feedback за потребителите

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: feedback за потребителите

Мнение от err0r » 21 Яну 2011, 0:58

Да де, затова всеки потребител си пуска мнението за останалите. Толкова е просто. Имаш технически проблем. Пускаш тема. Всички, които са те напътствали правилно към разрешаването на проблема, получават по един плюс. Останалите просто остават без. И без това трупането на мнения е една надпревара тук (поне беше, докато броячът отчиташе постинги в Извън темата), та сега поне ще се стремят да трупат и рейтинг... :)
Изображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: feedback за потребителите

Мнение от Иво » 21 Яну 2011, 1:02

Никой модератор няма да одобрява коментарите. Потребителите само ще си преценяват спрямо коментарите и гласовете. Повтарям, че всичко е до настройка и характер, ще пробваме по-нататък опредлено, ще разцъкаме опциите, това е много ценен модул, но за момента на първо място са далеч по-важни неща ;-)

Иво
Изображение
Изображение

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Re: feedback за потребителите

Мнение от SpUd3r » 21 Яну 2011, 10:16

На мен лично ми харесва как е във форумите на Арената и БГАйфон. Долу в дясно на мнението имаш плюсче и минусче и е доста просто - само цъкаш. Ако пък за всеки плюс или минус ще трябва да пиша коментар, то аз не бих давал на никой оценки :mhihi:
Tux0 Ca !
Изображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: feedback за потребителите

Мнение от Иво » 21 Яну 2011, 12:51

На бас, че аз ще имам само минуси, както ги засилвам към БАНановата република :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: feedback за потребителите

Мнение от LiTtLeRoCk » 21 Яну 2011, 12:55

Да направим класация за най-мразен модератор :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: feedback за потребителите

Мнение от kriso85 » 21 Яну 2011, 13:01

LiTtLeRoCk написа:Да направим класация за най-мразен модератор :mhihi:

:mhihi: :mhihi: :mhihi:

Кой ли ще я спечели
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: feedback за потребителите

Мнение от Zagy » 21 Яну 2011, 13:24

Стига спам бе! :mhihi:

Онтопик - идеята е добра. Отдавна трябваше да се въведе. Само момента с оценяването е малко "тънък", но се надявам да се измисли читава система.

Както казват братушките: паживьом - увидим :angel:
Si non confectus, non reficiat.

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: feedback за потребителите

Мнение от err0r » 21 Яну 2011, 13:51

Е кое му е сложното?
Пуснал съм тема с технически проблем. Ти ми отговаряш супер смислено, сдържан тон, адекватен и ползотворен постинг. Най-накрая заради него разрешавам проблема, цъкам + и готово.

... или...

Пускам тема с технически проблем. Ти ми отговаряш "абе, пишльо, толкова ли не можеш да се сетиш кво е" и нареждаш куп емотиконки. Общо взето трупаш количество мнения, без да ти пука за качеството им. Слагам един минус и готово...
Изображение

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: feedback за потребителите

Мнение от Zagy » 21 Яну 2011, 14:15

То това е ясно - нагоре се коментираше, че освен плюсче или минусче ще трябва да се слага и коментар, за да се обосновеш защо си зацафарил някой примерно.
Si non confectus, non reficiat.

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: feedback за потребителите

Мнение от Иво » 21 Яну 2011, 14:52

Стига сте смапили наистина, че темата е сериозна и нека си върви градивна дискусия :wave:
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 902
Регистриран на: 26.10.2008
Местоположение: ДУПНИЦА Скрапинг
Пол: Мъж
Кара: coupe e36 m42 , цоупе е46 325ci
Мечтае да кара: ///M

Re: feedback за потребителите

Мнение от mitrax » 21 Яну 2011, 14:54

предполагам че коментара си е опция , ако ти се занимава пишеш коментар
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3923
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: feedback за потребителите

Мнение от Kroki » 22 Яну 2011, 12:31

Коментара да бъде само за минусите :) . Така ще се вижда дали наистина заслужава - :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: feedback за потребителите

Мнение от Elesar74 » 24 Яну 2011, 14:00

По отношение на т.нар feedback, аз мисля, че това е система приложима само в търговските отношения и сайтове. Когато става дума за пари, с цел избягване на евентуални измами и некоректни търговци. Как това би могло да се приложи за целия форум? Според мен, никак. Аз съм потребител, участвам в различни дискусии, пиша и технически коментари и политически и икономически и глупости, всякакви. И кой за какво ще ми дава оценка по напред, за какво и какво би значел среден резултат от тази оценка? И защо, някой трябва да ме оценява изобщо? Ще ми прави психологически профил ли? Такава оценка е ясна видима и чрез постовете и каква ползва би имало за някой някаква такава систематизирана информация? Че този е идиот, другия неграмотник, този пък е точен, но глупав......Във форума на ip-mart имат система за т.нар репутация. Репутация точки и репутация сила. Първото даже се купува, даваш 1 евро и веднага лапваш 100 реп. точки. И какво имаме, някой слага линк към софтуер за теглене и се почват едни постове: от мен реп+, от мен реп+ и какво означава това, че човека качил линка е е@аси пирата? Но когато купувам нещо и видя че този има 5 от десет точки, негативни, замислям се дали да правя сделка. И няма нужда да чета нам' си колко страници с коректни и некоректни потребители. А пък да ме преценяват модераторите, те и сега могат.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: feedback за потребителите

Мнение от Иво » 24 Яну 2011, 20:42

Ние няма да го пренаписваме този мод, освен ако не намериш някой с твоите праметри ;) И аз ако се пусна за рейтинг ще събера всички минуси, но минусите при моето положение са знак, че си върша добер работата :winky:
Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: feedback за потребителите

Мнение от ms » 25 Яну 2011, 9:23

Един въпрос, че ми е интересно:
Ще мога ли аз като прост юзър да виждам някак (в профила си примерно) кой ми е дал рейтинг и какъв е той- положителен или отрицателен :?: На мен не ми пука (аз си знам отде ще ми дойдат минуси, знам и що и съм съгласен), но със сигурност ще има хора които ги вълнува
И идеята при отрицателен рейтинг задължително да се пише коментар защо е добра...
Изображение
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook