Изтрити теми

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Изтрити теми

Мнение от Е.Димитров » 14 Май 2010, 19:56

интересно ми е,някой теми заключвате,пък някой направо изтривате,какъвто е случая с една тема за и против кучетата,най-общо казано,що така правите?

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Изтрити теми

Мнение от I.Voykov » 14 Май 2010, 20:06

Аз я изтрих, ако бях започнал трбяваше да раздам около 20 бан-а след тази тема... тук насилието не се толерира независимо дали над хора, животни или каквото и да било.

И между другото обяснение не мисля че трябва да искаш, щом мод или админ е решил да го направи, значи е имало защо.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 762
Регистриран на: 1.08.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: Изтрити теми

Мнение от krystal » 14 Май 2010, 20:27

На мен също ми бе интересно, къде изчезна темата, сигурно затова пита Димитров..не за друго,..иначе бе безумие да стои отключена.., то аман от провокатори..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Изтрити теми

Мнение от Е.Димитров » 14 Май 2010, 20:43

I.Voykov написа:Аз я изтрих, ако бях започнал трбяваше да раздам около 20 бан-а след тази тема... тук насилието не се толерира независимо дали над хора, животни или каквото и да било.

И между другото обяснение не мисля че трябва да искаш, щом мод или админ е решил да го направи, значи е имало защо.

Ами аз съм "Против" подобни провокации и актове на насилие,аз все пак попитах.
В първата част на отговора ти е много коректно обяснена ситуацията и става всичко ясно,във втората част само не ми е ясно,с какво предизвиквам подобно отношение,имам в предвид цитата в червено,предполагам че имате много работа за вършене,но все пак...не беше нужно подобно назидателното отношение...
Поздрави и без лоши чуства :bchug:

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Изтрити теми

Мнение от I.Voykov » 14 Май 2010, 21:05

Само си представи ако за всяка заключена тема или изтрита такава ни питаха какво ще настане и ще ме разбереш ;)
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Изтрити теми

Мнение от Е.Димитров » 15 Май 2010, 10:31

:yes: :bchug:

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook