Предлагам......

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Съгласни ли сте?

Да
8
36%
Не
14
64%
 
Общо гласове : 22
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2523
Регистриран на: 21.11.2004
Местоположение: Sofiq

Мнение от BAYRON » 15 Сеп 2005, 0:03

хубаво де поне линкове със снимките може да направим
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 15 Сеп 2005, 0:19

Тука само да уточня нещо. Понеже в този форум по-активно изказвам лично мнение за всички идеи. Не мислете, че не са хубави или, че някой не ги оценява достатъчно. Просто понякога е по-добре да се почака. Аз също съм предлагал доста неща и не винаги са били приемани веднага, но им е идвало времето. Сайтът ще ни отвори много нови врати. Там вече има смисъл да градим такива неща. Ще има нужда точно от вашите свежи идеи и предложения за това как да ги вмъкнем в структурата на страницата. Доста от нещата, които се предлагат в момента са дискутирани още много, много отдавна в скритите форуми, в които членуват по-активните потребители. За това понякога ви отговаряме директно без да изпадаме в подробности, за което може би и не сме съвсем прави (по-специално аз). А в момента нищо не пречи да бъде открита една тема някъде по форумите, в които някой да стимулира участниците да постват интересни снимки на стари модели и т.н. Ако темата тръгне добре и е интересна едва ли ще е проблем да се стикне в някой форум ;)
Изображение
Изображение

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 15 Сеп 2005, 1:42

M6 написа:Ако се съберат повечко гласове,значи хората искат :!:


Спри се бре момче :!: ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 435
Регистриран на: 19.12.2004
Местоположение: В.Т-во, София
Кара: E34 TOURING `95 без номер на мотора

Мнение от BigMUZZY » 16 Сеп 2005, 15:09

Ми то в горния десен ъгъл на екрана ми ( може и само на мен да ми излиза ) има едно надписче Мултимедия, което, пак ако не се лъжа, е за снимки. `Ма знам ли???

ПП: :OT:
Чудя се от няколко дена, понеже често се обсъждат "активни" ентусиасти, гонещи ранг, админите не могат ли да слагат ранг: "кандидат ентусиаст"? Така хем всеки искащ ще има ранг, хем този ранг няма да е свързан с броя постове.

Дано не вбесявам много, все пак това са само едни "Празни мисли на празен човек", както се казваше.
...Тез` две бири `що ги каза ...?

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 16 Сеп 2005, 15:18

Да в мултимедията би могло да се реализира това с по-голям успех. Но според мен трябва да се изчака сайта. А тва за ранговете не го разбрах ;)
Изображение
Изображение

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook