ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Новини
Аватар

Re: ре

Мнение от Новини » 10 Окт 2005, 20:00

ICE написа:НО, най-накрая спечелих :mhihi:


Е39 беше направен не заради анкети или молби, вервай ми :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Мнение от vlad0 » 11 Окт 2005, 17:53

xterminat0r написа:мисля, че ванкатаТМ заслужава един подфорум където да си пише за новини ... направо ни съсипа ... пък поне ги представя качествено ;)

:roll:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Мнение от vlad0 » 11 Окт 2005, 17:53

xterminat0r написа:мисля, че ванкатаТМ и М6 заслужават един подфорум където да си пише за новини ... направо ни съсипа ... пък поне ги представя качествено ;)

:roll:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Мнение от vlad0 » 15 Окт 2005, 15:26

xterminat0r написа:
xterminat0r написа:мисля, че ванкатаТМ и М6 заслужават един подфорум където да си пише за новини ... направо ни съсипа ... пък поне ги представя качествено ;)

:roll:


някак си е мноо гадно когато някакво предложение нито се отхвърли нито се одобри а си остане като глас в пустинята ... ! все пак нали е затова тоя раздел

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 15 Окт 2005, 21:03

И какво предлагаш, да им направим на двамата по един отделен подфорум? Ванката - тук ще видите темите на Ванката. М6 - тук само М6 пише технически теми. Предложил си нещо, ама само си го хвърлил ей така без нищо конкретно. А като започнеш да обмисляш заглавието и описанието на подфотума, който предлагаш ще разбереш, че няма да има смисъл от него.
Изображение

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Мнение от SpUd3r » 15 Окт 2005, 22:54

Моето предложение,което е свързано с предложението по-горе е да се направи подфорум Новини или в основния форум да се направи една важна тема,където да се пишат новини :) Това пак няма да е лошо :D
Tux0 Ca !
Изображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 15 Окт 2005, 23:05

SpUd3r написа:Моето предложение,което е свързано с предложението по-горе е да се направи подфорум Новини или в основния форум да се направи една важна тема,където да се пишат новини :) Това пак няма да е лошо :D


Ако прочетеш инфото за този поддорум можеш да се усетиш ;) А подробни новини ще има в САЙТА ;)
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Мнение от vlad0 » 16 Окт 2005, 14:05

err0r написа:И какво предлагаш, да им направим на двамата по един отделен подфорум? Ванката - тук ще видите темите на Ванката. М6 - тук само М6 пише технически теми. Предложил си нещо, ама само си го хвърлил ей така без нищо конкретно. А като започнеш да обмисляш заглавието и описанието на подфотума, който предлагаш ще разбереш, че няма да има смисъл от него.


предлагам форум новини, които смятам, че е добър вариант... след като ще го има на сайта. ФОрума засега се явява като и сайт, което от само себе сиводи до ... форум новини

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 17 Окт 2005, 15:31

къде беше темата за правописни грешки че не я намирам , а гледам има доста материал тука ? :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 17 Окт 2005, 15:32

къде беше темата за правописни грешки че не я намирам , а гледам има доста материал тука ? :mhihi: :mhihi: :mhihi:

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Мнение от X-citer » 17 Окт 2005, 16:48

Anonymous написа:къде беше темата за правописни грешки, че не я намирам , а гледам има доста материал тука ? :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Първо прегледай своето писание за грешки ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 26.04.2004
Местоположение: София

Мнение от The Mravoiada » 17 Окт 2005, 18:00

Anonymous написа:къде беше темата за правописни грешки че не я намирам , а гледам има доста материал тука ? :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Сега всеки ден, всеки час... навсякъде (из форума)... има мат`риал :mhihi:
There are moments
when the only thing that stands still
is time itself
Изображение

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook