част от тях се пренася в родината.Предполагам,че автора на темата просто го е дал като пример това с 100лицата :roll:
Аз мисля ,че трябва да се ограничават потребителите да ползват само един юзър и примерно да има някаква възрастова граница или нещо такова-да се избегнат теми като вчерашната с Люлинския тунел :confused:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 429
Регистриран на: 18.12.2007
Местоположение: iZ DefIlEtaTa
Пол: Мъж
Кара: CoMPacT M54Б30
Мечтае да кара: 645Ci

Мнение от Sparco_Racing » 22 Фев 2009, 8:52

POL_Starshi написа:Мдаааааа,лоша работа! И сега какво ще правим жаби? :evil:



Май трябва да се затегнат и променят правилата... :idea:
Drifting Is NOT a Crime ...
"The Power Of ///M In The Palm Of My Hands"™
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 286
Регистриран на: 10.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36, E87, F25

Мнение от xts » 22 Фев 2009, 8:57

Нормално е за E90 все още да няма много информация във форума ;) Все пак е чувствително нов и скъп модел за повечето от нас тук :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 296
Регистриран на: 29.08.2006
Пол: Мъж
Кара: F01 750LI Xdrive

Мнение от jivko81 » 22 Фев 2009, 9:12

Някой колеги вече са си направили и стикери по темата.
http://www.bmwpower-bg.net/forums/templ ... 69_big.jpg

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E30 оригинал
Мечтае да кара: недокосната Е30

Мнение от x-ekutor » 22 Фев 2009, 9:19

Хайде спрете с това София vs Провинцията.Мисля че замисълът на темата не е такъв.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 8.05.2005
Местоположение: Горна Оряховица
Кара: IS

:)

Мнение от Dundiu » 22 Фев 2009, 9:23

Кво значение има кой от къде е, при положение че селяндурите са навсякъде?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 296
Регистриран на: 29.08.2006
Пол: Мъж
Кара: F01 750LI Xdrive

Re: Форума излезе от контрол

Мнение от jivko81 » 22 Фев 2009, 9:25

Huku написа:За съжаление форума стана много популярен и се пренасели както например 100лицата се пренасели от мързеливи селяни и провинциалисти. Всеки започна да си пише в който подфорум му скимне без да се попита дали е за там. Тука вече по-скоро можеш да си намериш рецепта за телешко варено отколкото да разбереш нещо за твоето BMW.
Всяка жаба да си знае гьола!


Знам, че темата не е такава колега, но погледни как леко е вмъкнато в първото изречение. Иначе и на мен не ми пука кой от къде е. Селянин е манталитет, а не местоживеене. :D
А по основаната част на темата мога да кажа, че модераторите и те са хора (явно) и им се налага да спят или да хапват от време на време и затова се изтърва някой тема. Но и аз си мисля, че доста голям % от регистрираните във форума просто не са тук.
Поздрави.

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook