Предложения, свързани с форума

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Предложения, свързани с форума

Мнение от Knoxville_ » 05 Фев 2018, 10:18

Добро утро,

Не намерих такава тема и нямам права да я пусна в раздел "Правила", затова ще е тук и отсега моля модератор да я премести.

1. Форумът има ли опция да бъде невъзможно мултицитирането (използването на повече от 3 цитата наведнъж).
Вижте какво се случва в тази тема на 6-та и 7-ма страница - viewtopic.php?f=116&t=425757

Двама колеги споделят опит, но 70% от коментарите на страницата реално е предходната им комуникация и количеството нова информация е нищожно. Тази опция, ако е налична, няма да затормозява модераторите, а всеки потребител ще трябва сам да коригира публикацията си, ако в нея има много цитати.

2. Може ли да се ограничи цитирането на последния коментар в темите (Изкл. може би за темите "Бързи въпроси и отговори"). Идеята е да се използва цитат само, когато се отговаря на коментар, който не е последен в съответната тема. Особено когато някой колега пусне новата тема и вторият коментар включва цитат, то е ясно за кой коментар се отнася съответната публикация. :lol: Тук вече ще бъде необходима и повече работа на модераторския екип, но такъв е животът - задълженията се увеличават, за сметка на това заплатите намаляват :ok:

3. При цитиране на мнение, което съдържа снимка, да се изрязва снимката или да се оставя само линка към нея. Не мисля, че на някого е необходимо да гледа по 10 пъти една и съща снимка на една и съща страница.

Благодаря за вниманието и по случай понеделник искам да ви почерпя с един Fiat Multipla
Изображение


:ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Предложения, свързани с форума

Мнение от Knoxville_ » 16 Юли 2018, 11:59

Поне да бяхте написали едно "Не", колкото да има някакъв отговор :ok: :lol:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12327
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Предложения, свързани с форума

Мнение от Mollov » 16 Юли 2018, 13:05

Тая тема съм я пропуснал, ще ме прощаваш :) Като цяло имаме идеи за промяна, но това до голяма степен изисква смяна на версията на форума, а в момента нямаме готовност за подобна промяна :)

Но... ще коментирам с колегите и ще ти кажа до няколко дни какво можем да направим с наличните ресурси на форумната система :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Предложения, свързани с форума

Мнение от Knoxville_ » 05 Окт 2020, 12:59

Благодаря, ще очаквам инфо :ok:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12327
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Предложения, свързани с форума

Мнение от Mollov » 05 Окт 2020, 13:50

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mhihi: :dunno: :dummy:

С тази версия на phpBB нямаме какво повече да направим.... но има идеи за обновяване, та.... тогава ще видим :)

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: Предложения, свързани с форума

Мнение от sme666ko » 28 Яну 2023, 15:17

Здравейте, колеги.

Имам едно предложение за по-добър UX. Мисля, че би било добре когато кликнем на бутони "Маркирай форума като прочетен" (главната страница) и "Маркирайте темите като прочетени" (подфоруми) да иска потвърждение, както е при бутон "Изтрий всички бисквитки".

За последния месец два пъти кликнах на тези бутони погрешка, веднъж през браузъра на телефона (кликвам някъде и в същия момент страницата се преоразмерява), и веднъж с пада на лаптопа. Съответно изгубих опцията да чета новите мнения в темите до момента, в който ги маркирах като прочетени, което не е болка за умиране, но е неприятно.


Поздрави,

sme666ko
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 230
Регистриран на: 14.01.2022
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: Сеат Толедо 1.8 20V AGN
Мечтае да кара: Елинор :)

Re: Предложения, свързани с форума

Мнение от Ивайло Димов » 28 Яну 2023, 15:45

Sme6ko ако визираш опцията "непрочетени мнения " да тя се изтрива ,но тази под нея "нови мнения" остава непроменена ,току що го пробвах 3 пъти :bchug: .

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: Предложения, свързани с форума

Мнение от sme666ko » 28 Яну 2023, 16:06

"Виж новите мнения" показва мнения, публикувани в последните N часа/ден/конкретна дата - не съм сигурен. На всичко останало му изгубих следите.

Пак казвам - не е болка за умиране, и вероятно рядко се случва някой да занули като мен. Все пак ми се струва, че би било полезно да иска потвърждение. А щом го има на линка/бутона за триене на бисквитките, предполагам няма да е голяма драма да се направи и за другите. Просто идея. :bchug:
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1744
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Предложения, свързани с форума

Мнение от BMW_POWER » 28 Яну 2023, 17:08

Не е ли време да се вкарат и нови "Усмивки"?

Мародератор
Аватар
Мнения: 12327
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Предложения, свързани с форума

Мнение от Mollov » 31 Яну 2023, 14:03

В близко бъдеще ще сменяме системата на форума, а с нея ще има и нови "усмивки" :)

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3864
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Предложения, свързани с форума

Мнение от Kroki » 02 Фев 2023, 10:11

:cry: :cry: :cry: :cry:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook